شاید آن زمان برای برخی از خوب رپتورز خاطرات

همه حق در اینجا چیزی است که ما سعی به انجام این کار.

چرا که در هر ساعت از هر روز به نظر می رسد به برخی از سطح از اخبار بد به ما همه چیز تعطیل, بعضی روز قیامت در پیش بینی ماه به مرز بسته یک وضعیت اضطراری اعلام کرد – همه ما می تواند استفاده از برخی از یادآوری شادتر بار ما نمی توانیم?

چگونه در مورد ما انجام بخشی از ما با حذف برخی از لیستی که ممکن است شما را به لبخند شما را به یاد داشته باشید یک روز خوب یا یک شادتر ؟

هنوز مطمئن شوید که دقیقا چقدر عمیق می کنیم و یا چگونه دور برگشت کنیم و یا اینکه آیا ما شعبه خارج از HOTH و بسکتبال اما ما باید سعی کنید. بنابراین سعی کنید ما را.

ما چوب با هر روز دیگر طبیعت برای هم بودن اما شاید ما گسترش آن به پنج روز در هفته شروع هفته آینده و شاید آن را یک شکست تحقیرآمیز و ما نمی تواند فکر می کنم از هر چیزی که بین ما گذشته پایان هفته آینده.

اما اجازه دهید آن را به یک شات.

به طوری …

سه تا از بزرگترین برنده این فصل

شده اند وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از بازی تکان دهنده تا کنون در این فصل برای رپتورز برنده است که از هیچ جا آمد و کاملا بی معنا و صحبت می کنند به این سطح از سختی این نسخه از این تیم است.

این سه مورد علاقه های شما:

در لوس آنجلس لیکرز, Nov. 10

کایل لوری و Serge Ibaka زخمی شده است یک زن و شوهر از شب قبل در New Orleans لیکرز بودند لیکرز با LeBron و آنتونی دیویس و اساسی است و یک محل سخت به بازی هر زمان و عاطفی spectre از دیدن Kawhi Leonard برای اولین بار ماند تیم.

بنابراین چه این بچه ها انجام دهید ؟

بیرون آمده و بزرگ بازی ها از بازیکنان غیر منتظره می آیند تا با یک 113-104 برنده شدن که هیچ کس را دیدم در آینده و در ادامه معلوم شد چه لعنت چشمگیر پنج بازی سفر جاده ای.

در اینجا چیزی است که ما در مورد آن نوشت.

انتظار: کاهش از. Dallas, Dec. 22

در طرح بزرگ از چیزهایی ضرب و شتم دالاس در تورنتو از چند روز قبل از کریسمس نیست, شگفت انگیز ترین نتیجه این فصل است.

Mavs خوب هستند اما نه که خوب رپتورز که خوب هستند و با نزدیک شدن به تعطیلات شما می خواهم شکل خانه تیم خواهد این یکی.

راست.

سپس رپتورز بازی مانند سگ برای طولانی ترین زمان رو با 30 امتیاز – سی امتیاز – و همه من می توانم امید که شب بود که آنها می خواهم از طریق بازی به سرعت و صدمه ندیده و آماده برای بوستون در روز کریسمس.

پس از آن دیوانگی اتفاق افتاده است.

30 نقطه سوراخ شد 22 و سپس 17 و پس از آن 15 و سپس 11 و سپس هفت و پس از آن سه و سپس رپتورز شد جلو و یکی از بزرگترین تک بازی comebacks در تاریخ NBA شد آشکار در مقابل چشم ما است.

آن را در یک کلمه شگفت آور است.

و در هوشیار نور روز این بود داستان.

در یوتا, مارس 9

فراموش نکنید که این آخرین بازی آنها می خواهم بازی به احتمال زیاد برای یک زمان بسیار طولانی; این چیزی است که ساخته شده آن را قابل انتشار و یا سرگرم کننده و یا به یاد ماندنی است.

این بود که گروهی به پایان رساندن یک کار بسیار دشوار است پنج بازی غربی جاده سفر بازی در شب دوم از یک بازگشت به عقب در برابر یکی از تیم های برتر در کنفرانس غرب در ارتفاع و اگر هر بازی وجود دارد باید از طریق پست در این آن بود.

اوه آره.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

فرد VanVleet بازی نمی کند, Marc Gasol بازی نمی کند هنجار پاول رفت و در حدود 90 ثانیه به بازی بیش از حد.

مثل من نوشت: روز بعد پس از فک كساد 101-92 برنده شدن در این گروه واقعا هرگز متوقف به مات کردن.

در اینجا است که داستان و در صورتی که آخرین بازی این تجسم فهرستی همیشه با هم بازی می کند, چه چیزی یک راه به بیرون بروید.

خوب است که برای اولین بار از آنچه که من انتظار می رود تبدیل خواهد شد از ویژگی های منظم در این مخدوش بار. چگونه است هر کس مانند این ایده است ؟

من می دانم این است که نمی شود ممکن است برای بسیاری از شما اکثریت قریب به اتفاق شما به عنوان یک ماده در واقع. و آن را قطعا چیزی نیست که ما می توانید انجام دهید هر روز در اینجا در Casa داگ.

اما من می خواهیم هر کسی که می تواند به استفاده کامل از خدمات تحویل غذا از رستوران های محلی و بارها به عنوان اغلب به عنوان آنها می توانند در هر هفته.

این سخت دوران تاریخی برای کسانی که عملیات کوچک که حاشیه اساسا تیغ نازک در بهترین زمان.

وجود دارد نه آن زمان و هر کمی کمک می تواند به شما خواهد شد و من مطمئن هستم تواند به شدت استقبال مینماید.

شما انجام یک کار بزرگ از پر کردن کیسه مراسلات پستی آخر هفته تا کنون مردمی و من خوشحالم که که.

اما نیز وجود دارد و همیشه اتاق را برای بیشتر از آن با کلیک بر روی [email protected] و انجام آنچه شما انجام دهد.

بسیاری از پیشنهادات در وجود آنچه که شما ممکن است مانند نگاه کنید و من را بیش از این تیره روز بازی و به اعتقاد من ما در حال نگاه کردن به همه آنها را برای دیدن چه کار می کند و چگونه هست.

ما از این طریق دریافت کنید. به نحوی.

نمی توانید تصور کنید که هیچ جای تعجب است که یک تعداد انگشت شماری از بیشتر بازیکنان NBA آزمایش مثبت دیروز برای COVID-19 یا که یک تیم NHL خود را اعلام کرد اولین تست مثبت.

این تنها حس مشترک است و من به طور کامل انتظار می رود بیشتر به آمده به عنوان روز گشوده است.

این خبر وحشتناک برای بازیکنان و خانواده های آنها و مردم آنها تا به حال تماس نزدیک با تازگی اما من فکر نمی کنم آن را لزوما به معنی هر گونه پسوند در تعلیق لیگ عامل تحت.

بازی های خیلی دور هستند و به نظر می رسد وضعیت به تغییر روزانه اگر نه ساعتی که مثبت این هفته نمی خواهد حرکت به بالا و یا تنظیم دوباره ری استارت که من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند نمی آمد تا ماه ژوئن در اولین آن در همه.

تاریخ گفتگو

س:

چه هستند برخی از مورد علاقه خود را رپتورز خاطرات? به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>