شهردار John Tory و ستاره های ورزشی پیوستن به نیروهای در تیم تورنتو تصویری

تورنتو چهره های ورزشی از میچ Marner به مایکل بردلی به نیروهای با شهردار John Tory در یک ویدیو اصرار مردم به “گرد هم می آیند با ماندن در خانه” در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

81-دوم تیم تورنتو تصویری است که یک همکاری بین شهر و Maple Leaf Sports & Entertainment که تیم رئیس جمهور با همکاری جیز آبی برای ایجاد تیم تورنتو صندوق برای کمک به آرنا/ورزشگاه و حمایت از کارکنان در حال انجام ورزش shutdown.

در حالی که درخواست Torontonians به ماندن در خانه در طول همه گیر بنابراین به عنوان برای جلوگیری از گسترش ویروس عاطفی تصویری نیز می پردازد ادای احترام به خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران.

حزب محافظه فراهم می کند موسیقی متن فیلم, با آمیخته نظرات از رپتورز مربی نیک, پرستار, Argos GM مایکل (Pinball) Clemons سابق هاکی ستاره و برگ دستیار مدیر player توسعه هیلی Wickenheiser و آبی جیز infielder کون Biggio و همچنین به عنوان برگ’ Marner و تورنتو FC را Bradley.

“در زمانی که بسیاری از ما می ترسند, آن مهم است به یاد داشته باشید که ما” حزب محافظه کار می گوید: پس از دراماتیک باز سری از عکس از تورنتو نشانه از جمله تالار شهر و شاهزادگان’ دروازه خالی در طول بیماری همه گیر.

این ویدئو پس از آن سرعت به نمایش کلیپ های تورنتو طرفداران ورزش جشن و رویدادهای فرهنگی مانند تورنتو کارائیب کارناوال و Pride Parade — هر دو لغو این سال — قبل از بازگشت به روز در حال حاضر با حزب محافظه کار و دیگران اصرار Torontonians به ماندن در خانه.

“به طوری که یک روز, یک روز در زمانی که این است که بیش از همه ما با هم می آیند دوباره” حزب محافظه کار می گوید.

“و ما را جشن به سطح بعدی” Biggio می افزاید: همانطور که در این ویدئو نشان می دهد که کلیپ های ورزشی و جشن های دیگر.

“دوران سخت نیست آخرین بار مردم” Marner می گوید بیش از یک مونتاژ است که شامل یک شات از یک خون آلود فرد VanVleet از رپتورز.

“ما تیم تورنتو … غلبه بر چیزی است که ما انجام می دهیم” حزب محافظه کار می گوید.

این تصویری بود که روند در تورنتو در توییتر به زودی پس از انتشار آن تولید شد توسط MLSE بازاریابی خلاق تیم.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>