شهرداران توصیف چالش با خیال راحت پایان مستند

دانلود متن.


عکس توسط کریستوفر اسمیت / نیویورک تایمز / Redux

با غیر ضروری کسب و کار شروع به بازگشایی در بسیاری از کشورهای مقامات منتخب را به یک تماس در یک سری از غیر ممکن است سوال: چگونه به زودی بیش از حد به زودی ؟ چگونه امن به اندازه کافی امن است? چه خواهد شد هزینه شود در موارد جدید این بیماری و مرگ و میر ؟

برای به دست آوردن یک حس چگونه شهرداران و رسیدگی به آنها در بازگشایی شهرهای آمریکا, دیوید Remnick صحبت با Quinton لوکاس شهردار کانزاس سیتی میسوری; Andy Berke, از Chattanooga; و ماریان Orr از چینن. آنها ابراز نا امیدی با هدایت و یا عدم آن از سطوح ایالتی و فدرال. اما شهردار Orr گفت که برخی از این تغییرات از این مستند می تواند نقطه راه به آینده—از جمله یک ارزیابی مجدد از چگونه خود سالن شهر عمل می کند. “ما نیازی به این ساختمان عظیم با H. V. A. C. مسائل و برق و هزینه های. ما نیاز به تکنولوژی” او گفت Remnick. “شاید راه ما انجام کسب و کار و ارائه خدمات دولت باید برای همیشه لطفا برای تغییر.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>