دارو کمبود بعدی بحران

ZACHARY ZAVISLAK / تنه بایگانی

گسترده بحرانی دارو کمبود بعدی بحران بزرگ از coronavirus بیماری همه گیر. برخی از بیمارستان ها از جمله در نیویورک در حال اجرا هستند کم در فلج عوامل است که نیاز به با خیال راحت intubate بیماران. استیو Corwin, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت نیویورک–پروتستان به تازگی در MSNBC اشاره کرد که او در بیمارستان است و حتی کوتاه در حال اجرا بر روی راه حل های مورد نیاز برای دیالیز. من خوش شانس به کار در بخش اورژانس یکی از بهترین منابع بیمارستان در کشور بریگهام و بیمارستان زنان در ماساچوست است. اما در حال حاضر زمانی که من سفارش وريدی فنتانيل که پزشکان با استفاده از به حداقل رساندن درد و نگه داشتن بیماران تنفسی با خیال راحت و به راحتی در حالی که در ونتیلاتورهای مکانیکی هشدار میآید یادآوری است که وجود دارد کمبود ملی. من مطمئن هستم که من می خواهم به استفاده از این دارو ؟ البته من مطمئن هستم. فرکانس هشدار و تعدادی از مواد مخدر در undersupply در حال تکان دهنده تحولات در یک کشور غنی.

در طول همه گیر ایالات متحده شده است بازی گرفتن. ما هنوز تست به اندازه کافی حتی اگر بهداشت عمومی مقامات دیدم که مشکل از آمدن مایل دور. بیمارستان همچنان به اجرا پایین در تجهیزات حفاظت شخصی. آن است که بیش از حد به زودی به دانستن این که آیا 11th, ساعت تلاش برای افزایش آن لوازم موفق خواهد شد. بیش از حد بسیاری از زندگی در تعادل آویزان به بازی صبر کنید و ببینید با ما داروها بیش از حد.

در علاوه بر این به داروهای بیماران در ونتیلاتورهای مکانیکی از جمله آرام بخش مانند etomidate, paralytics و درد meds, ما نیز نیاز به پیگیری سریع تولید آنتی بیوتیک ها مانند آزیترومایسین سفپیم و دیگران استفاده می کنیم که برای درمان ذات الریه. ما نیاز به یک منبع ثابت از هیدروکسی کلروکین اگر چه نه برای بیماران مبتلا به COVID-19—هیچ شواهد قانع کننده ای نشان می دهد که آن را در واقع منافع کسانی که با این ویروس. در عین حال از آنجا که بسیاری از آنها با استفاده از آن برای coronavirus ما در حال حاضر کم دارو برای بیماران با شرایط آن شناخته شده است برای کمک به مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید.

در اینجا گام های دولت فدرال می تواند در حال حاضر به مطمئن شوید که بیمارستان ها به خوبی مواجه نگردند در طول همه گیر و پس از عبور از آن زمانی که پزشکان به نوبه خود به عملیات تاخیر COVID-19 خروش. آن نیاز به بهبود جمع آوری اطلاعات برای پیگیری چگونه ظرفیت تولید است انباشته در برابر پزشکی تقاضا است. سپس به آن نیاز دارد برای وادار کردن شرکت های دارویی و تامین کنندگان خود را برای سرعت بخشیدن به تولید داروهای مورد نیاز.

زیرساخت داده است که در حال حاضر در محل. برای برخی از 20 سال FDA اجرا شده است یک کمبود دارو برنامه ردیابی. در سال 2011 در پاسخ به کسری از درمان سرطان بیهوشی و مراقبت بحرانی داروها باراک اوباما با صدور یک فرمان اجرایی اصرار تولید کنندگان مواد مخدر به گزارش مسائل مربوط به عرضه اولیه به طوری که هر تنگناها در تولید می شود در موقع راه است.

FDA باید در ساخت این برنامه نیاز تولید کنندگان مواد مخدر به افشای شرکت ها که مواد تشکیل دهنده خود را. در حال حاضر این افشای داوطلبانه است. FDA پس از آن نیاز به پیگیری یک گام بیشتر و تقاضا است که عرضه کنندگان مواد نیز انتشار اطلاعات تولید. اگر چه به دست آوردن این نوع از قدرت ممکن است نیاز به تغییر در اجرایی قوانین در FDA و یا ریاست جمهوری یک فرمان اجرایی آن ارزشمند است. با دانستن که در آن شرکت خود را ضروری ترکیبات FDA می توانید نگه داشتن زبانه ها در تامین مواد تشکیل دهنده و شناسایی هر گونه تولید سکسکه اولیه و تضمین می کنند که مواد تشکیل دهنده محفوظ می باشد برای استفاده های پزشکی. برخی از مواد مورد نیاز برای ساخت حیاتی داروها برای مثال نیز مورد استفاده در لوازم آرایشی و سایر غیرضروری محصولات.

دولت و مقامات فدرال در حال حاضر می تواند پیش بینی تجهیزات و کمبود نیروی انسانی در بیمارستان ها با نگاه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از سوابق در caseloads و ظرفیت. اما گسترش این سیستم اجازه می دهد تا بیمارستان ها به گزارش undersupply از داروها نیز کمک خواهد کرد که بهداشت عمومی مقامات می دانم زمانی که و اگر محتاطانه برای دولت به مرحله به تحویل مستقیم اولویت بندی مناطق از حداکثر نیاز و پیش بینی دیگر کمبود قبل از تبدیل شدن آنها مهم است.

قوی تر ردیابی کمک خواهد کرد که کاخ سفید اداره دفاع تولید عمل به حد کمال خود و در موثر ترین راه. اگر چه در زمان عادی دولت است و نه درگیر در توزیع مواد مخدر این نه زمان عادی. رئیس جمهور باید با استفاده از DPA را تخصیص قدرت به طور مستقیم شرکت های خصوصی به فروش و کشتی مواد مخدر تنها به اولویت کاربران است. شرکت های بزرگ از جمله آمازون در حال حاضر به طور داوطلبانه اولویت فروش لوازم مانند ضد عفونی کننده دست به بیمارستان. اما اگر پزشکی-مواد تشکیل دهنده شرکت های فروش به تولید کنندگان غیر ضروری محصولات مراقبت از پوست به جای به تولید کنندگان مواد مخدر دولت باید به اجبار آنها را به عمل. اگر شرکت های داخلی افزایش تولید این فعال مواد شیمیایی در ایالات متحده نیز خواهد بود کمتر متکی به تولید کنندگان در چین است که البته در خارج از اقتدار DPA و بنابراین نمی توان مجبور به پاسخگویی به نیازهای بیمارستانهای آمریکایی. و در نهایت کاخ سفید باید با استفاده از DPA قدرت به طور مستقیم از تولید کنندگان برای فروش داروها به بیمارستان ها و یا مناطق بیشترین نیاز با توجه به گسترش CDC گزارش.

اگر رئیس جمهور تمایلی است به طور مستمر با استفاده از DPA دولت می تواند همچنین وادار کردن شرکت ها برای پر کردن دارو شکاف در راه های دیگر. به تازگی به عنوان مثال FDA صادر دستورالعمل اجازه می دهد تا ترکیب داروخانه ها که به طور معمول پر کردن نسخه تنها برای افراد به طور موقت آنها را پر کنید برای بیمارستان است. پول همیشه می توانید تشویق شرکت ها برای سرعت بخشیدن به تولید بیش از حد. وزارت بهداشت و خدمات انسانی و مراکز مدیکر و مدیکید خدمات می تواند به طور موقت پیشنهاد بالاتر پرداخت برای داروها از جمله generics. بهتر مالی حاشیه را تحریک کنندگان به این مواد مخدر بیشتر به سرعت.

در نهایت پس از بهبود ردیابی مواد مخدر و افزایش تولید دولت باید مطمئن شوید که بیمارستان نیست در صورت کمبود دوباره در آینده ای نزدیک. آن را می توانید انجام دهید که با جایگزینی استراتژیک ملی ذخایر در حال حاضر با پزشکی که پزشکان استفاده در درمان coronavirus به عنوان همه گیر خواهد شد به احتمال زیاد در اینجا برای بسیاری از سال قبل از واکسن در دسترس است.

پزشکان تنها به عنوان خوب به عنوان ما تیم ما تجهیزات و داروهای ما. اگر ما به دست آوردن PPE ما نیاز تیم ما امن باقی بماند. اگر ما دریافت مقدار مورد نیاز تجهیزات—تست پنکه IV پمپ—در زمان کمتر از بیماران ما خواهد مرد دلیلی. اما اگر ما نمی توانیم ارائه داروها که آنچه ما انجام موثر تمام تلاش های ما خواهد بود برای هیچ.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>