Melania Trump هدیه تولد

جاناتان ارنست / ایسنا

در اوایل این ماه دریافت کردم جذاب ایمیل که به نظر می رسد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “شما می توانید نگه داشتن یک راز ؟” خط موضوع پرسید. چاپ کوچک در پایین ایمیل توضیح داد که آن را در واقع از یک مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته متشکل از Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc. و کمیته ملی حزب جمهوری خواه. “من اخبار هیجان انگیز برای به اشتراک گذاشتن” ایمیل شروع شد که اگر در مغلوب ساختن پیشی جستن صدای “اما شما باید آن را مخفی نگه دارید.”

راز یک “بزرگ” تعجب هدیه تولد برای بانوی اول. در ایمیل گفتن من به کمک نیاز بود به این کشش. “Melania تا این حد برای ملت ما و من می خواهم به مطمئن شوید که او می داند که چقدر او به معنای به ما” آن را اعلام کرد. “من می خواهم به تعجب او را با یک کارت تولد امضا شده توسط 1 میلیون آمریکایی از سراسر کشور است.”

Melania تولد امروز است. و در حال حاضر که هیچ خطر وجود دارد باعث خرابی هر گونه تعجب من می خواهم برای ارسال یک پیام از طریق این مقاله داشتن خودداری از پاسخ به ایمیل.

شما ببینید اگر چه من بیش از شاد برای کمک به Melania هدیه تولد ولنتاین از یک میلیون آمریکایی من شروع به گمان است که مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را RNC متحدان تا به حال انگیزه های نهان زمانی که آنها فرستاده می شود که ایمیل–است که آنها بهره برداری از بانوی اول تولد به عنوان بهانه ای برای اضافه کردن به پایگاه داده های خود را.

در اینجا یک تصویر از فرم موجود در صفحه وب که در آن ایمیل دریافت کنندگان بودند خواست به “علامت” “کارت”:

در تجربه من مردم صادقانه جمع آوری امضا برای کارت تولد به طور معمول نمی التماس کردن کد پستی و آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه از امضا کنندگان در حالی که فعالان سیاسی پیدا کردن ارزش اطلاعات که مرتب سازی بر اساس. آیا مردم کار به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن محاسبه است که صادقانه درخواست برای اطلاعات شخصی خواهد بود کمتر موثر از خدعه در مورد یک مرد که مایل به انجام کاری خوب برای تولد همسر?

سوء ظن من تنها بزرگ شد که در پایین صفحه من در بر داشت این پیام:

با ارائه شماره تلفن خود را, شما رضایت به دریافت تماس و پیام های SMS/MMS از جمله autodialed و خودکار تماس ها و متون به این تعداد از هر یک از شرکت کننده کمیته در مغلوب ساختن پیشی جستن را امریکا بزرگ دوباره کمیته Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc. و کمیته ملی حزب جمهوری خواه. Msg & نرخ های داده ممکن است اعمال شوند.

پس از آن که من رفتم برای بستن پنجره در مرورگر من این پاپ آپ به نظر می رسد:

من به این نتیجه رسیدند که اگر من می خواستم تا مطمئن شوید که من بهترین آرزوها را در رسیدن به بانوی اول و من ضربه نمی خواهد بهره برداری می شود من بهتر است ارسال آنها را به طور مستقل. Happy birthday, Melania. شما شایسته بهتر از مردم در اطراف شما.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>