یادبود جام CHL حذفی لغو شد به دلیل COVID-19

برای اولین بار در 102 سال وجود خواهد داشت نه یک مرحله نهایی مسابقات برای تعیین کانادا عمده junior قهرمان هاکی.

2020 یادبود جام جهانی اضافه شده به فهرست لغو, رویدادهای ورزشی در کانادا با توجه به COVID-19 گیر با کانادا هاکی لیگ خواستار مسابقات لیگ برتر و پلی آف در روز دوشنبه.

این 102 نسخه از این رویداد برنامه ریزی شده بود به اجرا ممکن است 22-31 در Kelowna, B. C., برای تصمیم گیری یک CHL قهرمان.

“ما همچنان به نظارت بر آخرین به روز رسانی و مشاوره از همه عمومی سازمان بهداشت و درمان و کارشناسان پزشکی و مشغول به کار خستگی ناپذیر برای تعیین یک سناریو که در آن تعادل ما فصل را می توان” این CHL در بیانیه ای گفت. “متاسفانه با توجه به مشکل دولت ما جهانی آب و هوا و رفاه عمومی هنوز هم وجود دارد بیش از حد خطر و عدم اطمینان به جلو حرکت کند در وجدان خوب.”

چهار تیم رویداد بود که توسط غرب هاکی لیگ Kelowna موشک در کنار WHL قهرمان, Ontario هاکی لیگ قهرمان و کبک عمده Junior هاکی لیگ قهرمان. سه لیگ قابلیت ترکیب 60 تیم در سراسر کانادا و ایالات متحده آمریکا

فرمت مسابقات اتحادش را تغییر بسیاری از بار پس جایزه اول اهدا شد به کاربر کانادا قهرمانان در سال 1919 با مدرن چهار تیم format — سه لیگ قهرمان و میزبان شهر — معرفی شده در سال 1983.

این QMJHL قهرمان روین-نوراندا Huskies برنده یادبود جام ملت های آسیا در سال 2019.

Kelowna اهدا شد این مسابقات در پاییز سال 2018 و خوش بینانه در مورد تاثیر 10 روز رویداد را در شهر.

فراتر از تاریخ هاکی بازی ها, بازی های متعدد فن رویدادهای برنامه ریزی شده بود و موسیقی کشور ستاره برت ژله بود به تیتر یک کنسرت در مسابقات نهایی آخر هفته.

این CHL اصل معلق بازی در مارس 12 میان شیوع کروناویروس و به دنبال لغو مانده از فصل به طور منظم در روز شنبه ، در آن زمان اتحادیه در بیانیه ای گفت این بود که آن “امید است که این رویداد را ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده.”

یک 2021 شهرستان میزبان هنوز مشخص شود. Oshawa و Sault Ste. ماری, Ont., داده شد چراغ سبز برای پیشبرد پیشنهاد روند در اوایل سال جاری توسط OHL که قرار است میزبان این رویداد است.

این علائم عمده دوم رویداد ورزشی Kelowna دهکدهای از دست داد به دلیل COVID-19. در اوایل این ماه مقامات لغو جهان مخلوط دو برابر و ارشد پیچش یا حلقه زنی قهرمانی, برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>