مایکل جردن می گوید او سعی کردم به بهترین برادر بزرگ’ به کوبه برایانت

لس آنجلس—برای تقسیم دوم, Michael Jordan نگاه و صدا عصبی است.

شیکاگو بولز افسانه ساخته شده است شهرت خود را به عنوان بزرگترین بازیکن بسکتبال از همه زمان نشست لحظه ای وقت و زمان دوباره. یک عنوان برنده بلوز در کارولینای شمالی. شانه را بالا انداختن. آنفولانزا بازی. تاریخ و زمان آخرین شات. او را فتح یک لیست طولانی از مخالفان: جوانان, فشار, قلدر, خستگی, شهرت, خستگی, و بیشتر.

این لحظه — Kobe Bryant مراسم یادبود روز دوشنبه — متفاوت بود بی سابقه ای حتی. پدر و مادر قرار نیست به دفن فرزندان خود و یک قهرمان ورزشی قرار نیست به دفن خود را اختصاص داده شده و انجام acolyte که درگذشت غم انگیز در یک Jan. 26 کشته شد. اردن لطف کمک برایانت بیوه ونسا, کردن مرحله با ارائه دست خود را, اما که بود ، در حال حاضر آن را در اردن به نوبه خود برای eulogize برایانت که به عنوان یک نوجوان تا به حال مورد مطالعه خود را در هر حرکت و کسی که به عنوان یک فرد بالغ به حال موفق به کسب پنج قهرمانی و نقل مکان کرد و گذشته او در NBA all-time به ثمر رساند لیست.

این یک چالش بود رک و پوست کنده که حتی بسیاری از اردن جان سخت طرفداران عهده او خواهد اردک. پس از همه, اردن سپری کرده است در سال به عنوان یک نماد در پنهان شده است. او عملا نامرئی در آخر از همه ستاره آخر هفته ها حتی اگر یکی بود در شارلوت که در آن او صاحب اورلئانز و بعد از آن در شیکاگو جایی که او lorded بیش از NBA برای بیش از یک دهه است. اردن دارای شش حلقه دو مدال طلای المپیک تیم بسکتبال نزدیک به 2 میلیارد دلار (ایالات متحده) یک کفش کتانی شرکت است که چاپ پول و immaculately مجسمه شخصیت های عمومی. از آنچه ارزش شد عکس-ops و ایستاده ovations?

در حالی که اردن تحت سلطه فرهنگ پاپ در طول 1980s و 1990s او صرف 15 سال گذشته رد آن. LeBron James به طور مداوم سهام Instagram کلیپ از تمرینات و شام خانواده اما 57 ساله اردن حتی نمی زحمت عامل حساب های رسانه های اجتماعی. او زندگی می کند در کلیپ های یوتیوب توییتر و بحث های بی شماری memes, اما اردن انجام بهترین خود را به کوچک شدن سایه او بازیگران بیش از برایانت و جیمز و دیگر ستاره های بزرگ است که آمده است همراه خود را پس از سال 2003 بازنشستگی.

هنگامی که اردن صورت گرفت که عظیم مرحله در مرکز استیپلز در دوشنبه اول خود را به ضرب گلوله به سختی قرق آهن.

“من می گویند خوب, صبح, اما آن را بعد از ظهر” اردن گفت: ارائه این نوع از مزخرف بازکن آشنا به هر کسی که تا به حال به یک بهترین مرد سخنرانی و یا یک شرکت حزب کریسمس توست.

آن را نمیگیرد طولانی برای اردن به لرزش کردن زنگ به حل و فصل به ویژه که در آن رونق برای سال های بسیاری از. وظیفه او آسان نبود. اردن تا به حال به انسانیت برایانت اما او نیز تا به حال به اعتبار او. اقیانوس جوهر ریخته شده بحث مزیتهای نسبی این دو قهرمان از دو گلزنان workaholics و شدید سطل زباله-سخن گفتن. این بود که فرصتی برای اردن به وزن در, در طول, در مرد او اغلب حفره دار برابر است.

“کوبه من بود دوست عزیز” اردن گفت. “همه همیشه می خواستم به بحث در مورد مقایسه بین او و من. من فقط می خواستم به بحث در مورد کوبه.”

صدای فش فش. اردن آرام حتی در حالی که اشک جریان پایین صورت خود را. او بازگو چگونه اولین تصور از برایانت به عنوان یک “مزاحم” — با تشکر از پی در پی سوال در مورد اردن در روش و رویکرد. اردن در مقایسه برایانت به یک خواهر و برادر جوان تر که ممکن است تفنگ را از طریق یک گنجه و بنابراین مشتاق به راه رفتن و صحبت کردن و عمل مانند برادر بزرگ خود را. او توضیح داد که ساعت 3 صبح تماس های تلفنی و پیام های متنی با اندکی غضب به صدای او.

اما پس از آن اردن ارائه شده این احساس که هر بچه که بزرگ شد با یک قهرمان و هر حرفه ای که نگاه کردن به یک مربی مخفیانه رویاهای در مورد. او روشن ساخته است با تمام دنیا در حال تماشای که ارتباط یک خیابان دو طرفه است. برایانت ممکن است به دنبال همه که راهنمایی از اردن, اما او تا به حال سمت چپ یک علامت خود را بیش از حد.

“که مزاحم تبدیل به عشق” اردن را توضیح داد. “در ابتدا آن را تشدید. اما پس از آن تبدیل به یک شور و شوق خاصی. این بچه تا به حال شور مانند شما هرگز نمی دانید. او می خواست به بهترین بازیکن بسکتبال او می تواند. همانطور که من به او را می دانم, من می خواستم به بهترین برادر بزرگ من می تواند باشد. برای انجام این کار, شما باید به قرار داده تا با تشدید اواخر شب تماس dumb questions. من افتخار بزرگ به عنوان من به دانستن Kobe Bryant.”

بسیار شبیه به آرزو خود را در کفش که گاهی بسیار سخت برای پیدا کردن است که مصرف کنندگان خط برای ساعت ها و پرداخت صدها دلار بیش خرده فروشی اردن تعارف کمیاب هستند. او هرگز cedes یک اینچ به برایانت و جیمز در “بزرگترین در تمام دوران” بحث ترجیح می دهند به جای آن برای جلوگیری از بحث و استقرار یک نواخت platitudes. زمانی که برایانت گذشت او برای سومین نقطه در NBA را به ثمر رساند لیست در سال 2014 اردن مختصر و مطلوب بیانیه با اشاره به برایانت به عنوان “یک بازیکن بزرگ و با اخلاق کاری قوی و به همان اندازه اشتیاق قوی برای بازی بسکتبال.”

در عین حال در اینجا اردن, چشم قرمز, poking سرگرم کننده در خود آسیب پذیری.

“او به من (گریه),” اردن گفت: جمعیت هزار نفر. “من به نگاهی دیگر (گریه اردن) الگوی رفتاری. من گفت: همسر من رفتن به انجام این کار به دلیل من نمی خواهم برای دیدن این برای سه تا چهار سال آینده.”

مرکز استیپلز فوران در خنده و به حق ، اردن معمولا پس شاهوار و سفت و سخت به حال اجازه گارد خود را پایین و ساخته شده خود را لب به لب از خود شوخی است. این باطل رقیب بود که برگزار می شود بی کینه دبیرستان مربی که او را قطع و تا به حال یک بار پانچ خود گاو هم تیمی شد, اعتراف به این که برایانت مرگ بود را لرزاند و او را مانند آن را تا به حال لرزاند هر کس دیگری.

“هنگامی که کوبه برایانت درگذشت یک قطعه از من درگذشت” اردن گفت. “زمانی که من در این عرصه و یا در سراسر جهان یک تکه از شما درگذشت.”

اردن بود به سختی و تنها کسی که به سقوط تحت برایانت طلسم. ونسا برایانت صحبت movingly از ازدواج خود را از دل شکستگی است. در این روز پس از برایانت مرگ جری وست regaled ملی مخاطبان تلویزیون با قصه برایانت precociousness به عنوان یک نوجوان. و شکیل اونیل تیز تبر به خاک سپرده شد با برایانت گفتن طرفداران ماه گذشته که زمان پایان دادن به لیکرز هم تیمی بود نماینده خود را به دوستی و احترام متقابل است.

اما آن را همیشه اردن آنها برایانت می خواستم به تقلید و تحت تاثیر قرار دادن. آن اردن آنها برایانت به شدت می خواستم به ضرب و شتم و حتی بی معنی همه ستاره بازی. آن اردن آنها برایانت بود با وسواس unseating در به ثمر لیست در حلقه بخش و در بز بحث است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

در اینجا برای اولین بار, اردن, گریه های عمو: دهه برایانت غیر قانونی بود و نهایتا به او.

“این چیزی است که کوبه برایانت می کند به من گفت:” اردن اعتراف کرد. “او می داند که چگونه برای رسیدن به شما در راه است که شما بر شخصا حتی اگر او یک درد در الاغ.”

بسکتبال ترین ظالم و یکسونگری رقیب بود و در نهایت خود را مطابقت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>