Mike Curtis, شدید linebacker برای بچههای می میرد در 77

بالتیمور—Mike Curtis, سخت, ضربه, هیچ مزخرف linebacker که کمک کلت برنده سوپر باول در طول 14 سال NFL حرفه ای صرف عمدتا در بالتیمور درگذشت. او 77.

کورتیس درگذشت, شنبه در سن پترزبورگ فلوریدا. پسر گفت: خاک رس در توییتر پدرش درگذشت “عوارض ناشی از CTE,” دژنراتیو مغز بیماری است.

کورتیس لقب “سگ دیوانه” به دلیل شدید بازی در وسط یک قوی بالتیمور دفاع.

“یکی از بازی های افسانه ای, غیر-سالن-از-Famers. وحشی در این زمینه یک جنتلمن کردن زمینه” Indianapolis Colts صاحب جیم Irsay در توییتر نوشت.

کورتیس انتخاب شد 14 به طور کلی در سال 1965 پیش نویس توسط کلت بعد از بازی به عنوان یک بیمارستان در دانشگاه دوک است. او با شروع بالتیمور به عنوان یک بیمارستان اما رز به ستاره شدن در فصل دوم خود را زمانی که او بازی linebacker تمام وقت.

کورتیس بود چهار بار نرم افزار کاسه linebacker. او بهترین فصل در سال 1970 زمانی که او ره پنج عبور به کلت. سپس در سوپر جام در برابر دالاس او برداشت یک پاس در دقیقه پایانی به راه اندازی یک برنده هدف زمینه توسط جیم اوبراین.

سال بعد Curtis تحویل چه برخی بر این باورند به یاد ماندنی ترین ضربه. هنگامی که یک مست فن زد بر روی زمینه و ربوده فوتبال بین نقش در یک بازی در برابر دلفین ها در دسامبر. 11, 1971 کورتیس اعمال jolting مقابله با آن فرستاده interloper بر روی چمن از یادبود ورزشگاه.

“راه من آن را به او حمله شد من محل کسب و کار” کورتیس گفت.

Baltimore Colts linebacker Mike Curtis flattens a fan who tried to steal the ball during a game on Dec. 11, 1971 in Baltimore.

متولد در واشنگتن در مارس 27, 1943, James Michael Curtis رشد برای تبدیل شدن به یک آتشین رقیب که شهرت در این زمینه را تكذيب و به خود و رفتار با خانواده است.

“پدر من تا به حال یک رابطه جنسی خشن بیرونی. او یک مرد قوی هر دو جسمی و ذهنی و او شدید اخلاق کار” رس کورتیس در توییتر نوشت. “اما او تا به حال یک سمت نرمتر بیش از حد.”

کورتیس بازی با کلت از طریق 1975 فصل است. او تنها شش بازی که در آن سال به دلیل مصدومیت زانو و بالتیمور پس از آن او را از چپ محافظت نشده در سال 1976 NFL توسعه پیش نویس است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

Seattle Seahawks snagged او و کورتیس شد یک co-کاپیتان برای حق رای دادن جدید. او به پایان رسید کار خود را با واشنگتن ردسکینز در سال 1977 و 1978.

کورتیس در 166 بازی های NFL از جمله 131 شروع می شود. او تا به حال 25 interceptions به ثمر رساند و دو touchdowns.

لایحه کاری هم تیمی از کورتیس در Colts گفت: در توییتر: “Mike Curtis شد هم اتاقی من برای 5 سال یکی از بازیکنان بزرگ همیشه. در 1st اردوگاه همسر من رفت و به کار در ساعت 5 صبح. من دست پاچه اما مایک صحبت من از طریق هواپیما res دیدن (مربی دان) Shula و به من کلید خود را با نام تجاری جدید T پرنده. من هرگز را فراموش کرده است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>