Milton Glaser شما نگاه کنید یک بار دو بار فکر می کنم

Glaser ناخوانا اولین پیش نویس از "من ♥ نیویورک" آرم در پشت یک تاکسی.عکس توسط Axel Dupeux / Reduxبزرگترین هنری

توسط NEWS-SINGLE در 10 تیر 1399
Glaser ناخوانا اولین پیش نویس از "من ♥ نیویورک" آرم در پشت یک تاکسی.عکس توسط Axel Dupeux / Redux

بزرگترین هنری شهرت ممکن است این نوع که در آن چند نفر نام شما را می دانم اما هر کس می داند که کار خود را به دلیل آن را احساس می کند که اجتناب ناپذیر به فرهنگ روزمره به عنوان آتش و یا چرخ. این واقعیت است که یک فرد تا به حال به اختراع آن را از هیچ چیز فراموش می شود و یا نادیده گرفته شده که این کار بخشی از ما به اشتراک گذاشته بصری واژگان. وجود ندارد بسیاری از هنرمندان که به دیدن چنین یک فرایند اتفاق می افتد در طول عمر خود اما Milton Glaser این polymathic طراح گرافیک تصویرگر و هنرمند, درگذشت, هفته گذشته در سن نود و یک بود. در طول چند دهه گذشته هر کسی راه رفتن پایین خیابان کانال نمی تواند از دست رفته پیاده رو اصطبل پر شده با محصولات تحمل خود را "من ♥ نیویورک" طراحی: تقلبی, تی شرت, onesies, پیراهن, پلاک, هر, واقعا, مزین با سه کمی کج حروف و روشن-قلب قرمز. به خصوص پس از 9/11, هنگامی که آن را در آغوش گرفت به عنوان یک امیدوار پیام آرم بود فقط علوفه برای گردشگران اما همه جا یک نماد برای شهر خود به عنوان آشنا و نمادین به عنوان ساختمان امپایر استیت است.

Glaser ناخوانا اولین پیش نویس از آرم در پشت یک تاکسی در سال 1976 جوهر قرمز بر روی یک تکه پاکت; طرح در حال حاضر به جاست در اختیار موزه هنر مدرن. او ساخته شده آن را برای یک کمپین بازاریابی برای ایالت نیویورک در سال 1977 بود که روی حیله و تزویر حاضر برای شهر خاص—به نظر نمی رسد بسیار دوست داشتنی است. در فینال, طراحی, فونت, آمریکایی ماشین تحریر دوستانه و نزدیک با یک کارتونی بازیگران (متوجه گرد زانو خم از "N") بود که Glaser امضا به عنوان اگر او پیش بینی می آرم ascendance عنوان kitsch. آن انباشته فرمت به یاد می آورد هنرمند رابرت ایندیانا 1966 عشق screenprint; Glaser اعتراف کرد که او ممکن است شده اند "دادم" الهام گرفته اما چرا کنایه بیش از مالکیت و یا اصالت? هر دو خلاقیت بی وقفه ریمیکس memes, هدیه از هنرمندان به بقیه تمدن.

گلاسر می دانستم که شهر نیویورک است. او در برانکس در سال 1929 پسر مجارستانی-مهاجران یهودی با حضور منهتن دبیرستان از موسیقی و هنر و فرود در مرکز شهر کوپر یونیون یک دانشگاه است که بر هر دو ویژگی های تسلط و غیر مومن, خلاق, فراز بسیار Glaserian ترکیب. پس از او مورد مطالعه در ایتالیا با نقاش Giorgio Morandi یک زاهدانه هنرمند هنوز-عمری. Glaser ساخته شده است شهرت خود را با فشار پین Studios طراحی سازمان است که او آغاز شده و در سال 1954 با کوپر یونیون همکلاسی Reynold Ruffins, سیمور Chwast و ادوارد Sorel. فشار پین شروع به قرار دادن یک نشریه ماهانه به نام فشار پین گرافیکتا حدودی برای تبلیغ خدمات آژانس, اما آن را به سرعت تبدیل شد و با نفوذ در حق خود است. اوایل مسائل پر از چاپی آزمایش و سورئالیست تصاویر با تکیه بیشتر به سمت ناقص سکته مغزی از پل کله از پاک کردن به صف مدرنیسم ،

Glaser کار ترکیب های دانش صمیمی از تاریخ هنر با جذاب سبک پاپ حساسیت: هر چیز عادلانه بود بازی بالا و یا پایین. معروف خود را در سال 1966 پوستر از باب دیلن mingles مبهم مارسل دوشان—مرجع دوشان ساخته شده شبیه سایه خود مشخصات از برش کاغذ—با رنگ ها و الگوهای اسلامی نقاشی در دیلن را روانگردان موج ، در عین حال خالص هنری هرگز Glaser هدف اصلی; طراحی گرافیک کار برای برقراری ارتباط. "حرفه ای مورد نیاز برای موفقیت خواسته که این کار بود هر دو قابل فهم و ایجاد انگیزه برای مخاطبان خود" Glaser نوشت: در کتاب "در جستجوی معجزه آسا" منتشر شده در سال 2012. در طول کار خود را به نمایش گذاشته و یک درایو برای ارتباط با بیننده و رسیدن به آنها را در هر کجا که بودند.

در سال 1968 Glaser و سردبیر رس Felker تاسیس نیویورک. آن را سخت به فکر می کنم از یک خودرو بهتر برای ارتباط از یک مجله و Glaser پویا پوسته و برق تصاویر ایجاد شده به معنی آنجا که نوشتههای آنها همراه (که او نیز کمک کرده). او را پوشش می دهد برای مجله خطاب به مواد مخدر, شایعات جنسی و, مواد غذایی اغلب در کارتونی اما unsentimental نقاشی مانند استاد پیر قلم برای قرن بیستم است. علاقه خود را در اغراق آمیز و عجیب و غریب مرا به یاد این به بعد نقاشی فیلیپ Guston دیگر هنرمند که با نزدیک شدن زمینی ریزه با کلاسیک حساسیت.

غرور نمایشگاه توصیف Glaser به عنوان یک "بصری معمار" است که مناسب تر از هر باریک برچسب—او ایجاد یک کل جهان است. از طریق eponymous خود شرکت آغاز شده و در سال 1974 و با همدستان او طراحی فرش الگوهای; کتاب را پوشش می دهد از جمله به صورت تام ولف "الکتریکی Kool-Aid آزمون اسید"; های سه بعدی تاسیسات مانند مجسمه سازی بالای دانشکده هنرهای تجسمی تئاتر در چلسی قطعه ای که اشاره ولادیمیر Tatlin را "بنای یادبود انترناسیونال سوم"; محیط های خرده فروشی; بی شماری آرم از جمله بروکلین آبجوسازی است; و به نظر می رسد جدید برای ده ها مجله.

آن را ممکن است پوستر خود را که بهترین محفظهای Glaser هسته زیبایی موفقیت. پیچیده کاردست تصاویر خود را گنجانیده شده است انتزاعی که چارچوب عملکرد با بیشترین بهره وری—مانند یک ماشین ورزشی نصب شده با یک موتور جدید. مطالب حل نشدنی از فرم. شما می توانید در هر تصویر نگاه کنید برای یک ثانیه و دریافت پیام و یا شما می توانید نگاه برای چند دقیقه در ربودهشده قدردانی از کیفیت یک خط و یا لایه های متنی, معنی. او به طور مستمر با استفاده از مهارت های که برای مقابله با این مسائل از قبل نیم قرن.

طراحی باید اخلاقی: "اگر این عمل در واقع درگیر در برقراری ارتباط ایده ها و سپس شما باید به مسئول آنچه که شما در حال برقراری ارتباط" Glaser گفت: در مصاحبه ای در سال 2005 کتاب "طراحی کرده." در ایدز پوستر او طراحی شده برای سازمان بهداشت جهانی در سال 1987 یک جمجمه آبی و اشکال با هم تداخل بین دو قلب قرمز در زیر شعار "در سراسر جهان تلاش خواهد شد آن را متوقف کند." در سال 2014 او راه اندازی یک کمپین در مورد تغییر آب و هوا, تلاش برای تغییر فرهنگ لغت ما: "این گرم شدن آن را مرگ." نماد یک دایره با یک شیب از سیاه و سفید در بالا به بریدن از مریض سبز در پایین. این تهوع, به عنوان آن را باید.

به دنبال بازگشت بیش از Glaser رنگارنگ, بافت حرفه ای از آن روشن می شود که چگونه کم خونی غالب تجاری طراحی گرافیک بیست-ده ها شده است. ما تجربه کرده ایم یک موج مسطح, نقاشی با مداد رنگی-رنگی نازک مشخص شده گرافیک برای هر دره سیلیکون راه اندازی از کاسپر به دور Uber و لولا. Generic انسان ها دیده می شود انجام وظایف مناسب ساخته شده توسط شرکت های نرم افزار; زیبایی شناسی ترویج seamlessness که ما را جدا از نگرانی های دنیوی مانند نظارت و اخلاق یا سیاست. این تصاویر ما را تشویق به مصرف به جای اینکه به فکر می کنم اجازه دهید به تنهایی به فکر می کنم دو بار. آنها نه در کوچکترین مسئولیت برای آنچه که آنها در برقراری ارتباط به عنوان Glaser لازم الاجرا است. طراحی گرافیک به تنهایی نمی تواند مشکلات را حل کند اما آن می تواند کمک به ما فشار از stultifying انطباق است.

با وجود اینکه تجاری Glaser کار موفق به فراتر از ترجمه. امروز دولت به تولید سی میلیون دلار در سال از طریق صدور مجوز "من ♥ نیویورک"; Glaser نگه داشته و هیچ حقوق به طراحی خود را. و آرم پیام وسیع تر از معنای تحت اللفظی. هر زمان که من تو را دیدم آن بی پایان تکرار در خیابان کانال من احساس کردم که آن را در مورد تعلق و وفور. من برای اولین بار مواجه می شوند آن را به عنوان یک توریست; در طول سال ها من به احساس می کنید که من عاشق این شهرستان به عنوان یک نیویورکر. هر کسی می تواند آن را دوست دارم اگر آنها به آن توجه خود را آرم پیشنهاد—همه ما می تواند در یک بار.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب