مینیاپولیس Coronavirus و مغلوب ساختن پیشی جستن شکست برای دیدن یک بحران آینده

تصویر توسط João Fazenda

وجود دارد و در عین حال, دوباره, شد, شعله های آتش. قبل از خشمگین conflagrations فوران در مینیاپولیس, هفته های پایانی ممکن است در حال حاضر به نظر می رسید مانند پاسخ به یک گریم ریاضی مشکل: آنچه که محصول یک بحران ضرب یک بحران ؟ رسمی مرگ و میر تعداد COVID-19 شیوع در ایالات متحده جاروب نسبت به یک صد هزار نفر در حالی که تلفات اقتصادی ترک کرده بود چهل میلیون نفر از کار. آن را دشوار است به لقاء چه بدبختی خیلی می تواند آمد تا به سرعت. اما در یادبود روز ما شد تصویری شاهد وحشتناک مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس اداره پلیس. توسط جمعه غارت مغازه ها سوخته ساختمان ها و اتومبیل های سوختن سوم حوزه—این شواهد از آنچه به نظر می رسد مانند وقتی که یک بحران است نبات.

این ظاهر متفاوت آمریکایی محاکمه نمی شوند نامربوط; آنها محدود خود را پیش بینی و راه های که در آن تهمت و دولت را تشدید کرده است آنها را پس از آنها آغاز شد. در ماه مارس رئیس جمهور ادعا کرد که “هیچ کس نمی دانست وجود دارد خواهد بود یک بیماری همه گیر و یا بیماری همه گیر از این نسبت” و او تکرار احساسات که در طول دوره های اضطراری. اما تقریبا همه توجه به بهداشت عمومی را دیدم چیزی شبیه به رمان coronavirus آینده. در کمتر از دو دهه ما شاهد شیوع از سارس, MERS, ابولا و ویروس H1N1. دولت اوباما در ایجاد یک شورای امنیت ملی ریاست برای کاهش تاثیر چنین حوادث; مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا حد زیادی منحل آن است.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که معترضان در مینیاپولیس شد “اراذل و اوباش”—یک اصطلاح با ريشه نژادپرستانه معانی—و بعد از آن اشاره کرد که ارتش در حال حاضر در شهر. “هنگامی که غارت شروع می شود” او هشدار میدهد: “تیراندازی شروع می شود.” این وضعیت بیش از حد بخشی از یک ساختمان مشکل است که علائم هشدار دهنده باید توجهی نشد دولت فعلی است. ترقی خواهان را به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار 1994, جرم, لایحه که پیشگام شد جو بایدن اما یک عنصر است که قانون شده است و جنبهی. در سال 1992 در لس آنجلس شورش آغاز شد و پس از تبرئه از چهار افسر پلیس که به شدت مورد ضرب و شتم رادنی کینگ (حادثه ای است که او نیز دستگیر شده در فیلم). عنوان شده است که اغلب مورد با شورش هرج و مرج خشم در لس آنجلس بود و نه به سادگی یک پاسخ به یک حادثه بلکه یک اتحاد از خشم بی حد و حصر مسائل با اداره پلیس که رفته بود unaddressed برای سال. جرم و جنایت لایحه مجاز مدنی-حقوق بخش از وزارت دادگستری به دخالت در نمونه مزمن مشکل بخش با مذاکره رضایت احکام که گذاشته خاص اصلاحات به دنبال داشته باشد و ارائه شده برای مانیتور برای نظارت بر اجرای آنها. مانند آنرا به coronavirus لس آنجلس و بعد از فرگوسن و بالتیمور—شاخص چگونه چنین مشکلاتی می تواند بدون مداخله. اما در این منطقه به عنوان برگ برنده دولت عمل مانند یک پیمانکار ساختمانی که نمی تواند تشخیص تحمل بار دیوار.

در ماه جولای سال 2017 در یک آدرس به ماموران اجرای قانون در Suffolk County, New York, مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها گفتم به استفاده از نیروی بیشتر در هنگام گرفتن مظنون را بازداشت کرده است. “مثل وقتی که شما بچه ها قرار دادن کسی در ماشین و شما در حال حفاظت از سر” او گفت:. “شما می توانید دست دور O. K.?” موارد زیر ممکن است دادستان کل جف جلسات در یک سخنرانی به انجمن ملی پلیس و سازمان ها گفت: “وزارت دادگستری “نمی خواهد كه تمام ادارات پلیس. ما نمی خواهد سعی کنید به micromanage کار روزانه خود را.” که در ماه نوامبر به عنوان یکی از آخرین اقدامات خود در جلسات با صدور نامه که به شدت محدود مدنی-حقوق بخش توانایی به دنبال احکام با ادارات پلیس. این بدان معنی است که در جوامع گرفتار بد پلیس خشم می تواند تعلق بدون کنترل توسط هر مقام بالاتر تا زمانی که آنها خود رسیده انفجار امتیاز. کسانی که انفجارات تمایل به شبیه خیابان مینیاپولیس این هفته است.

روز پنج شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی که کوتاه بود در تحولات و یا اطلاعات جدید اریکا مک دونالد آمریکا وکیل برای منطقه مینه سوتا گفت: “برای روشن جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان دادستان کل ویلیام بار به طور مستقیم و به طور فعال نظارت بر تحقیقات در این مورد است.” اما آنچه که دقیقا به چه معناست ؟ بر ریاست بیش از یک حقوق مدنی تقسیم شده است که محروم از رئیس آن ساز و کاری برای ایجاد انطباق میان افسران پلیس. در پنج سال گذشته مساحت شهرهای دوقلو دیده است سه دیگر بحث برانگیز پلیس تیراندازی: از Jamar کلارک در سال 2015; از Philando کاستیا در سال 2016; و از جاستین Damond در سال 2017. هر یک از این کشنده حوادث, ویژه یک قربانی نژادی مختلف پس زمینه از ماموران درگیر و هر برجسته شد به عنوان یک نمونه از سوء رفتار پلیس. مانند COVID موارد پدید آمده است که در سیاتل در ابتدای سال مینیاپولیس یک مطالعه در اهمیت پیش بینی و برنامه ریزی و یک مثال از آنچه که اتفاق می افتد زمانی که هیچ یک از کسانی که همه چیز اتفاق می افتد.

رئیس جمهور ارسال شده خود را “تیراندازی شروع می شود” صدای جیر جیر در اوایل صبح روز جمعه تنها چند ساعت قبل از افسر درک چوین که به زانو در جورج فلوید گردن به مدت هشت دقیقه گرفته شد, به زندان و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. توییتر در حرکتی بی سابقه با برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن جیر تخطی از سیاست های شرکت در برابر “ستایش خشونت است.” ریاست جمهوری تهدید به ایالات متحده نظامی شلیک نظامیان مخالف رهبری نقطه مقابل حکمت—نظر به بیمار توصیه و به عنوان مخل به خوبی به عنوان توصیه تزریق مواد ضد عفونی کننده و یا خود تجویز هیدروکسی کلروکین.

مشکلات ما به طور کلی نمی بنیادی از خائنانه گمنام; آنها ناشی از عدم استفاده مناسب از آنچه شناخته شده است در حال حاضر. در ماه ژوئیه سال 1967 پس از یک حمله پلیس در یک ساعت بعد بار در دیترویت که شهر منفجر شد و در تلافی جویانه و خشونت. یک ماه بعد مارتین لوتر کینگ جونیور سخنرانی به انجمن روانشناسی آمریکا که در آن او توضیح داد که شورش به عنوان “دوام پدیده های اجتماعی” است که بوجود می آیند در رابطه با قابل تشخیص شرایط—اعمال بی قانونی که در آینه افراط از کسانی که متهم با رعایت قانون. رهبران نمی تواند آینده را پیش بینی کند اما می توان آنها را آگاه از گذشته فوری و خطرات احتمالی آن را نشان می دهد. نمی توان آنها را نهان. آنها تنها نیاز به توان هوشمند است. ♦

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>