MLB تاخیر روز افتتاحیه به اواسط ماه مه در اولین ناشی از ویروس

نیویورک—لیگ اصلی بیس بال عقب رانده روز افتتاحیه تا اواسط ماه مه در اولین روز دوشنبه به دلیل جدید کروناویروس پس از دولت فدرال توصیه می شود محدود کردن حوادث بیش از 50 نفر برای بعد از هشت هفته.

بیس بال کمیسر راب مانفرد اعلام کرد پس از یک کنفرانس تلفنی با مدیران از 30 تیم.

“این باشگاه باقی می ماند متعهد به بازی به عنوان بسیاری از بازی به عنوان زمانی که ممکن است فصل آغاز می شود” کمیسر دفتر در بیانیه ای گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود یکشنبه که تجمعات از 50 نفر یا بیشتر بود لغو و یا تعویق در سراسر کشور برای بعد از هشت هفته.

MLB به نام کردن بقیه بهار آموزش برنامه روز پنج شنبه و گفت: افتتاحیه در روز است که برنامه ریزی شده برای مارس 26 به تعویق افتاد برای حداقل دو هفته. تیم ها و بازیکنان معتقدند که دو تا چهار هفته اضافی بهار آموزش مورد نیاز خواهد بود قبل از فصل به طور منظم آغاز می شود.

لیگ بیس بال بازیکنان ارتباط با ارسال یک ایمیل به عوامل روز دوشنبه گفت که برای بازیکنان که به خانه رفت و یا به تیم خود را به طور منظم فصل شهر آن را خواهد پرداخت $1,100 کمک هزینه از طریق آوریل 9 به بازیکنان در 40-man فهرست اسامی از مارس 13. این مبلغ همچنین می خواهم به بازیکنان با minor league قرارداد در لیگ بزرگ بهار آموزش که در 40-man فهرست اسامی در پایان فصل گذشته.

این اتحادیه همچنین در حال مذاکره با MLB بیش از بازنشانی خرما برای بازیکنان با انتخاب کردن جملات در خود می پردازد. دو طرف همچنین به احتمال زیاد به توافق بر سر فهرستی از یخ.

در این سال مشخص, اولین روز افتتاحیه دیگر از بازی های بین المللی. آن را به عنوان بازی 7 از سری جهانی شده اند Oct. 28 و تیم ها و بازیکنان می تواند فشار پس از فصل به ماه نوامبر است.

هر گونه تغییر به 162-بازی, برنامه ضروری, چانه زنی بیش از یک آرایه وسیعی از مسائل از جمله زمانی و چقدر بازیکنان پرداخت می شود و چقدر لیگ برتر خدمات آنها برای اعتبار. خدمات زمان تعیین واجد شرایط بودن برای رایگان آژانس و حقوق و دستمزد داوری.

MLB بود نه یک جرم به تعویق افتادن افتتاحیه از سال 1995 زمانی که فصل کوتاه شد از 162 بازی به 144 زیر 7 1/2-ماه بازیکنان اعتصاب که نیز از بین برود 1994 جهان سری. باز روز عقب رانده شد از مارس 2 مارس 26 و حقوق بازیکن بودند با کاهش 11.1 درصد به خاطر این بازی از دست داده بودند به دلیل اعتصاب.

پس از 32 روز بهار آموزش و تحریم در سال 1990 باعث باز شدن روز به تاخیر یک هفته تا آوریل 9 فصل تمدید شد سه روز اجازه می دهد تا هر تیم کامل 162-بازی برنامه.

بیس بال اولین اعتصاب به طول انجامید از مارس 1-13 در سال 1972 و فصل آغاز شده 15 آوریل است. تیم بازی 153-156 بازی.

1918 فصل کوتاه قطع شد و به دلیل جنگ جهانی اول کشيش مارشال ژنرال خنوخ Crowder اعلام کرد قوانین و مقررات در مارس 23 که مردان درگیر در مفید مشاغل به نظر می رسد قبل از پیش نویس هیئت مدیره. وزارت جنگ در ابتدا حکومت نه بیس بال بود و غیر ضروری بر اساس “کار و یا مبارزه با” نظم اما وزیر جنگ نیوتن D. بیکر اعلام کرد در جولای 26 که بیس بال تا به حال مطابق با سپتامبر. 1. پس از مذاکره این فصل به طور منظم سپتامبر به پایان رسید. 2 تیم بازی 123-131 بازی ها و Boston Red Sox ضرب و شتم توله شیکاگو در یک دنیای سری بازی های برگزار شده از سپتامبر. 5-11.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>