MLB ترس بازیکنان بین المللی ممکن است دشواری بازگشت به ایالات متحده

لس آنجلس—در طول هفته گذشته پس از لیگ اصلی بیس بال و اعلام کرد آن را به حال تعلیق عملیات و تاخیر در شروع فصل به طور منظم به دلیل COVID-19 گیر بازیکنان در سراسر این رشته و افراد زیر سن قانونی پراکنده.

بازیکنان در 40-man فهرست اسامی داده شد سه گزینه: باقی می ماند که در آن خود را در باشگاه نگه بهار آموزش در آریزونا و فلوریدا — سفر خود را به باشگاه پایه شهر و یا سفر خانه.

برخی از عمده leaguers — و سمت چپ با انتخاب کمی تقریبا همه جزئی leaguers — انتخاب به بازگشت به خانه به صبر از بحران است. صفحه اصلی برای اکثریت بازیکنان, ایالات متحده است. صفحه اصلی برای بسیاری از بیشتر است در امریکا که در آن گسترش coronavirus هفته پشت متحده می تواند پایمال منطقه کشور و سرزمین. و خانه برای یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان کشورهای آسیا و اروپا که در آن ویروس گسترش یافته است. شده اند وجود دارد یک آرایه از پاسخ.

همه آنها در حال حاضر یک مشکل بالقوه برخی از مردم در بیس بال در حال حاضر ترس: چه اتفاقی می افتد اگر بازیکنان و مربیان و دیگر پرسنل مجاز نیست به بازگشت به ایالات متحده با توجه به محدود سفر یک بار MLB ایجاد یک شروع تاریخ خود را برای فصل ؟

در راه آن را یک معضل MLB دوست دارم به چهره زیرا این امر به معنای 2020 فصل نبود لغو شد به طور کامل. اما این امر می تواند یک چالش دلهره آور.

MLB و اتحادیه بازیکنان توصیه کرده اند که بازیکنان در 40-man فهرست اسامی به ماندن در قاره ایالات متحده با توجه به مردم با آگاهی از وضعیت, اما نه همه آنها به دنبال مشاوره. بازیکنان در 40-man فهرست اسامی باید به خانه بازگشت به جمهوری دومینیکن, پورتوریکو و مکزیک و نیکاراگوئه در میان مکان های دیگر. جزئی leaguers بسیاری از آنها نیست دریافت حقوق در طول خاموش کردن قبل از MLB پنج شنبه اعلام کرد یک طرح به آنها پرداخت حداقل تا 8 آوریل اند به شدت به خانه بازگشت اگر این منطقه در نظر گرفته نشده است در معرض خطر.

داجرز در میان چند سازمان است که ادامه پرداخت خود را جزئی leaguers کمک هزینه و حق الزحمه آنها دریافت شده در طول زمستان آموزش قبل از MLB این طرح پرداخت شد پنج شنبه اعلام کرد. در حالی که بسیاری از آنها جزئی leaguers با چند مورد استثنا به خانه بازگشت این باشگاه به شدت توصیه می شود که بازیکنان در آن 40-man فهرست باقی می ماند در قاره آمریکا و تمام مانده اند, با توجه به دو نفر با آگاهی از این وضعیت است.

فرشتگان مدیر جو Maddon گفت او مطمئن بود که Latinos در باشگاه خود به خانه رفت. او گفت: ابتلا به مربی خوزه مولینا و اولین مربی پایه عیسی Feliciano هر دو به خانه بازگشت به پورتوریکو. دو ستاره راه Shohei Ohtani دریافت, ترخیص کالا از گمرک به بازگشت به خانه به ژاپن اما گفت که او می ماند در جنوب کالیفرنیا.

روز دوشنبه پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه به توقف تجمعات بیش از 50 نفر به مدت هشت هفته MLB اعلام کرد آن را هل دادن به عقب باز روز حداقل تا اواسط ماه مه. شروع فصل در ممکن است, اما به طور گسترده ای به عنوان غیر واقعی به عنوان عدم قطعیت در ادامه رنگ آمیزی آینده است.

تخمین می زند در صنعت برای روز افتتاحیه متفاوت از ماه ژوئن تا اوت — اگر 2020 فصل ایفا کرده است. همه در همه ، MLB می خواهد به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است اما یک برنامه فشرده به نظر می رسد مردها روز به روز. شانس All-Star Game برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 14 در ورزشگاه طفره زن — را تا حد زیادی کاهش یافته در طول هفته گذشته.

بدانند یک برنامه است که در بالای لیست MLB اولویت. از آنجا لیگ و اتحادیه می تواند حل و فصل دیگر مسائل لجستیکی از قبیل پرداخت فهرستی از اندازه و خدمات-محاسبه زمان — انگیز ترین موضوع در بحث بین دو طرف با توجه به مردم با آگاهی از این وضعیت است.

اما جدول زمانی MLB و اتحادیه بازیکنان با استفاده از به عنوان یک راهنما جهانی است. دیگر کشورها و مناطق که برخی از آنها فاقد زیرساخت ها و منابع ایالات متحده در محل برای مبارزه با شیوع در مراحل مختلف از این ویروس گسترش یافته است. آمریکای لاتین که عرضه بیش از یک چهارم از بازیکنان در روز افتتاحیه لیگ برتر بازیکن فصل گذشته است که فقط شروع به دیدن coronavirus موارد سنبله و تصویب پاسخ متفاوت است.

در مجموع 251 بازیکنان به نمایندگی از 20 کشور مختلف و سرزمین های خارج از ایالات متحده در سال 2019 روز افتتاحیه 25-man فهرست اسامی و غیر فعال لیست. که 28.5 درصد از کل بازیکنان. جمهوری دومینیکن به حال یک رکورد 102 بازیکنان به نمایندگی از 11.6 ٪ از کل.

ونزوئلا در رتبه دوم با 68 بازیکنان. کوبا و پورتوریکو و مکزیک, ژاپن, کانادا, کوراسائو, کره جنوبی و کلمبیا هر حال حداقل چهار بازیکن در فهرست اسامی. نه دیگر کشورها و سرزمین ها تا به حال یک بازیکن است. این اعداد را شامل نمی شود بازیکنان در 40-man فهرست اسامی که باز روز 25-man فهرست اسامی مربیان تیم یا پرسنل.

کلمبیا تا به حال 75 تایید coronavirus موارد از شنبه است و برنامه ریزی برای جلوگیری از ورود به هر کس سفر از خارج از کشور شروع دوشنبه. پورتوریکو خاک ایالات متحده به اجرا گذاشته شد و حکومت نظامی در سراسر این جزیره از طریق مارس 31, ممنوع, کروز, کشتی, مدارس بسته و تعطیل کردن همه غیر ضروری کسب و کار. این جزیره فرماندار درخواست کرده است که پروازهای داخلی و بین المللی به پورتوریکو بود به حالت تعلیق برای 14 روز. پورتوریکو به حال شش مورد تأیید مجلس.

مکزیک از سوی دیگر کاهش یافته است به محدود کردن سفر حتی از کشورهای با شیوع قابل توجهی. این کشور را تایید کرد اولین coronavirus مرگ مربوط به چهارشنبه.

ونزوئلا در سراسر طیف از جزئی leaguers به ستاره های بزرگ را شدت انتخاب به بازگشت به کشور خود را که در آن ناآرامی های سیاسی و نگرانی های ایمنی را دلسرد بازیکنان از صرف زمان زیادی در خانه در سال های اخیر است.

MLB موثر تعطیل باشگاه’ دومینیکن آکادمی و گفت: تیم های که برخی از بازیکنان از جمله ونزوئلا باید اقامت در آمریکا به جای ارسال می شود به این دانشکده با توجه به یک فرد با آگاهی از این وضعیت است. لیگ همچنین اعمال منع موقت بین المللی سراغ.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

روز پنج شنبه دو روز پس از گزارش 21 تایید coronavirus موارد, جمهوری دومینیکن بسته آن زمین دریا و هوا مرزها برای 15 روز است. هفته گذشته سفارت آمریکا در سانتو دمینگو اعلام کرد آن را به طور نامحدود به محدود کردن خدمات کنسولی از جمله لغو روال مهاجرتی و غیر مهاجرتی اخذ ویزا میباشد.

در میان امکانات برای جلوگیری از داشتن بازیکنان در جمهوری دومینیکن و کشورهای دیگر روبرو می شوند سفر موانع ایجاد طرح های احتمالی با سفارتخانه ها در کشورهای مختلف با توجه به مردم با آگاهی از این وضعیت است. بازیکن می تواند با استفاده از خود قبلی ویزا و نمایش به صورت ویروس در مسافرت به آمریکا

در حال حاضر MLB و اتحادیه ها با تمرکز بر مقابله با دیگر مسائل, اما این یک راه حل بالقوه برای یک مشکل بالقوه در پایین جاده.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>