MLB می دهد جزئی leaguers بهار هر diems; حقوق TBD

نیویورک—فیلادلفیا فیلیز جزئی-اتحادیه لوگان O’Hoppe از خود را عامل و رله بلافاصله آن را به هم تیمی ویتو Friscia.

Friscia یک 40-دور پیش نویس انتخاب خواهد بود گرفتن در بهار آموزش پرداخت و پس از همه.

“او فکر می کردم شوخی” O’Hoppe گفت. “این عالی است من برای او خوشحال.”

لیگ اصلی بیس بال پنج شنبه اعلام کرد که جزئی-بازیکنان لیگ تعطیل از بهار اردوگاه های آموزشی خواهد کرد دریافت کمک هزینه از تیم ها از طریق آوریل 8 و یک طرح در جریان است و برای جبران آن دسته از بازیکنان در طول به تعویق افتاد و بخشی از فصل به طور منظم.

جزئی leaguers دریافت کمک هزینه 400 دلار (ایالات متحده) هر هفته از تیم ها در یکجا برای سه هفته بعد — قابل توجه دست انداز از خود بهار معمول هر diems از 100-200 دلار در هر هفته. تیم امید که اجازه خواهد داد که بازیکن را به پوشش و مسکن و غذا و سایر هزینه ها از طریق قبلا برنامه ریزی شده تا پایان بهار آموزش.

جزئی-لیگ فصل تنظیم شده است برای باز کردن در مارس 9, اما حال به دلیل تاخیر رمان شیوع کروناویروس. MLB گفت: آن را در حال کار با تیم به منظور توسعه یک صنعت گسترده طرح به بازیکنان برای جبران از دست رفته ها.

“ما هیجان زده می شود قادر به کمک به این کودکان و نوجوانان” Reds مدیر نیک Krall گفت. “کمک به حفظ آنها را برای برخی از زمان و امیدوارم ما شروع فصل و آنها شروع به گرفتن paycheques بیشتر است.”

بازیکنان فرستاده شدند تکاپوی اواخر هفته گذشته زمانی که MLB به حالت تعلیق در بهار آموزش. جزئی ترین leaguers گفته شد برای رفتن به خانه از جمله بازیکنان از ونزوئلا, جمهوری دومینیکن و کشورهای دیگر با وجود نگرانی های آنها ممکن است مشکل از برگشت به آمریکا برخی از باشگاه های ساخته شده استثنا برای بازیکنان خارجی و به آنها اجازه اقامت در کمپ.

MLB آن را ترک کرده بودند تا به تیم مورد نحوه رسیدگی به آنها جزئی leaguers خروج بازیکنان نامشخص در مورد هفته های آینده و ماه.

حتی برای آمریکا بازیکن اخراج چالش های ارائه شده. اکثر بازیکنان بیس بال در حال پرداخت می شود تنها در فصل و بسیاری از جزئی leaguers — به خصوص کسانی که دریافت نمی سودآور امضای پاداش — بودند با تکیه بر بهار اردوگاه های آموزشی برای کمک هزینه مسکن و غذا و امکانات آموزشی.

یک جزئی-اتحادیه گفت: آسوشیتد پرس در روز یکشنبه که او لگد از اردوگاه با 800 دلار در حساب بانکی خود را بدون شغل دوم به انتظارنشسته بودند و هیچ ایده چگونه او را می کند تا اردوگاه بازگشایی شد. این بازیکن صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود با توجه به نگرانی های تیم خود را ممکن است مجازات او را برای صحبت های عمومی.

O’Hoppe بازگشت به خانواده خود را در جزیره جایی که او مجبور به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و هنوز هم تا به حال دسترسی به یک مربی شخصی.

Friscia از دره جریان n. y. امضا فقط برای $2,500 در فصل گذشته بود و در تلاش برای پایان می رسد دیدار. او فکر کرد که او می تواند دریافت 20 دلار در هر هفته تا اردوگاه دوباره راه اندازی شود. در حال حاضر او را 20 برابر آن است.

او به تازگی فرستاده O’Hoppe عکس های موقت بدنسازی او ساخته شده است در پدر و مادر خود را’ زیرزمین به ماندن در شکل.

“من گفتم:” هی مرد شما معمولا با یک مربی مناسب است؟'” O’Hoppe به یاد می آورد. “او مانند” من می توانید آن را ندارند و او می رود ، حتی اساسی عضویت در بدنسازی بیش از حد گران است.’ آن دیوانه $20 برای او بیش از حد گران است. من احساس می کنم برای بچه ها او را دوست دارم.”

حداقل حقوق به صورت کامل-فصل minor-تیم های لیگ محدوده از $290 هر هفته در کلاس به $502 هر هفته در سه گانه-A در طول پنج ماه فصل است.

در علاوه بر این به MLB دستورالعمل, San Francisco Giants جزئی-بازیکنان لیگ برتر که نیست ماندن در این تیم در هتل دریافت خواهد کرد یک مسکن خاص کمک هزینه از طریق پیش بینی شده پایان بهار آموزش خود را برای پوشش هزینه های زندگی از قبیل اجاره و یا اجاره با توجه به غول جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی.

زیدی گفت: کمک هزینه مسکن خواهد “کمک به آنها را پوشش برجسته هر گونه اجاره و یا پرداخت اجاره آنها نیز برای این گروه از بازیکنان که در ادامه به اینجا از جمله کسانی که بازیکنان بین المللی — فقط در ادامه به ارائه اقامت در هتل برای این گروه و آن دسته از بچه ها در حال رفتن به ادامه دریافت کامل خود را به عنوان کمک هزینه هست.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

برخی از بازیکنان تبدیل به آنلاین جمع آوری اعانه برای حمایت پس از اردوگاه های بسته از جمله یک عمل به طور مشترک توسط بیش از بیس بال و @adoptmilbplayer حساب توییتر. بیش از بیس بال است, غیر انتفاعی, گروه پشتیبانی به صورت جزئی leaguers و اتخاذ یک جزئی-اتحادیه برنامه راه اندازی شد این فصل توسط یک دوقلوها مینه سوتا فن نگران بازیکن خوب بودن.

“تجلیل به MLB برای گوش دادن به بازیکنان خود طرفداران و خبرنگاران. همه شما دلیل این اتفاق افتاده است” بیش از بیس بال است. “این تنها منابع توسعه یک طرح برای همه چیز فراتر از مارس 8th. این یک گام در مسیر درست نیست, یک راه حل کامل است.”

توده-مبلغ کمک هزینه برای بازیکنان امضا به جزئی-لیگ قرارداد اما استثنا وجود دارد برای بازیکنان در حال حاضر دریافت و مسکن و غذا و یا خدمات دیگر از تیم ها; کسانی که در مراسم شرکت نمی کنند و یا انتظار برای شرکت در بهار آموزش و بازیکنان با minor-لیگ قرارداد که در عمده-لیگ اردوگاه در مارس 13 و حداقل یک روز از عمده-لیگ برتر خدمات در سال 2019. گروه دوم دریافت $1,100 هفتگی کمک هزینه از طریق آوریل 9 از بازیکنان در ارتباط است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>