MLB پیش می رود با خمیر حداقل فهرستی از تغییرات

نیویورک—لیگ اصلی بیس بال رفت پیش رو با برنامه ریزی تغییرات قوانین برای این فصل از جمله نیاز یک پارچ باید حداقل سه مورد یا پایان نیمه باز یافته مگر اینکه او صدمه دیده است.

این تغییرات به توافق رسیده بودند که توسط MLB و بازیکنان گذشته کانون مارس 8, موضوع برای مطالعه یک کمیته مشترک. سه-خمیر حداقل شروع خواهد شد در بهار آموزش بازی در مارس 12.

وجود دارد 2,162 تبادل ظاهر از سه مورد و یا کمتر در سال گذشته با توجه به الیاس ورزشی اداره اما 1,471 از آنها به پایان رسید و با پایان نیم دور یا یک بازی.

فعال فهرستی از حد را افزایش می دهد توسط یکی تا 26 از روز افتتاحیه از طریق Aug. 31, رها خواهد شد و از 40 تا 28 طریق پایان فصل به طور منظم و بازگشت به 26 پست-فصل است. هر تیم میتواند حداکثر 13 کوزه طریق Aug. 31 و در طول پس از فصل و 14 از سپتامبر. 1 تا پایان فصل به طور منظم.

دو راه بازیکنان که باید حداقل 20 نوبت تن به تن یا 20 بازی آغاز شده و در یک موقعیت و یا تعیین شده hitter وظیفه با حداقل سه بشقاب حضور در فصل قبل ممکن است زمین بدون شمارش در برابر آن بازی پارچ محدود می کند. برای این سال یک بازیکن می تواند با استفاده از 2018 یا 2019 برای دیدار با نیاز.

آنچه تا به حال بوده است 26 بازیکن برای روز خاص-شب doubleheaders از طریق Aug. 31 تبدیل خواهد شد 27 بازیکن در آن شرایط که بازیکن نمی خواهد تعداد برابر پارچ محدود می کند.

موقعیت بازیکنان ممنوع از تبادل از طریق ninth inning مگر اینکه بازیکن تیم برنده و یا از دست دادن شش یا بیشتر اجرا می شود زمانی که او طول می کشد تپه.

مجروح لیست و گزینه فراخوان دوره حداقل برای کوزه را افزایش می دهد از 10 روز به 15 و تلاش برای کاهش استفاده از از بین برنده های که توسط تیم شاتل کردن کوزه بین این رشته و افراد زیر سن قانونی. هنوز هم وجود دارد یک هفت روز تصادم IL.

مديران هم به چالش یک بازی با یک بررسی تصویری قطع شده است از 30 ثانیه به 20.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>