MLB بازیکنان گریه ناپاک پس از بحث بیشتر کاهش پرداخت اگر بازی ها را در خالی استادیوم

نیویورک—لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ناراحت هستند در مورد چشم انداز است که تیم ممکن است به دنبال کاهش پرداخت اگر بازی ها را در خالی ballparks با توجه به شیوع کروناویروس.

خشم خود را stoked بود هفته گذشته زمانی که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: به او گفته شد توسط متس افسر ارشد عامل جف Wilpon که این اتحادیه را مجبور به موافقت با کاهش حقوق اگر بازی ها را بدون طرفداران.

یک مارس 26 معامله بین دو طرف اظهار داشت: “دفتر کمیسر و بازیکنان ارتباط مورد بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان بازی کردن بازی ها در غیاب تماشاگران و یا در مناسب جایگزین خنثی سایت.” این اتحادیه با اشاره به یکی دیگر از پاساژ پوشش حقوق است که در آن بازیکنان توافق به 1/162nd از پایه پرداخت برای هر فصل به طور منظم بازی از دست داد.

“بازیکنان به تازگی به توافق با لیگ اصلی بیس بال است که به تشریح شرایط اقتصادی برای از سرگیری بازی که شامل قابل توجه حقوق و دستمزد تنظیم و تعدادی دیگر از خطر انداخته است. که مذاکره این است که بیش از” اتحادیه سر تونی کلارک در بیانیه ای گفت شنبه. “ما در حال حاضر با تمرکز بر بحث در مورد راه هایی برای بازگشت در این زمینه تحت شرایط است که اولویت سلامت و رفاه از بازیکنان و خانواده های مربیان, داوران, تیم کارکنان و طرفداران” او گفت:.

این توافق نامه می گوید که بدون رضایت توسط کمیساریای این فصل نمی شود و تا زمانی که وجود دارد هیچ مقام رسمی محدودیت که حد تیم از بازی در مقابل هواداران در 30 باشگاه’ خانه ballparks. همچنین متحده “کمیسر را در نظر بگیرید با استفاده از مناسب جایگزین خنثی سایت های که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است.”

“در توافق رسیده و در اوایل بهار امسال کمیسر و MLBPA توافق کردند که فصل نمی خواهد آغاز تا انجام عملیات های طبیعی — از جمله طرفداران در خانه ما استادیوم — امکان بود” معاون کمیسر دن Halem در بیانیه ای گفت: به استناد ماده برای آینده مذاکرات. “اگر شرایطی نیاز ما را سازگار با ما توافق با اتحادیه اروپا, مذاکره با حسن نیت بیش از یک چارچوب برای از سرگیری بازی بدون طرفداران است که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای این ورزش است.”

کمیسر راب مانفرد نیز یک حرکت ساخته شده دوشنبه که اجازه می دهد تا تیم به اخراج و یا کاهش پرداخت از عمده و جزئی لیگ, مدیران, مربیان, مربیان و تمام وقت پیشاهنگی شروع ممکن است 1. او معلق یونیفرم کارمند مخابرات که پوشش حدود 9000 نفر از جمله مدیران عامل در برخی از تیم های.

چند تیم با این حال — از جمله آبی جیز با توجه به Sportsnet و ورزشی — گفته اند که آنها کارکنان خود را پرداخت و یا بیس بال کارکنان عملیات طریق ممکن است.

احتمال کمی وجود دارد که به صورت کامل 162-برنامه بازی و بازیکنان ایستاده به جریمه از $222,222 (ایالات متحده) برای هر بازی از دست رفته — چه ستاره مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول را دریافت کنید — به $3,478 برای کسانی که در $563,500 حداقل. St. Louis مسکن اندرو میلر عضو اتحادیه هشت-man کمیته اجرایی خواهد از دست دادن $70,988 در هر بازی از خود $11.5 میلیون حقوق و دستمزد.

“درک من این است که ما در حال حاضر یک قرارداد در محل مورد حقوق و دستمزد برای سال 2020 فصل زمانی که این سوانح” میلر نوشت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس.

“علاوه بر این در حالی که ایده های در مورد بازی بدون طرفداران و یا در خنثی سایت مطرح شده چیزی است که حتی به بودن در محل قرار داده. آن را حس می کند کمی به حتی تلاش برای مذاکره در اطراف چنین hypotheticals در این نقطه است. اگر در برخی از نقطه وجود دارد که هر گونه مذاکره ای تا به حال ما رهبری از انجمن خواهد بود آماده برای رسیدگی به آن را,” او نوشت.

در میان برنامه های بیس بال است که با توجه به آریزونا گزینه ای که در آن همه 30 تیم خواهد بود مستقر در منطقه ققنوس و استفاده از 10 بهار آموزش ballparks های دایاموند’ تعقیب میشه و شاید کالج سالن. طرح بحث شده است تنها به طور کلی و MLB گفت: هیچ پیشنهاد می تواند به جلو حرکت می کند مگر در مواردی که وجود دارد رفتن جلوتر از دولت و مقامات پزشکی.

به منظور برای این فصل شروع به MLB نیاز برای حدود 3000 نفر به آزمایش می شود به طور منظم: بازیکنان کارکنان و پخش خدمه است.

مانفرد می گوید: حدود 40 درصد از درآمد عامل می آید از دروازه و دروازه های مرتبط با مناطق مانند لوکس سوئیت, اجاره, امتیازات, پارکینگ, علامت های و برنامه های فروش و تبلیغات. بازیکنان کانتر نیز وجود دارد خواهد بود کمتر هزینه.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“یکی دیگر از نسخه از آن به محدود کردن مقدار زیادی از مردم در یک ورزشگاه و مطمئن شوید که صندلی آنها را در راهی که در آن آنها واقعا کاملا از هم جدا و شاید حتی پوشیدن صورت را پوشش می دهد” Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: بله شبکه در روز دوشنبه. “من می دانم که مردم در آن نگاه کنید و آنها بگو: آیا شما دیوانه ؟ اما برای من آن را بهتر از هیچ بیس بال در همه.”

او افزود: “این احتمال وجود دارد که شما در حال رفتن به بیش از یک تلویزیون بیس بال از تماشاگر بیس بال.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>