MLB بازیکنان اتحادیه مورد بحث و باز کردن فصل در خالی استادیوم

لیگ بیس بال بازیکنان اتحادیه مورد بحث و بررسی آغاز فصل را با بازی بازی ها بدون طرفداران در ballparks فقط به تسریع در بازگشت به حالت عادی لس آنجلس فرشتگان پارچ و نماینده اتحادیه اندرو هینی گفت:.

“بیس بال واقعا نشان می دهد که چرا آن را به تفریح و سرگرمی ملی در موقعیت های شبیه به این در شرایط دشوار او گفت:” در یک کنفرانس تلفنی از خانه اش در ادموند Okla. “به من که زمانی که ورزش بیس بال کشی عضلات خود را. من فکر می کنم این چیزی است که بازیکنان ما درک می کنیم که بیش از حد.”

هینی امید بیس بال ارائه می کنند که اثر درمانی دوباره.

“درمانی است کمی دریا, اما می توان آن را واقعا مفید برای مردم در زمان های دشوار, رفتن را از طریق شرایط دشوار قادر به تلنگر در یک بازی و دیدن بازی تیم خود را.”

هینی تایید آنچه رئیس اتحادیه تونی کلارک گفت: هفته گذشته که MLBPA است “بسیار باز” برای بازی در خالی استادیوم. بازی بازی در خنثی سایت و بازی تقسیم doubleheaders نیز در دست بررسی است.

فراتر از نمایندگی فرشتگان از طرف اتحادیه هینی است پیدا کردن آن دشوار است برای دفع خستگی. نزدیک به 20 روز گذشت از MLB بود تعطیل در میان رمان coronavirus همه گیر و هینی آمده است به یک عزم در مورد توانایی خود را برای مقابله است.

“موقعیت های شبیه به این,” او گفت: “من به خوبی مجهز شده است.”

بسیاری از مردم غذای مشاوره از دولت باقی می ماند در داخل خانه با استفاده از زمان برای شروع یک سرگرمی و یا تصحیح یک استعداد هنری.

اما هینی?

“نه زیادی برای بهتر خودم اگر من واقعی بودن صادق,” او گفت:. “فقط نوع کار کردن و تماشای فیلم و تلویزیون. گرفتن خوب در انحصار ، من حدس می زنم که چیزی است.”

شب های مقابله با یک لیست از 100 فیلم و racking تا انحصار پیروزی را خراشیده نمی شود هینی را خارش به بازگشت به ورزش است. او حتی قادر به رسیدن به بازی های ویدئویی مانند همکار Oklahoma State محصول و موقت همخانه گرت ویلیامز یک پارچ فرشتگان به دست آورد از غول سان فرانسیسکو در ماه دسامبر تجارت از زاک Cozart.

تنها فعالیت است که نزدیک به سرکوب هینی اشتها است, تماشای فیلم قدیمی, بیس بال بازی ها به خصوص آنهایی که صورت گرفت پس از 9/11. هینی, 10 در این زمان از سال 2001 حملات تروریستی در ایالات متحده بزرگ شده در خانه و خارج از شهر اوکلاهما بدون کابل. او تولید سیگنال های تلویزیون با خرگوش گوش آنتن و تکه آلومینیوم.

او تبدیل شده به خاطرات کسانی که اغلب در هفته های پس از بهار آموزش لغو شد.

“من به یاد داشته باشید تماشای متس و یانکی ها در مترو سری (رئیس جمهور وقت جورج) بوش پرتاب کردن (خود) زمین برای اولین بار پس از 9/11 و پس از آن که جهان سری,” او گفت:. “من در واقع شده است تماشای آن فیلم در شب فقط از نوع یاد خودم چقدر من لذت بردن از تماشای بیس بال و عاشق بیس بال.

“من فکر می کنم کسانی که همه چیز را یک اثر ماندگار. و آن را همیشه احساس می کند مانند — به دلیل بیس بال (بازی) هر روز آن را همیشه به نظر می رسد مانند آن وجود دارد زمانی که شما به آن نیاز دارید.”

تا زمانی که تصمیم به شروع فصل ساخته شده است هینی ادامه خواهد داد و به پرورش خود را معمول با اردن و مهمان خانه. او ملاقات یک نوزاد زاده. او لذت می برد بهار در اوکلاهما که او تجربه نکرده بود از آنجا که پیش نویس در سال 2012.

هینی و ویلیامز نیز ساخته شده با استفاده از آرام خیابان خارج هینی خانه به بازی گرفتن. آنها وزنه در هینی گاراژ. آنها برنامه ای برای پیدا کردن catchers برای گرفتن اغل گاو یا حشم جلسات خود را از طریق کالج اتصالات. آنها به همان اندازه درمان های فیزیکی به عنوان آنها می توانند.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

با انگیزه ماندن بوده است نه یک موضوع است. اشغال رایگان زمان ثابت شده است بیشتر به چالش کشیدن.

“من نمی بازی یک بازی ویدئویی در احتمالا مثل 15 سال,” او گفت:. “ما دریافت “MLB: The Show.” من به خودم. من وحشتناک است. … من نمی بازی بازی های ویدئویی. من نمی هنر است. من نمی ابزار بازی یا هر چیزی شبیه به آن. بنابراین من فقط نوع از اینجا نشسته.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>