MLB تعهد 30 میلیون دلار برای حمایت از ballpark کارکنان

نیویورک—لیگ اصلی بیس بال تیم های متعهد شده اند 30 میلیون دلار (ایالات متحده) برای ورزشگاه کارگران که از دست دادن درآمد به دلیل تاخیر به فصل ناشی از کروناویروس جدید.

کمیسر راب مانفرد اعلام کرد روز سه شنبه یک روز پس از هل دادن به عقب باز روز به اواسط ماه مه در اولین.

“بیش از 48 ساعت گذشته من شده اند با نزدیک شدن توسط نمایندگان تمام 30 باشگاه برای کمک به کمک به هزاران نفر از ballpark کارکنان تحت تاثیر تاخیر” مانفرد در بیانیه ای گفت. “انگیزه های تمایل به کمک برخی از با ارزش ترین اعضای بیس بال جامعه هر باشگاه متعهد $1 میلیون نفر است.”

بسیاری از ballpark کارکنان پرداخت می شود بازی کند و نمی خواهد که این درآمد در طول تاخیر. اگر برنامه کاهش درآمد خود را به احتمال زیاد کاهش خواهد یافت.

سیاتل اعلام کرد که ایجاد یک صندوق برای حمایت از دریانوردان رویداد کارکنان.

“فرد باشگاه اعلام خواهد شد جزئیات بیشتر در اطراف این حمایت تلاش خود را در جوامع محلی” مانفرد گفت. “زمان از این اطلاعیه ها متفاوت خواهد بود به دلیل نیاز به هماهنگی با قوانین ایالتی و محلی و همچنین چانه زنی جمعی تعهدات در تلاش برای به حداکثر رساندن مزایای متوجه شدم با هر گروه از کارکنان.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>