MLB یکنواخت مواد تبدیل به ماسک و لباس در روز افتتاحیه

لیگ اصلی بیس بال بازیکنان نمی تواند کت و شلوار برای روز افتتاحیه. به جای آن مواد استفاده شده برای ساخت لباس خود را که تبدیل به ماسک محافظ و لباس برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

MLB تامین کننده متعصب repurposed آن 360,000 فوت مربع کارخانه در ایستون, Pa. برای تولید دنده محافظ از توری های پلی استر. کارخانه تعطیل هفته گذشته تلقی غیر ضروری اما بازگشایی با هدف تولید یک میلیون ماسک و لباس — برای اولین بار است که انتظار می رود برای رسیدن به بیمارستان در پنسیلوانیا و نیوجرسی و سخت ضربه نیویورک به طور خاص در عرض چند روز. مشخص رنگ و پینستریپس از فیلیز و یانکی ها باقی می ماند به وضوح قابل مشاهده است.

آنها انتظار دارند برای تولید حدود 10 ، 000 آیتم های روز — تایید شده برای حفاظت و نه فولاد استفاده کنید. هیچ جیز آبی نسخه اما این شرکت قصد دارد به گسترش به دیگر تیم ها. نمونه های توسعه یافته در هفته گذشته با کمک از کارشناسان در سنت لوک و دانشگاه در شبکه بهداشت و درمان در پنسیلوانیا با توجه به نیویورک تایمز.

متعصب موسس و رئیس اجرایی مایکل روبین که همچنین بخشی-صاحب Philadelphia 76ers و نیوجرسی شیاطین گفت: این ایده آمد به او در خواب خود را.

“این COVID-19 بحران مجبور است کشور ما به بیشتر های مشترک نوآورانه و استراتژیک تر از همیشه قبل از” روبین گفت: در یک نسخه. “به عنوان تقاضا برای ماسک و لباسهای رسید ما خوش شانس به همکاری با لیگ اصلی بیس بال برای پیدا کردن یک راه منحصر به فرد برای حمایت از ما کارگران خط مقدم این مبارزه برای جلوگیری از ویروس که در نیاز مبرم به منابع ضروری.”

MLB کمیسر راب مانفرد به نام کسانی که مشغول به کار در خط مقدم بحران “شجاع” و “واقعا قهرمانان” افزود: “ما امیدواریم که این تلاش ها می تواند در آینده با هم به عنوان یک جامعه برای کمک به ما را از طریق به چالش کشیدن این وضعیت است.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Laura Armstrong

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>