MLB می خواهد به نگه داشتن Houston Astros ثبت نام-سرقت پروب راز

لیگ اصلی بیس بال می خواهد آن بررسی نشانه-سرقت توسط Houston Astros و Boston Red Sox محرمانه نگه داشته.

لیگ و دو تیم خواسته یک قاضی در اواخر روز دوشنبه به بلوک تلاش توسط کاربران DraftKings fantasy sports سایت برای به دست آوردن دسترسی به “بسیار حساس داخلی بررسی فایل های.” DraftKings کاربران تحت پیگرد MLB در یک پیشنهاد کلاس عمل این ادعا نشانه-سرقت باعث آنها را به از دست دادن پول در خراب بازی های.

MLB به این نتیجه رسیدند در ماه ژانویه که Astros نقض قوانین لیگ با استفاده از دوربین برای گرفتن نشانه مخالفت با تیم فو ارسال شده به خود را از کوزه در طول سال 2017 و 2018 فصل است. Red Sox تحت بررسی برای اقدامات مشابه در سال 2018 است. ثبت نام-سرقت بدون استفاده از تکنولوژی مجاز است و دارای سابقه ای طولانی در بیس بال.

DraftKings کاربران درخواست اسناد و مدارک از جمله یادداشتها تهیه شده توسط MLB وکلا به توصیه بیس بال کمیسیون در تحقیق و تفحص و همچنین خلاصه ها و یادداشت های گرفته شده در طول شاهد مصاحبه های لیگ گفت: در دادگاه تشکیل پرونده.

MLB گفت: مواد محافظت شده توسط وکیل مشتری محرمانه و گفت: DraftKings کاربران درگیر بودند نامناسب “تلاش برای جلب رضایت شاکیان کنجکاوی” در مورد ورزش فوتبال تحقیق.

یک وکیل برای DraftKings کاربران نمی بلافاصله در پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

موارد اولسون v. لیگ اصلی بیس بال 20-cv-632 و کلیفورد v. لیگ اصلی بیس بال 20-cv-1000 ایالات متحده دادگاه منطقه منطقه جنوب نیویورک (منهتن).

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>