MLBers نگه داشتن زمان سرویس در مقابله; ممکن است اصلاح پیش نویس

نیویورک—بازیکنان موافقت کردند برای مقابله با لیگ اصلی بیس بال است که حفظ زمان سرویس در این رویداد این فصل لغو شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما باز گذاشته جزئیات آنچه در یک پیکربندی برنامه خواهد بود.

به عنوان بخشی از این توافق نامه مورد تایید توسط اتحادیه پنج شنبه شب بازیکنان را به چالش نمی از دست دادن حقوق خود را اگر هیچ بازی هستند.

مدیریت پیشرفت خواهد کرد $170 میلیون دلار (ایالات متحده) در پرداخت حقوق و دستمزد بیش از دو مرحله که پول ندارد به بازگشت اگر فصل لغو شده است. حقوق بازیکن در این سال انتظار می رود که در مجموع حدود 4 میلیارد دلار.

مدیریت داده شد مناسب برای برش تازه کار, پیش نویس در هر دو سال 2020 و 2021 و به یخ ارزش امضای-پول جایزه در سطح 2019

جزئیات شد آشکار به آسوشیتد پرس توسط یک فرد آشنا با این توافق صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ اعلام شده است.

تیم را به تصویب حدود 17 صفحه ای توافق روز جمعه این فرد گفت.

روز افتتاحیه بود شده اند روز شنبه اما عقب رانده شد به اواسط ماه مه در اولین به دلیل شیوع ویروس. بهار آموزش برنامه قطع شده در مارس 12, چرا که در گیر و هنوز معلوم نیست زمانی که و اگر بیس بال می تواند از سر گرفت.

هر دو طرف توافق کردند که به ایجاد یک “حسن نیت تلاش” به برنامه به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است در این سال موضوع را به دولت, قوانین, سفر و امکان سنجی اقتصادی.

آنها همچنین توافق کردند که به نظر بازی گذشته معمول پایان پس از فصل در اواخر ماه اکتبر و اوایل ماه نوامبر حتی اگر آن را شامل استفاده از خنثی سایت ها و گنبد. آنها را در نظر یک افزایش بزرگ در doubleheaders برای دریافت به عنوان بسیاری از بازی ها در عنوان آنها می توانند و نیز بازی بدون فن.

هفت زمین باز یافته بازی برای doubleheaders داده نشده است بحث های زیادی را نه رد.

بازیکنان در نظر گرفته شده زمان سرویس کلید و بازیکنان مسن بودند و حاضر به دادن پول به نگه داشتن جوانتر همکاران در مسیر برای بزرگ پول قرارداد بعدی خارج از فصل است.

اگر وجود دارد هیچ بازی در این سال هر کسی که در حال حاضر در 40 مرد فهرستی از 60 روز مجروح لیست و یا آشکار انتساب به جزئی لیگ را با یک عمده-لیگ قرارداد را دریافت 2020 زمان سرویس برابری چه بازیکن تعلق در سال 2019. اگر بخشی از فصل زمان بازی, زمان سرویس خواهد بود معادل چه بازیکن را دریافت کرده اند بیش از یک برنامه کامل است.

Mookie بتی, Trevor Bauer, مارکوس بود جورج اسپرینگر و J. T. Realmuto خواهد بود واجد شرایط به صورت رایگان آژانس حتی اگر هیچ بازی هستند. لس آنجلس داجرز به دست آورد بتی از بوستون فقط قبل از بهار آموزش با این فرض که آنها را 2018 MVP آل برای یک فصل.

اما معاوضه شد که بازیکنان می دهد تا حقوق خود را اگر وجود دارد هیچ فصل دیگری از $170 میلیون پیشرفته بودن به کسانی که در پایان کم از مقیاس حقوق و دستمزد.

در صورت کوتاه فصل 2020 حقوق خواهد بود نرم افزار-دارای بسته به چه مقدار از این فصل ایفا کرده است.

مدیریت حق دارد به برش تازه کار, پیش نویس از 40 دور به عنوان چند به عنوان این پنج سال و 20 در سال 2021 و همچنین حق دارد که برای به تاخیر انداختن این پیش نویس به عنوان اواخر به عنوان تاریخ 20 ژوئیه سال جاری و آینده. آن را به حال شده است میله میله برای شروع 10 ژوئن این سال است.

علاوه بر امضای پاداش ممکن است به تعویق افتاده و در هر دو سال با 10 درصد به دلیل ظرف 30 روز از هر قرارداد را تصویب و 45 درصد در ژوئیه 1 در هر یک از موارد زیر دو سال است.

در اواخر تغییر امضای پاداش برای undrafted بازیکنان منوط به پیش نویس پوش خواهد شد در $20,000 و نه $10,000 به عنوان MLB پیشنهاد قبلی.

مدیریت حق دارد به عقب راندن شروع از امضای دوره به صورت بین المللی کار بازیکنان از 2 جولای به زیر Jan. 15 برای هر دو این سال و برای 2021. پایان هر امضای دوره می تواند با تاخیر از 15 ژوئن تا دسامبر. 15.

در صورت لغو فصل همه بازیکنان بودند که واجد شرایط دریافت حقوق و دستمزد داوری آخرین فصل خواهد دریافت حقوق در سال 2021 به عنوان آنها به علت در سال 2020 است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

آنها توافق کردند که حقوق و دستمزد داوری تصمیم گیری های بعدی فصل نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان سوابق. در صورت جزئی فصل مقدماتی ارائه می دهد به عوامل بعد از فصل خواهد بود بر مبنای کامل حقوق و دستمزد در مجموع بالای 125 بازیکنان و حرفه ای-دارای بخش.

زمانی که توافق نهایی است و همه فهرست اسامی منجمد خواهد شد از جمله معاملات خریدهای اختیاری و آشکار تکالیف قرار دادن در مجروح لیست و نامگذاریهای برای واگذاری. سراسیمگی از گزینه های اعلام شده توسط تیم در روز پنج شنبه.

اتحادیه اجرایی هیئت مدیره و بازیکنان دیگر جمع آوری شده در یک کنفرانس تلفنی تماس بگیرید و به اتفاق آرا مورد تایید قرارداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>