MLBers باز به ایده های جدید از جمله هفت زمین باز یافته doubleheaders به فصل در

اگر لیگ اصلی بیس بال نیاز به فشار بیشتر بازی ها به یک شیر تغلیظ شده فصل بدون اگزوز تبادل کارکنان, شاید این ایده می تواند پرتاب به بازی: هفت زمین باز یافته doubleheaders.

“شاید این چیزی است که ما باید به در نظر گرفتن” Toronto Blue Jays مدیر کل راس اتکینز گفت: در یک کنفرانس تلفنی در روز شنبه.

باز روز به تعویق افتاده است حداقل تا اواسط ماه مه به دلیل جدید کروناویروس بیماری همه گیر. این فصل به طور منظم برنامه ریزی شده برای شروع پنج شنبه.

Minor-تیم های لیگ و تیم های دانشگاه به طور معمول بازی هفت نوبت در هر بازی از یک doubleheader. اما twinbills به ندرت برنامه ریزی شده در رشته — تنها تعداد انگشت شماری در اصل برنامه ریزی شده در طول دهه گذشته است.

مجموع نهایی از لیگ doubleheaders بسیاری از آنها ناشی از آرایش بازی ها در بازه زمانی از یک کم از 14 در سال 2014 به 34 در دو سال 2011 و سال 2018 با توجه به الیاس ورزشی اداره است.

Colorado Rockies مدیر جوانه سیاه هفته گذشته گفت که مکرر doubleheaders ممکن است لازم باشد برای کمک به تناسب بیشتر بازی ها به یک کوتاه پنجره.

New York Yankees مدیر Aaron Boone گفت که او خواهد بود به با توجه به هفت زمین باز یافته بازی در doubleheaders. او گفت: به طور متوسط هشت یا نه بازی یک هفته نیاز به یک زن و شوهر بیشتر فهرست نقاط بالاتر از زمان 26 با حداقل 14 کوزه.

گسترش این بازی به عقرب می تواند منجر به خنثی-سایت بازی در گرم آب و هوا شهرستانها و ballparks با سقف.

“این یک فرصت است احتمالا به خلاق و یا سعی کنید برخی از چیزهایی که مردم فکر می کنم می تواند چوب کمی و یا می تواند یک نوع segue به چیزی متفاوت از پایین خط” بون گفت: در یک کنفرانس تلفنی در روز شنبه. “اما آن را قطعا احتمالا یک فرصت برای سعی کنید برخی از چیزهایی که شما نمی خواهد در غیر این صورت سعی کنید در حالت عادی 162-محیط بازی که در آن همه چیز را از نوع رفتن با توجه به طرح.”

با به طور متوسط نه بازی, یک هفته, یک تیم می تواند بازی 162 بازی در 18 هفته و هشت کمتر از حد معمول است. این بدان معناست که MLB می تواند به عنوان شروع در اواخر جولای و بازی یک برنامه کامل با گسترش فصل به طور منظم از طریق اکتبر.

اتکینز تن به تن در کلیولند جزئی-سیستم لیگ برای پنج فصل قبل از تبدیل شدن که تیم دستیار مدیر player توسعه است. او را استخدام کرد تا به عنوان تورنتو جنرال موتورز در دسامبر 2015.

پرسید که چه او را دیدم به عنوان راه حل های بالقوه برای برنامه ریزی مسائل اتکینز ذکر شده کوتاه تر بازی ها در doubleheaders. هنوز هم او نیست به طور کامل به فروش می رسد بر اساس این ایده از هفت زمین باز یافته بازی.

“شما در حال بازی بازی نوشته شده است که در کتاب قانون,” او گفت:. “آن را تنظیم بازی — آن را یک بازی متفاوت است. Bullpens و تیم های ساخته شده در یک راه برای بازی نه نوبت. من مطمئن هستم که مردم وجود دارد که چالش است و من خیلی مطمئن نیستم این چیزی است که ما باید انجام دهیم.”

مهم نیست که چگونه بسیاری از نوبت دریافت شده احتمال فشرده برنامه نیاز بیشتری فهرستی از انعطاف پذیری یک بار بیس بال رزومه اتکینز گفت.

“اگر شما به بازی های متعدد doubleheaders و فرض کنید آنها نه نوبت هر مطالبات در یک تبادل کارکنان خواهد بود بسیار قابل توجهی است.”

اتکینز کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از بازی های او فکر می کند خواهد بود لازم است این فصل با اذعان به پیچیدگی موضوع است.

“کاهش تعداد بازی نیست فقط در مورد کتاب رکورد,” او گفت:. “آن را پیچیده تر از آن است به دلیل جبران دلایل به دلیل چگونه فهرست اسامی ساخته شد و منابع که ریخته شد به برنامه ریزی برای رسیدن به جایی که ما امروز.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“این فقط به عنوان ساده به عنوان ‘OK ما این تعداد روز بیایید بازی این تعداد بازی و تماس با آن یک سال,’,” او گفت:.

اتکینز گفت: بیس بال باید یک رویکرد مشترک برای پیدا کردن راه حل برای مشکلات برنامه ریزی.

“آنچه ما باید انجام دهیم این است که ایده های که در آن مردم احساس امنیت ذکر آنها و سپس کار را از طریق چه عملی چه چیزی را حس می کند, چه جنبه های منفی — از آنجا که وجود دارد رفتن به جنبه های منفی — و سعی کنید به وزن آن مناسب” اتکینز گفت.

“همه از این ایده ها در جدول و سپس مرتب کردن بر اساس از طریق اجرای آنها و فکر کردن در مورد عواقب ناخواسته و آمد تا با یک برنامه بازی است که ما می توانیم در بازی,” او گفت:.

جدا شده در خانه در تورنتو پس از بازگشت از بهار آموزش در Dunedin, Fla., اتکینز و کارکنان خود را متمرکز باقی می ماند در ارزیابی تازه بازیکنان به عنوان بهترین آنها می توانند. آبی جیز نگه پنجم-به طور کلی انتخاب در سال جاری پیش نویس است.

حتی با کالج و دبیرستان ها تعطیل اتکینز گفت: Blue Jays آماده خواهد شد برای پیش نویس به عنوان به زودی به عنوان آن اتفاق می افتد.

“ما احساس می کنیم که ما می توانیم آماده در یک دوره کوتاه از زمان بر اساس اطلاعاتی که ما داریم و بسیار رقابتی است.”

Detroit Tigers مدیر Ron Gardenhire گفت: آن را بیش از حد به زودی به تعیین.

“شده است وجود دارد بسیاری از چیزهایی پرتاب وجود دارد. منظورم خدای مهربان همه می آید تا با آنچه اتفاق می افتد ممکن است اتفاق می افتد, اتفاق می افتد,” او گفت:. “من فکر می کنم ساده ترین راه برای من است فقط اجازه دهید آن را سوار خود را و در نهایت آنها در حال رفتن به آمده تا با یک طرح و به ما بگویید.

“من در حال حاضر در حال مذاکره با آل در قرارداد من که من فقط انجام یک بازی در روز” Gardenhire شوخی با اشاره به دیترویت مدیر کل Al آبیلا. “اگر شما می خواهید به بازی یک تن از doubleheaders وجود دارد رو به فهرستی از تصمیم گیری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>