Campaign signs stuck in the snow
تمام هفته در نیوهمپشایر تغییرات در ریاست جمهوری در مسابقه ثبت نام کرده اند ، عکاسی توسط برایان اسنایدر / ایسنا

“پول” الیزابت وارن گفت: در Nashua, New Hampshire. او متوجه شده بود حاکم در نیروی دموکراتیک ریاست جمهوری در مسابقه. “من باید به شما بگویم من خیلی ناراحت قطعات آن—که کامالا هریس می شود تحت فشار قرار دادند بحث مرحله در همان روز یک میلیاردر برای خرید راه خود را بر روی آن” او گفت:. “این درست نیست که Cory Booker می شود تحت فشار قرار دادند به خاطر پول است.”

تمام هفته در نیوهمپشایر تغییرات در این مسابقه ثبت نام کرده اند ، جو بایدن و سرشار از تاییدیه اما پایین در بودجه ممکن است مجبور به انصراف از هواپیمای خصوصی خود با فوق العاده, سه شنبه اقیانوس اطلس گزارش شده است. وارن خود کمپین که مطرح است مقدار زیادی از پول, اما صرف کرده است به شدت در ملی سازماندهی مجبور به انصراف از نیم میلیون دلار از تبلیغات این سایت متعلق به نوادا و کارولینای جنوبی به دلیل بحران نقدی. پیت Buttigieg که نظرسنجی ها نشان داد که به بسته شدن شکاف در ساندرز در نیوهمپشایر آمد آیوا به دنبال به نحو نامشخصی دارای رنگ خاکستری و خشک. او رفت به نیویورک برای یک صندوق بیدار کننده در پنج شنبه شب به نگه داشتن پول در حال آمدن است. مایکل بلومبرگ نگه داشته و رو به افزایش در انتخابات بدون داشتن ظاهر در نیوهمپشایر در طول هفته او می خواهم پخش یک تبلیغ Super Bowl که به صد میلیون نفر است. و برنی ساندرز کمپین اعلام کرد که او مطرح کرده بود بیست و پنج میلیون دلار در ماه ژانویه به تنهایی یک مبلغ مناسب برای یک front-دونده. در آیووا مبارزات و مطبوعات به درستی محکوم کرد حزب دموکرات برای استقرار کل قتلگاه از قفقاز. اما در نیوهمپشایر شما می توانید ببینید که چگونه ضعیف استقرار واقعا: بسیاری از پول برگزار شد سوسیالیستی و میلیاردرهای بلومبرگ و تام Steyer هیچ یک از آنها معمولی دموکراتیک واجد fides.

New Hampshire است که معمولا آخرین لحظه ای که در آن مسابقه اولیه است که هنوز هم صمیمی قبل از آن به طور کامل انتقال به فیلمهای تلویزیونی امر است. اما این هفته تا به حال غیر منتظره ای رام تقریبا hungover احساس کروشه با عدم اطمینان از آیووا قفقاز در یک پایان و روحیه از استیضاح محاکمه از سوی دیگر است. سناتور ctq Sanders and Warren شده اند در واشنگتن برای پایان استیضاح محاکمه و حتی به عنوان سپاه مطبوعات پوشانده نیوهمشایر نامزدها بودند به ندرت یافت می شود. بایدن برگزار شد تنها یک زن و شوهر از حوادث روز سه شنبه. در موقع ناهار روز پنج شنبه با هیچ چیز دیگری برای انجام این کار خبرنگاران رنگی به یک میزگرد در مسائل جانبازان که Buttigieg برگزاری بود در یک سالن کوچک در مرریمکک که نمی تواند مناسب همه آنها را. Buttigieg به نظر می رسد در خارج به دنبال اندک و نگران و خم به جلو در کمر تکیه سر خود را به سمت راست به تعداد کمی از رای دهندگان در حال تبدیل به دور است که او مراقبت بسیار زیادی در مورد رای خود را که او سپاسگزار علاقه خود را که او می دانست گرانیت Staters شد سخت به لطفا. به نامزد چپ قفل شده است و از این رویداد بود که به مراتب بزرگتر کادر از مطبوعات است. هنگامی که او رفت و داخل خبرنگاران بی سر و صدا بسته بندی شده و رهبری را برای اتومبیل های خود را. شاید پس از آیووا ما سپاسگزار برای شکستن بیش از حد.

آن شده است یک زمستانی, subdued, نگران هفته برای دموکرات ها ساخته شده بیشتر از آن توسط رئیس جمهور خشن و بی ادب خارجه اتحادیه که در آن قبل از تشویق جمهوری خواهان او را جشن گرفتند یک اقتصاد پررونق و اعطا هدیه آمریکایی فضل: کمک هزینه تحصیلی برای یک جوان, بچه, بازگشت شوهر برای یک ارتش یک مدال آزادی برای نفرت رادیو میزبان. این بود که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان میچ مک کانل ممکن ترسیم او. شخصیت نمی خواهد آخرین اما اقتصاد قوی به خوبی ممکن است. در نیوهمشایر, وجود دارد, چند, نکات, که نامزدها ممکن است در تلاش برای حساب امکان که اقتصاد را هنوز هم احساس می کنم محکم با انتخابات عمومی ، در سی ان ان تاون هال در منچستر ساندرز riffed: “اگر ما یک کشور فقیر ما نمی خواهد می گویند” هی همه می باید مراقبت های بهداشتی هر کس می تواند کیفیت آموزش و پرورش ما یک کشور فقیر است.’ ما یک کشور فقیر است.” او گفت: “در ثروتمندترین کشور در تاریخ جهان است که سخت به می گویند که همه مردم ما می تواند استاندارد زندگی مناسب و معقول.” ساندرز صحبت بیشتر در مورد تغییر آب و هوا از او معمولا. این صدا مانند یک طرح کلی انتخابات پیام—که ارث ما بود که حیف و میل در غنی و قدیمی است. یک سوسیالیسم دموکراتیک برای زمان زیادی.

است که که در آن مقدماتی حزب دموکرات به رهبری نسبت ساندرز? اگر نامزدهای دیگر می خواهید برای جلوگیری از آن در حال حاضر زمان است. حمله آگهی در نهایت شروع. یک نقطه جدید در این هفته منتشر شده توسط کمپین تام Steyer—او از 1.6 میلیارد دلار در حساب بانکی و tartan کراوات—انتقاد بایدن برای اینکه خودی Buttigieg بودن تست نشده (و بدون نام بردن از Sanders) “سوسیالیست” برای افشای این حزب برای مغلوب ساختن پیشی جستن حملات. در طول یک تظاهرات در نیوهمپشایر بایدن تکرار دومی دو نقد: مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “از جان گذشته به پین برچسب “سوسیالیستی” در حزب ما—ما نمی توانیم به او اجازه انجام این کار است.” و نه بایدن در ادامه می تواند دموکرات ها استطاعت “خطر” از یک شکل به عنوان تست نشده به عنوان Buttigieg. البته ساندرز به نام خودش سوسیالیستی دهه است که نه او صدمه زیادی در این دموکراتیک مقدماتی. آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد او برگزاری مداوم در نیوهمپشایر و شروع به سرب در نظر سنجی های ملی ، ساندرز مخالفان را مجبور به انجام بهتر از “سوسیالیستی است.”

تماشای وارن از مطبوعات risers در حوادث این هفته, من نگه داشته و گوش دادن به صورت واضح تر نقد ساندرز یا Buttigieg—واضح تر شرح چگونه او progressivism متفاوت از آنها—اما هیچ آمد. او به دنبال همان فرمت او تمام سال: پانزده دقیقه از بیوگرافی چهل و پنج نفر از سوالات selfie خط. در آغاز مبارزات انتخاباتی بایدن مورد علاقه های سیاسی و وارن های فکری, یکی, اما در این هفته روشن شد که چگونه کمی که تا به حال آنها را خریداری. احساس این هفته در نیوهمپشایر بود کمتر از یک فاز جدید در ریاست جمهوری مسابقه از یکی که نامزد بودند که به سادگی در حال جاروب همراه است و قدرت به شکل مسابقه به عنوان آن می رود ملی متعلق به Sanders, میلیاردرهای این hustling Buttigieg—کسانی که با پول است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی