این پست در اصل منتشر شده در مدلنا سانچز Zampaulo وبلاگ. آن را اعلان مجدد با اجازه از نویسنده است.

هر کس می خواهد به رشد خود را در لیست مشتری. پس از همه, که آیا درست است ؟ این بخشی از بودن یک صاحب کسب و کار مهم نیست که اگر شما یک مترجم آزاد یا اگر شما را مدیریت چندین افرادی که برای شما کار می کنند. آن را خوب است برای همیشه مشتریان بیشتر در آینده در درب… اما کمیت بر کیفیت است که اغلب یک ایده خوب نیست و این شامل در کسب و کار. هنگامی که شما را با کیفیت بالا به مشتریان (به عنوان مثال مشتریان ایده آل) و سپس شما لزوما باید همیشه در حال رشد مشتری لیست. هنگامی که شما کار مداوم در آینده از آن دسته از مشتریان ایده آل شما می توانید تغییر تمرکز خود را بیشتر به حفظ آن روابط مشتری توسط پالایش مشتری تجربه و پس از آن کندتر ورودی قطره ای از مشتریان جدید نمی خواهد به نظر می رسد خیلی از ساختن یا شکستن مسئله است.

برای خواندن بیشتر در مورد پیدا کردن که نقطه شیرین با کیفیت, مشتریان, بررسی نحوه تعیین و جذب مشتری ایده آل خود را.

درست مانند بسیاری از چیزها در زندگی هنگامی که شما تمرکز بر کمیت (یعنی چگونه بسیاری از مشتریان جدید شما می توانید به دست آورید و یا چگونه بسیاری از مشتریان شما در حال حاضر) از دست دادن بینایی از کیفیت به راحتی می توانید ایجاد مسائل بیشتر برای شما. اگر شما به طور مداوم در تلاش برای بیشترشما را پیدا خواهد کرد خودتان را همیشه آرزو شما تا به حال ، و رک و پوست کنده, شما احتمالا نمی تواند تمرکز بر رشد پایدار یا پرورش روابط مشتری خود را با بهترین مشتریان اگر تمرکز است که همیشه در زمانی که پروژه بعدی خواهد بود که پایین این خط لوله است.

با انتخاب به تمرکز بر جذب و حفظ روابط پایدار با کیفیت و مشتریان شما را پیدا خواهد کرد که شما زمان بیشتری برای کار بر روی چیزهایی که می خواهید در کسب و کار شما. شما می توانید یک تعطیلات (و ترک که لپ تاپ در خانه!), و شما می توانید زمان بیشتری را برای خودتان و چیزهایی و مردم شما را دوست دارم در خارج از کسب و کار شما. با برخی از مراقبت و زمان شما می توانید رشد کسب و کار شما را به چیزی که به حفظ شیوه زندگی شما می خواهید به جای کار خود را به حفظ کسب و کار و درآمد و تا زمانی که پرداخت بعدی می رسد.

به جای تلاش برای تبدیل هر سرب است که می آید راه خود را و یا هر پروژه ای است که به شما ارائه شده بود بیشتر انتخابی. برخی از غیر negotiables هنگامی که آن را به کار می آید و مشتریان شما را در. آیا شما می خواهید برای جلوگیری از کار پس از یک ساعت خاص از روز و در تعطیلات آخر هفته ؟ کیفیت مشتریان به این معنی است که شما می توانید رسیدن به این. آیا شما می خواهید به رها کردن پروژه هایی که شما در پیدا کردن کاملا خسته کننده و تخلیه? به دنبال مشتریان (و حفظ مداوم مثبت, ارتباط با آنها) که کار شما ارزش از نظر محتوا به شما اجازه می دهد برای انجام این کار.

گیر ندهید در “اما اگر در ماه آینده است،” چرخه یا راه و روش تفکر است. تصمیم به تلاش برای جذب آن دسته از مشتریان که شما احساس می کنید با کار خود راضی به این دلیل که کیفیت و مشتری و کیفیت خدمات(بازدید کنندگان) که شما می توانید ارائه به آنها مطابقت کردن. پس از همه, اگر شما همیشه در حال گرفتن مقدار (حجم) و سپس کیفیت آنچه شما تولید خواهد رنج می برند به عنوان یک نتیجه. آن است که غیر ممکن است برای نگه دارید تا با کیفیت اگر شما در حال پذیرش هر پروژه ای است که عبور میز کار خود را. این درست است که می گویند “نه”.

هنگامی که در تلاش برای تعیین اینکه آیا یک مشتری است “با کیفیت بالا” یا خودتان این سوالات را بپرسید:

  • آیا می خواهید به شنیدن از آنها را هر زمان که آنها می آیند ضربه زدن و یا پروژه های خود را احساس می کنم مثل کارهای خسته کننده است که شما را کمتر از حد هیجان زده در مورد نشستن در کامپیوتر خود را برای تکمیل پروژه های خود را?
  • آیا شما می خواهم به کار با آنها را به دلیل نوع کار شما می توانید انجام دهید برای آنها (موضوع ماده ماموریت خود را پوشش با ارزش خود را ، این حتی ممکن است در این مورد اگر مشتری ندارد بودجه برای پرداخت خود را بالاتر ترجمه و یا تفسیر رای دادن. تا زمانی که شما احساس خوبی در مورد رابطه کار و ارزش شما ارائه (به عنوان به خوبی به عنوان ارزش پروژه ارائه به شما به عنوان یک حرفه ای) شما ممکن است به خوبی فکر می کنم آنها را به عنوان یک مشتری با کیفیت بالا.
  • آیا این کار شما دریافت از مشتری اجازه می دهد تا شما را به باز کردن فرصت های جدید بعد ؟ برای مثال این موضوع چیزی است که کمک خواهد کرد که شما را به انتخاب کنید تا جدید (و با کیفیت بالا!) مشتریان به دلیل تجربه شما در حال به دست آوردن کار در پروژه های خود را?

مطمئن شوید که به ارزیابی مجدد لیست مشتری خود را از زمان به زمان. اگر یک مشتری شما می خواهم نه با کار در دراز مدت قرار داده و انرژی خود را به سمت به دست آوردن بیشتر از کسانی که شما می خواهم برای کار با و مجموعه ای از یک هدف به اجازه رفتن از کسانی که کمتر از ایده آل است.

با تمرکز بر روی کیفیت بیش از کمیت وقتی که می آید به لیست مشتری خود را به شما را ببینید که شما خوشحال با کار شما و ارزش شما فراهم می کند. این رضایت را حمل به مناطق دیگر از زندگی خود را. شما بهتر تولید محتوا و خروجی به عنوان یک نتیجه. شما قادر خواهد بود به صرف زمان بیشتری را بر روی چیزهایی که شما می خواهید به کار شما پس از ملاقات مهلت تعیین شده توسط این کیفیت به مشتریان. و آخرین اما قطعا نه دست کم شما به طور همزمان از پالایش هنر و صنعت خود را با این کار شما می توانید از این مشتریان است. این به تنهایی دلیل به اندازه کافی سخت نگاه کنید که چگونه مشتریان خود را شکل تا زمانی که آن را می آید به کیفیت در مقابل کمیت.

بیوگرافی نویسنده

مدلنا سانچز Zampaulo صاحب ترجمه در دسترس Solutions (ATS) یک بوتیک مستقر در جنوب کالیفرنیا. او همچنین یک اسپانیایی و پرتغالی به فارسی, مترجم متخصص در پزشکی و علوم زندگی. مدلنا علاقه در بازاریابی آنلاین و copywriting باعث شده است تا او را به نوشتن و تدریس در مورد مزایای استفاده از محتوای اطلاعاتی آنلاین برای جذب و حفظ مشتریان است. بعد از دیدن مزایای استفاده از عمدی و بازاریابی استراتژیک در کسب و کار خود مدلنا در حال حاضر می آموزد همان کسانی که مهارت های دیگر زبان مستقل حرفه ای. او در وبلاگ ها و تدریس دوره های آموزشی در موضوعات مرتبط با بازاریابی خود را مستقل کسب و کار ترجمه توسط عمدا ساختمان و شکل دادن به حضور آنلاین خود را. برای اطلاعات بیشتر www.madalenazampaulo.com.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی