اکثر مردم هرگز دیدم بهترین برنی ساندرز کمپین

Bernie Sanders speaks to a small crowd.
برنی ساندرز است که شناخته شده برای خود را آتشین مدنی موعظه در مقابل آرنا-اندازه جمعیت اما در کوچکتر تظاهرات او ارائه شده به طور منظم مردم یک پلت فرم برای توصیف آنچه اتفاق می افتد در اطراف آنها.عکس توسط Salwan ژرژ / واشنگتن پست / گتی

مشترکین به نیویورکر جدید سال 2020 انتخابات عضویت در خبرنامه در دنباله دریافت این قطعه را در جعبه. ثبت نام برای دریافت اقساط آینده.

در هفته اول ژانویه برنی ساندرز برگزار شد تاون هال در Grundy مرکز آیووا یک نقطه بر روی نقشه هشتاد مایلی شمال شرقی Des Moines. فقط بیست و هفت صد نفر زندگی می کنند در Grundy مرکز و شاید دو صد نفر تا به حال بسته بندی شده به این شهر مرکز جامعه. ساندرز شناخته شده است برای ارائه آتشین مدنی موعظه در مقابل آرنا-اندازه جمعیت و منتقدان خود را مانند به عقده روحی گاهی اوقات رفتارهاي رفتار خود را سرسخت ترین طرفداران آنلاین بود اما در این اتاق های کوچکتر که در سال 2020 مبارزات انتخاباتی بود که در آن بهترین. همان برق است که به ضرب گلوله از طریق حوادث بزرگ وجود دارد اما ارتباط بین نامزد و شهروند مستقیم بود و شخصی است. در نیمه راه از طریق خود کنده و گفتار و درست زمانی که او را به این بخش در مدیکر برای همه—خود را امضا سیاست پیشنهاد و بحث در مورد چگونه از آن خواهد بود برای پرداخت ساندرز را متوقف خواهد کرد و صرفنظر کردن طبقه به مخاطبان خود را. “”چگونه می خواهید به پرداخت برای مدیکر برای همه است؟’ نمایشگاه به اندازه کافی. سوال منصفانه” او گفت:. “کسی به من کمک کردن در اینجا. چقدر به شما پرداخت یک ماه حق بیمه? کسی که می خواهد به داوطلب؟”

به عنوان اگر در برخی از رادیکال لرزنده دیدار مردم ایستاده بود تا به صحبت می کنند زمانی که بی عدالتی آنها را نقل مکان کرد. “یک مایک در حال آمدن است” ساندرز گفت: آنها را به عنوان مبارزات انتخاباتی اعضای هیات مماشات طریق مخاطبان است. “فقط خود را با ما نام و نام خانوادگی خود را به ما بگویید داستان است.” زنی به نام راشل ایستاد. شوهر او یک وکیل ثبت اختراع. آنها با پرداخت هزار و نهصد و یازده دلار در ماه حق بیمه برای یک خانواده چهار طرح با پنج هزار دلار معافیت. “این دیوانه است!” راشل فریاد زد. مردی به نام رایان ایستاد. “من فقط به اورژانس رفت و این آخرین جمعه احساس من می خواهم به یک حمله قلبی,” او گفت:. او صحبت از ترس از گرفتن بیش از حد بسیاری از آزمایشات انجام شده از گرفتن بیش از حد و درمان, چرا که او نمی تواند آن را تقبل کنند و نمی خواهید به ترک همسر خود را مسئول پزشکی خود را بدهی. “این تحقیر” رایان گفت. “من احساس می کردم یک, بچه, فقیر, و من تا به حال رنگ های مختلف ناهار کارت.” یک زن ایستاده بود تا بدون دادن نام او و با صدای لرزان او گفت که شوهرش اتحادیه کار ارائه آنها را با یک برنامه است که با هزینه یک هزار دلار در ماه حق بیمه با هفت-هزار-دلار معافیت. “من سالم نیست,” او گفت: آرام. “ما نمی توانیم کار دیگری انجام دهد.”

ساندرز گوش, گاهی اوقات interjecting به انجام برخی از ریاضی, ترجمه هزینه های ماهانه به سالانه بالغ. این بود Sandersism با ایدئولوژی همه محروم و دور شروع از یک محل مشترک انسان نیاز است. “بیشتر بحث در هزینه های مراقبت های بهداشتی و چگونه ما در حال پرداخت پول برای آن در حال حاضر؟” ساندرز خواسته خواهان بیشتر داستان. “ما در حال شنیدن ما در حال پرداخت آن با افرادی که هیچ بیمه درمانی. ما در حال شنیدن ما در حال پرداخت آن با ظالمانه حق ظالمانه deductibles.”

یکی از دلایلی که ساندرز سقوط و جو بایدن مربوطه موج—آمده است به عنوان یک شگفتی به جهان سیاسی و روزنامه نگاران که پوشش آن) این است که آیا شما او را پشتیبانی می کند یا نه ورمونت سناتور حوادث, نزدیک, شدند, فوتی و فوری است. ساندرز ارائه شد به طور منظم مردم یک پلت فرم برای توصیف آنچه اتفاق می افتد در اطراف آنها. “پیشنهاد او درخواست شما را به صحبت کردن در مورد خصوصی خود نگرانی بسیاری از آنها مالی است که شما . . . آغاز خواهد شد برای دیدن مبارزات خود را نه به عنوان شخصی نقایص اما سیستمیک آنهایی که” BuzzFeed روبی کرامر نوشت: در ماه دسامبر. ساندرز برگزار شد این وقایع در طول پاییز و زمستان مبارزات انتخاباتی در آیوا و جاهای دیگر. این بود که فقط بچه های تخلیه. افراد مسن ایستاده بودند تا به داستان خود را. مهاجران ایستاده بودند ، اعضای گروه های اقلیت. این بود که جو بایدن در حوادث که در آن نامزد تمایل به ربط و که در آن شما می تواند احساس مخاطب حتی اگر آنها به او وفادار رفتن شل.

در عین حال این کافی نیست. در کشورهای که در آن ساندرز فعالیت ترین—آیووا و نیوهمشایر, نوادا—او پیروزی. اما جنبش خود را ثابت کرد و نه به عنوان بزرگ به عنوان او و حامیان او اعتقاد بر این بود: او هرگز ساخته تاخت و تاز با رای دهندگان سیاه—تر رای دهندگان به طور کلی به نظر می رسید به طور کامل خاموش خود را زمین. یکی از درس قرار 2016 شد که هیلاری کلینتون از دست رفته متحده در غرب که در آن او underinvested منابع و زمان مبارزات انتخاباتی. اما در روز سه شنبه بایدن برنده متحده او هرگز حتی فعالیت در. و این هفته Sanders پس از قرار دادن سال از سازماندهی کار به میشیگان سایت از مهم ترین پیروزی در سال 2016 تماشا بایدن را هر شهرستان در دولت است.

حتی در فضای سیاسی به عنوان شدید به عنوان این واقعیت است که اکثر رای دهندگان را نه با حضور در تجمع مبارزات انتخاباتی. بیشتر دموکرات ها بودند از ساندرز مبارزات انتخاباتی به نظر می رسید ساده تر از آن بود که آن را رد کند. ساندرز و هواداران خود را به رسانه ها برای بازجویی حدی از مشکلات او را شناسایی کرده و یا برای اینکه کاملا خصمانه به راه حل او پیشنهاد کرده است. و در عین حال نظرسنجی ها نشان داده است که ساندرز با وجود اینکه فیلتر شده از طریق رسانه ها در نظر گرفته شده است یکی از صادقانه ترین سیاستمداران در کشور است. چیزی در مورد آنچه اتفاق می افتد در آن شهر-سالن اتاق به سادگی ترجمه هرگز به مخاطبان ملی.

در چهارشنبه ساندرز داد در یک کنفرانس مطبوعاتی در ورمونت و اعلام قصد خود برای ماندن در این مسابقه با وجود نماینده ریاضی است که باعث می شود نامزدی خود را نگاه بسیار بعید است. “در روز یکشنبه من بسیار مشتاقانه به بحث در آریزونا با جو بایدن” او گفت:. اما اعتماد به نفس است که او نمایش داده شده در فوریه رفته است. شیوع کروناویروس شروع به فلج شدن زندگی در ایالات متحده و هر دو ساندرز و بایدن را آغاز کرده اند لغو کمپین حوادث مطابق با متخصص مشاوره برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ از مردم است. (محل روز یکشنبه بحث بین این دو منتقل شده است از آریزونا به واشنگتن دی سی به همین دلیل است.) برای ساندرز این به معنی از دست دادن بهترین مبارزات انتخاباتی خود. او آماده نیست به بقیه است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>