موسیقی به تحمل Coronavirus قرنطینه

A stack of LPs as pancakes with syrup pouring
تصویر توسط تامارا Shopsin

هفته گذشته برای من معافیت از خیره مستقیما به وسط فاصله, فرو کردن عمیق تر به مجموعه رکورد از من در سال است. وجود دارد چند آلبوم و هنرمندان که همیشه برای من کار می کنند. من دریافته ام که در این کشور-خواننده بلوز می سی سی پی, John Hurt قابل اعتماد است و لحظه مرهم, بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد به من یا به جهان خود را صدای فراوان و بازیگوش مثل دو فازی توله سگ نورد در اطراف با هم. عملکرد او از قوم استاندارد “جان هنری” فیلم برداری در سال 1965 است که به سادگی inarguably لذت بخش است. من به تماشای آن را تقریبا هر روز صبح. من احساس می کنم به طور مشابه در مورد Bahamian گیتاریست یوسف Spence; خود را gurgling, گله مند نسخه از “پرش در خط” است خیلی عجیب و غریب و متعالی است که, مهم نیست چقدر محزون من احساس آن را می شود سخت به سرکوب یک لبخند مسخره. انعطاف پذیری Dixie Chicks یک منبع همیشگی الهام; قمر Bridgers به تازگی ساخته شده یک skinhead ناپدید می شوند. بد مغز برت Jansch, Bessie جونز—بهترین چیزی که در مورد سوابق این است که حتی زمانی که شما لازم نیست هر چیزی در سمت چپ به آنها در حفظ و نشان دادن تا برای شما.

من چک در با یک دوجین نوازندگان به ببینید که چگونه آنها در حال مرور خود انزوا و آن آهنگ و یا هنرمندان آنها تبدیل شده است به برای آسایش و صلح و شادی ، من عاشق گوش دادن به خود را بر میدارد و من امیدوارم که شما بیش از حد.

A$AP Ferg

من تنها شده ام در گهواره با بهره گیری از خانه من از آنجا که من همیشه در سفر است. من شده است گوش دادن به کودک Keem Kendrick Lamar و موسیقی های جدید. من ایجاد شده است. کار کردن است و من تصمیم به انتخاب قلم مو ، این زمان برای خود بازتاب و آرامش—دادن زمان به کسانی که همه چیز و مردم که بیشتر برای شما مهم.

ونسا کارلتون

من در مورد انتشار یک رکورد است که من مشغول به کار در دو سال مرکز مرده در وسط یک بیماری همه گیر. من از نشستن در خانه من با خانواده من قطع از جهان به عنوان اگر ما در زندگی تنها خانه ای در دشت بزرگ—اما ما در شهر نشویل. زندگی است به کم کردن سرعت به یک خارجی سرعت. من پیدا کردم خودم را در پیانو زیادی است. من هیچ نشان می دهد به بازی. من ممکن است انجام برخی از چیزهای آنلاین. خط پایین این است که موسیقی خواهد بود چیزی که به من می شود از طریق. همیشه که راه بوده است. این آینده آلبوم “عشق یک هنر است” یک مراقبه در مورد چگونه ما در حال شکل روابط و چگونه تاثیر می گذارد که راه ما را دوست دارم. من قصد ندارم به تاخیر در انتشار یک آلبوم مثل این است; آن را به معنای برای بار مانند این. من فقط حدود شش صد نسخه از آن را بر روی وینیل که من قرار بود به خارج در تور برای فروش—بنابراین من باز یکی از کسانی که شده اند و در حال چرخش آن است. من نیز جریان WQXR عمومی کلاسیک ایستگاه در N. Y. C., “ادم سفیه و احمق” با Iggy Pop “انسان زنده!” توسط پادشاه Krule و “ژاپنی ملودی” توسط Jean-François Paillard ارکستر مجلسی.

فوتبال, مامان

در این دوره از خود جداسازی من بیشتر بازی شده Stardew دره و یک DS گوگل بازی و تماشای تلویزیون است. من یک قابلمه بزرگ مادرم سوپ برای دریافت از طریق بنابراین من سعی کرده ام در خانه بماند و تاکید بیش از حد در مورد اینکه از کار. من شده است گوش دادن به جدید Grimes و کربو یک مقدار خوبی و من هم واقعا با بهره گیری Sasami دانلود آهنگ جدید “ظروف سرباز یا مسافر.”

David Byrne

شب گذشته در حالی که پخت و پز یک دسته از مواد غذایی به من از طریق چند روز—یک روز کامل بود ماهی پخته شده در تخمیر سیاه باقلا و هر چند من به ندرت گوشت دیروز بود Instapot ایرلندی خورش بز!—من گوش به آخرین از کریستین و ملکه و از موسی Sumney. به جای رفتن به قدیمی و آشنا برای راحتی من سر جدید و نوآورانه—این چیزی است که به من امید و یاری.

مگی راجرز

مانند هر کس دیگری من کمی در شوک است. گریه در مواد غذایی-فروشگاه پارکینگ. فکر کردن در مورد حفظ پیر مرد در شلوار پیژامه خرید Pringles به صورت فله در CVS. فکر نگه داشتن یک راه برای اتصال و یا برخی از حرکت از جامعه و برخی از منابع بیانیه ای که می تواند زخم التیام یابد در برخی از راه. واقعیت این است که من برخی از پردازش به انجام قبل از من می تواند در زیر چیزی [بیش از حد در] سطح. در ضمن من تبدیل به سوابق من دوست داشتم در مدرسه بالا است. سوابق که مناسب مانند پوشیده در شلوار جین. دوستان آشنا. سوابق من می توانید آواز خواندن همراه به. Sufjan Stevens. Wilco. نیک دریک. S. کری. Bon Iver. Feist. آهن و شراب. آتش بازی. شما می دانید نوع. من شده است در آشپزخانه من به سوابق من دوست داشتم در دانشگاه. Tinashe به “دلو” ریحانا “Anti” dvsn را “سپتامبر 5th.” من شده است گوش دادن به بسیاری از زندگی و سوابق در نظر گرفتن راحتی در صدای بسیاری از مردم در یک اتاق. تظاهر این اتاق من—نیم-کامل کاسه پاپ کورن تک جوراب و تمام. Patsy Cline و لئونارد کوهن. سر صحبت. مرده سپاسگزار. من تا به حال میل کاملا رتبهدهی نشده است به لحن در موسیقی جدید, اما من یک زن و شوهر سوابق بر روی عرشه برای زمانی که من تا پایان وجود دارد. Tame Impala. فوتبال, مامان. کربو. پادشاه Krule.

Damon Albarn

من کمک به مادر من و پدر و منزوی تلاش به دور سر من که در حال سقوط در عشق با سکوت. در غیر این صورت من با گوش دادن به “نشئه موسیقی از Jemaa El Fna” به “ترکه مرد” موسیقی متن فیلم و چیزهای جدید مانند “فلز Preyers” توسط جسی هاکت و Otim آلفا.

مت Berninger

من نوشتن است زیادی. من یک گاراژ ماشین از پشت که من مواجه نگردند با کتاب های مورد علاقه تنقلات و سوابق. نوشتن و هنر از هر آنچه است که تاکید من همیشه کمک کرده حس را از آن حتی زمانی که چیزی را می سازد هیچ حس. بسیاری از هنرمندان صحبت کردم به احساس این راه و غواصی عمیق تر به آنچه انجام می دهند. آنها در حال گرفتن بیشتر خطرات و پیدا کردن ایده های جدید بیشتر از همیشه در حال حاضر. من فکر می کنم در طرف دیگر از این وجود خواهد داشت بسیاری از باور نکردنی جدید و رمان و شعر و نقاشی و سوابق . . . همه چیز. من نیز قدردانی از هیئت مدیره بازی دوباره. من به شدت توصیه شبح حمله رعد اسا سنین هشت تا. این سه هنرمند من بازی بسیاری این روزها در حال کابوی Junkies فاسد و ویلی نلسون.

بن Gibbard

به عنوان یک ترانه سرا, من صرف یک معامله خوب از وقت آزاد من به تنهایی در استودیو مشغول کار بر روی موسیقی است. که گفت:, من با داشتن یک زمان سخت با استفاده از این قرنطینه برای پربار خلاق انزوا. من بهترین کار هنگامی که من یک تعادل سالم از تنهایی و اجتماعی زمان و این بحران انداخته است که به طور کامل خارج از ضربت سخت زدن. آنچه واقعا به من حس هدف و همچنین به عنوان یک اتصال به جهان خارج انجام شده است روزانه من زندگی می کنند را نشان می دهد. من متعهد به انجام یکی در یوتیوب/Facebook هر روز در ساعت 4 بعد از ظهر زمان اقیانوس آرام. من درخواست بازی را پوشش می دهد و هدایت مردم به سازمان ها نیاز به غیر پولی کمک. خودخواهانه آن را نیز به من می دهد چیزی برای نگاه به جلو به هر روز. تا آنجا که آنچه که من بوده ام به گوش دادن به من واقعا افتاده سر بیش از پاشنه در عشق با جدید Eluvium رکورد “میلابی I.” من نیز گوش دادن به بسیاری از ستاره ها از درب. هر دو عمل را در یک راه فوق العاده برای پر کردن فضای اطراف من با ظریف droning زیبایی من کمتر احساس تنهایی.

کوین Morby

در مرور خود من-جداسازی من شده است با رسیدن به بسیاری از دوستان, پخت و پز, خواندن, کار در موسیقی و تماشای بسیاری از فیلم. من هم بخواهند صفحاتی دوباره مرتب خانه من رفته و در Instagram Live برای اتصال و خواندن دوئت با برخی از طرفداران من. من در تلاش برای واقعا حل و فصل را به بودن در خانه برای چند ماه آینده در حالی که من معمولا هستم هرگز در اینجا برای بیش از دو هفته در یک زمان داده شده من مشغول برنامه تور. من قصد دارم به برخی از گیاهان جدید و سعی کنید واقعا به تنفس زندگی را به این محل و امکان استفاده از خرابی ناگهانی. من فکر می کنم بزرگترین چیزی که می تواند در مراقبت از سلامت جسمی و روانی. مطمئن شوید من گرفتن برخی از ورزش در حالی که همچنین دادن خودم مقدار زیادی از استراحت و اتاق به خوک. برای مثال من قصد دارم در ضربه زدن از بسیاری از فیلم های از Criterion Collection, اما این بدان معنا نیست که من نمی توانم همچنین دست کشیدن از چند وحشتناک, Adam Sandler junk-food فیلم برای اندازه گیری خوبی. برای موسیقی من شده است با وسواس آلاباستر dePlume آلبوم به نام “به Cy و لی”—آن را فوق العاده مراقبه و آرام بخش. من نیز گوش دادن به یوکو اونو “در فصل شیشه ای” یعنی آهنگ “خداحافظی غم و اندوه است.” من هم می خواهم توصیه Bitchin Bajas و بانی شاهزاده بیلی آلبوم “حماسه Jammers و شانس کمی Ditties.” تمام شعر گرفته شده از فورچون کوکی ها پس از آن بسیار نشاط بخشی. تلاش برای نگه داشتن آهنگ به عنوان مثبت به عنوان امکان پذیر است.

Lenny Kaye

پس من هم به عنوان یک مجری و یک انفرادی, نویسنده, من می توانم تغییر چرخ دنده ها به نوبه خود توجه من به سمت داخل به مجموعه رکورد و کاوش. من نوشتن در مورد سیاتل در حال حاضر, بنابراین من با گوش دادن به Malfunkshun و مادر عشق استخوان و Melvins برای سر و صدا و سپس خواهر رزتا Tharpe برای او مثبت وضوح از امید. این جامائیکا نگه نوسان بیش از این آخرالزمانی بار Gregory Isaacs و تعداد Ossie و بله عاشق رقص بنابراین خارج دیسکو دوازده اینچ است. من همیشه در پایان با مدونا “مانند نماز.”

Lindsey Buckingham

Coronavirus همه گیر شده است و مانند دیگر پدیده های من تا کنون شاهد بود. وسعت آن رسیدن به ظاهری تصاعد هندسی از حوادث همراه با شیوه ای پر هرج و مرج که در آن اطلاعات در حال وقوع است باعث می شود آن را کمی دشوار است برای حفظ یک درک چه خبر است. همه چیز به نظر می رسد هر روز تغییر می کند. من یه آلبوم جدید بیرون آمدن در برخی از نقطه و هر چند بدنه اصلی من تور را در حمایت از این آلبوم برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه اوت ما همچنین می خواهم به رزرو برخی از تاریخ های پیشتر در ماه مه و در نتیجه قرار شد برای شروع تمرینات این هفته است. روز جمعه من conferenced با من عامل و مدیران و تصمیم گرفت این امر می تواند بهترین به انصراف از کسانی که ممکن است تاریخ و تشکیل جلسه برای تمرین. بنابراین در حال حاضر همه چیز را در خود نگه دارد. یک زن و شوهر از آهنگ های من شده است گوش دادن به تازگی در حال آهنگ جدید از قاتلان “احتیاط” که من و یکی از جدید از Haim, “مراحل” که آن هم بزرگ است. و من پسر من رو تبدیل به پادشاه جدید Krule آلبوم. او کسی را پیدا کنم بسیار جالب—لمس Joe Strummer! اما عمدتا به من شده است گوش دادن زیادی به خود من آلبوم من درست در وسط تسلط. این چیزی است که من در ادامه انجام آن را به عنوان مهم به پایان به عنوان بسیاری از چیزهایی که ممکن است و باید از این آلبوم آماده زمانی که همه چیز در نهایت به حالت عادی بازگشت.

برادفورد Cox

من در حال حاضر در انزوا قبل از این بحران است. من معنی نیست که به عنوان یک شوخی است. من گرفتن برخی از زمان برای بازیابی انرژی خلاق و روح و روان که برای من به معنی یک نیاز بزرگ برای تنهایی. من تا به حال برنامه ریزی برای بیرون آمدن از من خودخواسته خواب زمستانی, برای زمستان. کسانی که قصد دارد البته تا حد زیادی تغییر داده در حال حاضر. من چندین شرایط اساسی و همچنین به عنوان دو پدر و مادر خود را در اواسط تا اواخر دهه هفتاد با مشکلات بهداشتی مزمن از جمله دیابت و فشار خون بالا. نگرانی من این است که بزرگترین آنها. تا آنجا که من روال توصیه من به عنوان یک متخصص در انزوا باقی ماندن زیبا و تحریک. خواندن همه چیز شما می توانید. صحبت کردن با خودتان. را تا تک گویی. نگاهی به نمودار رنگ. اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ از جوهر. گوش دادن به هر صدا در اطراف شما در تمرکز در جزئیات است. تغییر محیط زیست خود را در راه های کوچک است. حرکت همه چیز در اطراف. شما باید این زمان در حال حاضر. مگر اینکه شما خواهر من و شما باید برای کار از خانه با دو فرزند از مدرسه است. او در زمان کمتر از قبل. گوش دادن به Olivier Messiaen را “Quatuor Pour la Fin du Temps.” قطعه های مورد علاقه من از موسیقی تا کنون. به خصوص بخش پنج “Louange à l’Éternité د Jésus.” مورد علاقه من ضبط است Tashi کوارتت از سال 1976. این نوشته در فشار بزرگ در یک اردوگاه زندان در جنگ جهانی دوم و ترکیب آن است که ارزش خواندن در مورد.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.

  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>