نوازندگان و آهنگسازان پاسخ به یک هرج و مرج لحظه

Anthony McGill
این clarinettist آنتونی مک گیل بازی “آمریکای زیبا” در یک مینور.تصویر پل راجرز

در مارس 27th, دو روز پس از مینیاپولیس افسر پلیس به قتل جورج فلوید, آنتونی مک گیل اصلی clarinettist از ارکستر فیلارمونیک نیویورک ارسال شده ضبط خودش بازی “امریکا زیبا.” این تفسیر با یک تفاوت است. مک گیل آغاز می شود با تورم به آرامی به اولیه G از سکوت. هنگامی که او می رسد بخشی از ملودی تطبیق کلمات “امریکا امریکا” او تغییرات بالا E-طبیعی به یک E-مسطح در نتیجه غم انگیز کلیدی از عمده C به C جزئی. او همچنان در جزئی حالت به پایان است. سپس او پایین می رود در هر دو زانو را کلارینت پشت سر خود را به عنوان اگر دستبند و خم سر خود را. این ویدئو با عنوان “TakeTwoKnees,” طول می کشد حدود نود ثانیه اما این وزن سمفونیک بیانیه.

مک گیل بعد بازگو کرد که او تا به حال شده است به جستجو برای برخی از راه برای پاسخ به فلوید را کشتن. همسرش, Abby پیشنهاد “آمریکای زیبا” و به عنوان او در تلاش بود تا از آهنگ خود را کلارینت او بازی توجه داشته باشید اشتباه و تضعیف به جزئی که در آن نقطه او پیام خود را. “ما نباید وانمود مانند زندگی و جهان است که همیشه عمده دلیل ما می خواهیم آن را به بود,” او گفت: NPR. “گاهی اوقات زندگی جزئی است. آن را خاموش می رود درست آن ملودی. آن را خاموش می رود که ساده ملودی زیبا که همه ما انتظار آن می شود.” جیمی هندریکس را ناهنجار fantasia در “پرچم پرستاره” مجموعه سابقه برای این نوع از لحاظ سیاسی به اتهام موسیقی تفسیر اما مک گیل حرکت است وهم آور سکون تقریبا مانند یک مراقبه است. این الهام گرفته از تورنت پاسخ از دیگر نوازندگان. بیلی هانتر اصلی ترومپت از Metropolitan Opera تا به ارائه یک تفسیر از سرود ملی می رود که سکوت در واژه “رایگان” و “شجاع.”

آفریقایی-آمریکایی ها به شدت کمتر در موسیقی کلاسیک اگر چه شما لزوما نمی دانم آن را از فرکانس که با آن مردم رنگ در حال حاضر به ویژه در بروشور تبلیغاتی. بحث های آنلاین در پی در سراسر کشور Black Lives Matter تظاهرات روشن ساخته اند که چگونه ناراحت کننده نقش یک سیاه و سفید, کلاسیک, نوازنده می شود. یک روز با همکاری لس آنجلس اپرا, mezzo-soprano J’Nai پل led زوم پنل نژادی و نابرابری با تشکر از همکاران: جولیا بولاک کارن شل لارنس Brownlee, راسل توماس و موریس رابینسون. پس از خوانندگان توصیف واکنش های خود را به فلوید را کشته و خود به خود مملو برخورد با پلیس آنها خطاب زیرکانه اما فراگیر تنش در اپرای جهان است. رابینسون صحبت از “دائمی پارانویا” که او احساس به عنوان یک شش پا-دو سه صد پوند سیاه مرد: “من راه رفتن در اطراف هر opera تمرین من تا به حال شده است برای محافظت آگاه از این واقعیت است که من تعامل باید بسیار عمومی و در مقابل هر کس و بسیار بی ضرر. . . . این تمرین فاصله امن همواره عمل من است.” او نشان داد که او هرگز به استخدام یک مدیر هرگز به اشتراک گذاشته شده در این مرحله با یک مدیر و هرگز گرفته شده یک نشانه از یک هادی.

گفتگو شد و حتی بیشتر, سوراخ کردن بدن, هنگامی که بولاک تردید بسیار ژست جمع آوری, سیاه, خوانندگان به عمدی سن نژادی و نابرابری. به او به نظر می رسید ممکن است پوشش برای انفعال. “چه هستند که ما حتی انجام در اینجا؟” “ما تا به حال که گفتگو.” توماس—که مثل دیگران خود را از دست داده اصلی کار در مارس اعلام کرد که یک مسئله در ذهن او بود که آیا او به اندازه کافی مواد غذایی برای تغذیه خانواده خود را. من به تماشای این ویدئو دو بار اشاره کرد که چگونه خود من آزار دهنده ناخرسندی تأیید حقیقت از آنچه که گفته شد. Brownlee ساخته شده نقطه با حداکثر صراحت: “فقط مانند الکلی های گمنام شما باید به دولت و متوجه است که شما یک مشکل.” موسیقی کلاسیک است که می گویند, سفید, موسیقی کلاسیک دارای یک مشکل است.

شایع احساس جهان ترک خوردگی در دو Willa Cather گفت: از سال 1922 و ممکن است آن را گفت: از سال 2020 به عنوان به خوبی قابل لمس است به اندازه کافی است که من تعجب که چگونه به زودی پارگی را ترک اثری در کار آهنگسازان. فقدان هر گونه فوری فرصت برای عملکرد ساخته شده است آن را بعید است که آهنگسازان می نشینم به نوشتن ساعته سمفونی آنها بوده است به معنی مقابله و در عین حال coronavirus همه گیر و همراه آن انزوا در حال حاضر به همراه داشت برخی از قابل توجه تجربی نمرات. این به نوبه خود نسبت به اعتراض ممکن است الهام بخش یک موج در یک کار بسیار متفاوت ثبت نام کنید. غرابت از این لحظه نهفته است که چگونه آن را کشیده است مردم هر دو سوی افراطی باطن و به سمت یک انفجار به بیرون از احساس. این اساسا گسترش واژگان موسیقی از سال 1900 مجهز به دهانه که تقسیم.

یکی از قابل توجه پاسخ به COVID-19 می آید از آهنگساز و intermedia هنرمند خاکستر Fure که موفق به کسب اطلاع برای او sensorially شمعی صدای محیط از جمله نصب و راه اندازی-opera “نیروی چیز است.” چشم انداز ایجاد کار می کند که می تواند شنیده شود تنها از طریق جریان از تکنولوژی فشرده سازی داده ها در ابتدا به چالش کشیده ، او ضربه بر روی ایده ساخت یک قطعه الکترونیکی است که به تصویب آکوستیک محیط مونتاژ توسط شنوندگان در خانه. پس از آزمایش با امکانات مختلف او شیفته صوتی خواص Mason jars, که, زمانی که برگزار شد تا به گوش عمل به عنوان فیلتر و مسدود کردن صداهای خاص و برجسته دیگران است. شبح اقیانوس که همه ما شنیده در صدف حلزونی پوسته کودکان و نوجوانان به عنوان یک اثر مرتبط.

نتیجه این بود: “داخل گوش دادن پروتکل 01,” هشت دقیقه ویدئو قطعه است که به نظر می رسد در یک برنامه آنلاین بین المللی معاصر گروه. شنونده را مجهز به یک جفت از ماسون کوزه یا لیوان آینه حرکات که Fure باعث می شود در این ویدئو که لی Wulfman عرضه هیپنوتیزم طراحی بصری. صوتی جزء است که به تدریج در حال جهش زمینه الکترونیکی سر و صدا با باس عمیق تن در دوره های مزاحم. به شما به عنوان حرکت شیشه ها به سمت گوش خود را به طور کلی شستن از فرکانس قطره و سوسو زننده طیف از تن جدا پدیدار می شود. زمانی که شیشه پوشش گوش خود را پررونق باس غالب. به عنوان Fure بعد توضیح داد به من “خود را به جمجمه می شود یک نوع از تماس با میکروفون—شما در حال شنیدن از طریق استخوان های بدن خود را.” من کامپیوتر من متصل به بلندگوهای طریق دیجیتال-مبدل های صوتی و با حجم کردیم تا کسانی که در داخل کشور pulsations شد disconcertingly شدید. Fure تا به حال به دست او هدف: دور از ضعیف دیجیتال انتقال قطعه خود را تحویل داده و یک تجربه بسیار واضح است که من تقریبا احساس نیاز به دراز کشیدن پس از آن.

در یک روز دیگر من حضور مجازی کنسرت توسط ندار گروه بلژیکی جدید-گروه موسیقی. آن ارائه شد “اتصالاتدرسمت” یک مشارکتی 2007 کار توسط Stefan Prins. نمره تماس برای مخاطبان به پیاده روی در خارج از عملکرد فضا, گوش دادن گوشی به ضبط یک trombonist. آنها سپس به داخل برای دیدن trombonist در فرد با شهرستان برای تلفن های موبایل تجاوز از طریق گوشی. برای این آنلاین نسخه مخاطبان از سی و پنج امضا در به زوم نشست و ambled در اطراف محله خود را برای پانزده دقیقه دچار یک مونتاژ از مناظر و صداها را در تلفن های خود را: این بازی از trombonist توماس مور; بصری تغذیه از دیگر مردم پیاده و آماده, محیط, موسیقی متن فیلم. خونریزی هم از این تجربه ها بود grippingly disorienting. این بود که سگ پارس در خیابان و یا در یک در ریگا? این بود که سر و صدا از یک موتور سیکلت و یا یک ترومبون? به عنوان نیمی از من کورکورانه حوصلگی در مورد من به یک زن و شوهر از لحن سرزنش آمیزی خیره که من می خواستم به پاسخ که من هیچ گوشی-معتاد زامبی—من در جهانی موسیقی رویداد.

یک کتابخانه گسترده ای از COVID-عصر هنر صدا انباشته شده در تقویت 2020: قرنطینه آنلاین جشنواره به ریاست جان ابی, از سابق سوابق. گلچین از تجربی آهنگسازان سراسر جهان این پروژه ها التماس صوتی مغایرت از تنگ دنیوی شرایطی از مستند. در یک ضبط چوی Joonyong پرتاب توپ گلف به یک ماشین لباسشویی; در یکی دیگر از استفان Cornford ایجاد یک مودی soundscape با پیانو, تقویت سیستم گرمایش مرکزی و گیلاس-درخت شاخه. من به خصوص خالی از سکنه شده توسط کیت Carr “در هر پله یکی دیگر از راه پله در منفی” که آهنگساز به عنوان توصیف “یک قطعه در سوگواری و خشم.” این است که توسط یک تیره, پیر حلقه به حلقه نوار از سرود و آواز اجرا عقب مانده است. صوتی است که از زیر آب دره عمیق و باریک بود اما ثبت شده در Carr, حمام, در لندن است.

سوگواری و خشم هنرمندانه شکسته نیز ظاهر در بانگ بر می دوم آنلاین مسابقه دو ماراتون از این بیماری همه گیر دوره صورت گرفت که در ژوئن 14. در میان کشت premières آهنگساز-نوازنده Tomeka رید جدید ارائه پیانو قطعه “تاسف G. F. A. A. B. T. T. M.,” که نشانه چهار اخیر قتل آفریقایی-آمریکایی: جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و تونی McDade. پس از یک تکنیک معروف ساخته شده توسط باخ رید تبدیل حروف به نام توجه داشته باشید با “م” تبدیل شدن به سکته قلبی یا E و “T” ترجمه شده به C-sharp. یادداشت به نمایندگی از “ب” “L.” و “مهدی” نیز به بازی می آیند. کار که داده شد کامل با مته سوراخ کردن عملکرد توسط ویکی چو veers از تکان strummings داخلی, پیانو, رشته ها به یک نوع ناهنجار boogie-woogie دیوانگی و در نهایت به تمدید coda در خارج تغزلی حالت پیشنهادی لال غم و اندوه.

این انفجار در یک می تواند جریان همچنین سفر به مدیسن ویسکانسین برای همه بیش از حد مختصر دیدار با Roscoe Mitchell—عضو موسس گروه هنر شیکاگو تایتانیک رقم در آوانگارد موسیقی و آفریقایی-آمریکایی هنرمند. میچل ظاهر هیچ صریح سیاسی پیام, اما آن را به انجام بسیار زیاد وزن همه یکسان است. او ایستاده بود قبل از vulture از سنج, زنگ و طنین کوبه ای با آرایه ای از نقاشی های پشت سر او—خود خلق در جنب و جوش نیمه سورئالیست ، او با ظریف شستشو فلزی timbres و سپس برداشت ساکسیفون سوپرانو به موضوع pointillistic دانش سطحی از تن. مثل خیلی از میچل کار عملکرد مصرانه خواست آخرتی مناظر با وسیله مقرون به صرفه. بی سر و صدا و شدید آن به خود سرکش پاسخ به یک تاریخچه از نفرت. ♦

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر