میامی—پاتریک Mahomes تلاش شد و Kansas City Chiefs بودند در مشکل.

تا جوان کارفرمایی خونسردی کنار خار سه چهارم از سرخوردگی و آمد از طریق کلاچ. به عنوان او در حال حاضر انجام می شود به طوری که اغلب در جوان خود را حرفه ای.

Mahomes انداخت زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد متوالی سه ماهه چهارم درایوهای پیشرو اشراف به 31-20 پیروزی و ارائه حق رای خود را برای اولین بار سوپر باول عنوان در 50 سال است.

“ما باید قلب” Mahomes گفت. “که فقط از یک روز. مربی هل می دهد ما را به بهترین مردم است که ما می شود و ما هرگز.”

24-در سال Mahomes انتخاب شد بازی MVP پس از تندرست بازگشت از ره در دو راست اموال و دیدن ستاد’ title امید به نظر می رسد به طور جدی در معرض خطر است.

“ما هرگز از دست ایمان” Mahomes گفت. “این بزرگترین چیزی است. همه در این تیم هیچ کس تا به حال سر خود را پایین. و ما بر این باور بودند در هر یک از دیگر. و این چیزی است که ما موعظه در تمام طول سال — و ما تا به حال این مرد (مربی اندی رید) حق در اینجا برای ما وجود دارد.

“و ما راهی برای دریافت آن در پایان.”

انتهایی 20-10, Mahomes و روسای ناگهان رفتن و متوقف نمی تا زمانی که آنها ایستاده بود در یک شیرینی با لومباردی جایزه.

و این اواخر بازی عملکرد Mahomes که به آنها کردم که در آن لعن داوسون گذشته تحویل این ستاد در سال 1970.

Mahomes پوش 10-بازی 83-حیاط رانندگی با یک حیاط touchdown بازی شیر یا خط به تراویس Kelce ساخته شده است که آن را 20-17 با 6:13 باقی مانده است.

در شهر کانزاس بعدی, درایو, Mahomes زیپ توپ در اطراف — 13 متری به Kelce و سه به Tyreek تپه قبل از حول یک قرار می گیرد کاملا رنگین کمان بازی شیر یا خط به سامی واتکینز پایین سمت راست حاشیه 38 متری برای گرفتن توپ به 49ers 10.

سه نمایشنامه بعد Mahomes انداخت پنج حیاط تصویب به دامین ویلیامز رسیده که بیش از هدف خط — و آن بود و پس از نقد و بررسی فیلم — برای قرار دادن کانزاس سیتی تا 24-20 با 2:44 باقی مانده است.

Mahomes خم هر دو اسلحه و فریاد زد: در جشن اجازه سست از سه چهارم از سرخوردگی و سنجش یک سوپر باول عنوان.

پس از کانزاس سیتی متوقف شد جیمی Garoppolo و 49ers در چهارم پایین ویلیامز زد برای چهار متری — و سپس مهر و موم برنده شدن توسط زیپ 38 متری به منطقه پایان برای 31-20 سرب با 1:12 سمت چپ.

آن را یادآور بخشی دور زمانی که شهر کانزاس سقوط کرد پشت اوایل برابر هوستون قبل از Mahomes رهبری اشراف از 24-نقطه کسری به شمارش بزرگترین گشت در تاریخ حق رای دادن.

اشراف نبودند تقریبا به عنوان بزرگ یک سوراخ در این یکی اما 49ers شد و ساخت آن را به سختی تمام شب برای Mahomes در یک ریتم است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Mahomes به پایان رسید 26 42 برای 286 متری و دو نمرات و همچنین یک حیاط touchdown اجرا در برابر 49ers.

“مربی رید به من گفت بعد از هر دو آنها (interceptions) برای حفظ شلیک” Mahomes گفت. “نگه داشتن ایمان چشمان خود را حفظ پرتاب آن است. او به من اعتماد به نفس به بیرون رفتن وجود دارد, بدون توجه به آنچه من انجام و آن را به خوبی کار می کرد در پایان.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

نرم افزار گرامرلی