‘دوست پسر من درگذشت COVID-19’

به عنوان 2019 به خود جلب کرد به یک زن جوان Niuniu و نامزد Tongsheng نگاه به جلو به آینده ای روشن. در بهار به شکوفه های گیلاس کاهش یافت و در ووهان زن و شوهر خواهد ازدواج. آنها شروع به صرفه جویی برای خرید یک خانه.

فقط یک ماه بعد اما رویاهای خود آمد به توقف سنگ زنی. یک انیمیشن کوتاه مستند از Olmo Parenti, بر اساس یک سری از Niuniu را WeChats می گوید heartrending داستان Tongsheng نبرد با COVID-19. مانند بسیاری از قربانیان این بیماری همه گیر Tongsheng بود و دشواری دسترسی به مراقبت های پزشکی. در اواسط ماه ژانویه درگذشت او به تنهایی در یک اتاق انتظار بیمارستان.

فردریک Fruhwirth این انیمیشن را Niuniu و Tongsheng غم انگیز داستان به زندگی با سادگی که foregrounds Niuniu روایت. “هدف این بود که اجازه دهید به بیننده تمرکز بر روایت و زمانی تشدید حوادث” Parenti به من گفت: “ما نمی خواهیم این انیمیشن به اتشی و هیجان انگیز; ما می خواستیم تصاویری برای مطابقت با ظرافت و سرعت Niuniu نوشتن.”

شاید بیشتر تحت تاثیر بخشی از Niuniu داستان نامه ای که Tongsheng نوشت: خطاب به Niuniu آینده ،

“تبریک می گویم در حال Niuniu دوست پسر!” نامه ای می خواند. “من به شما غبطه می خورم چون شما من همان استعداد است. شما موفق می شود با یک زن بسیار زیبا است.”

“خواندن آن نامه بود دلخراش تجربه” Parenti گفت.

این نامه در ادامه می lightheartedly هشدار دادن به دوست پسر آینده از Niuniu کاستی ها و تشویق او را به عشق خود را بدون قید و شرط با این وجود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>