من تلاش شکست خورده برای ذخیره کردن هر چیزی در همه

Empty shelves at a Vons supermarket in Burbank.
این کمک می کند تا به نگاه در آن قفسه های لخت. که به شما می آموزد که گمان می کنم آنچه شما باید احتکار.عکس توسط امی Sussman / گتی

آن استفاده می شود که هیچ کس تا کنون به نام من. من می خواهم تنها اعلامیه بر روی گوشی من خواندن “هفته گذشته شما تا به حال یک دقیقه و دوازده ثانیه از زمان روی صفحه نمایش.” در حال حاضر هر چند با این بیماری همه گیر کوروناویروس من آقای محبوب است. اولین نفر من معمولا شنیدن از من است خواهر لیزا که شروع خواهد شد با به روز رسانی از محلی Costco در وینستون-سیلم. “آنها اعلام کرد تحویل کاغذ توالت بود اما رفته زمان باب و من وجود دارد.”

در نیویورک خواهر امی برای شام آمد و به من نشان داد یک سنگ نورد photo essay on خریداران احتکار در superstores. چرا که همه چیز به فروش می رسد در چنین مقادیر چرخ دستی نگاه مینیاتوری.

“فروش تفنگ بالا رفته و همچنین” هیو گفت.

امی قرار دادن تلفن خود را دور. “بنابراین مردم می توانند خود را محافظت کاغذ توالت.”

ما کریستینا بود در جدول, بیش از حد, و ما به او گفت چقدر بد ما در احتکار. “شما باید به درک من خرید با پدر من” امی گفت. “با یک حرفه ای است.”

من به یاد او در طول بحران نفت از سال 1973 به عنوان پوسته ایستگاه با قوطی های خالی و گرفتن در خط 4 صبح همه اتومبیل های ما تا به حال کامل مخازن اما او نیاز بعدی پسر جیره به عنوان به خوبی. من حتی نمی drive, اما, هنوز, او به من آموخت که چگونه به سیفون. من به یاد داشته باشید شوک از یک لقمه از بنزین تف آن را بر روی خیابان و فکر کردن کسی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد که.

“شما می توانید تصور کنید پدر و بیست سال جوان؟” من گفتم به امی. “او می تواند در خارج وجود دارد در هر روز خرید پالت چوبی میوه کوکتل. و کاغذ توالت—او می خواهم که یک جنگل را به ارزش تحت tarp در حیاط پشت. اگر موش جویده سوراخ در پلاستیک و آن را بارید بر او چوب رول در فر یا آنها را با یک خشک کن مو.”

چگونه می تواند ما—فرزندان—باشد بنابراین بد نیست در این نوع از خرید او به خود بالید ؟ من سعی کردم به ذخیره کردن در کل غذاهای روز دیگر آمد و دور با دو استیک و یک کیسه خشک نارگیل.

“نارگیل؟” هیو گفت: زمانی که من به خانه. “آنچه من انجام دهید؟”

آن شب در مورتون-Williams, من سعی کردم دوباره و بازگشت به خانه با یک بسته از سگ توپ پارک داغ, یک فنجان دوغ و برخی از پوسته تاکو.

“من تا به حال به در” هیو گفت.

اما من ندارد. امی و من رفتم به Eataly روز بعد تعیین می شود. دو بار ما بدحجابی توسط کارکنان به صورت ایستاده بیش از حد نزدیک به فرد جلوتر از ما در قصاب و در تازه ساخته شده-ماکارونی ضد. “ما طبقه ضبط بنابراین شما می دانید چه فاصله شما باید نگه دارید” زن که سرزنش گفت.

این کمک می کند تا به نگاه در آن قفسه های لخت. که به شما می آموزد که گمان می کنم آنچه شما باید احتکار. بسیاری از مردم من می بینم در خطوط این روزها نمی آشپز واقعی است. متوجه شدم در محله فروشگاه که همه کنسرو ماکارونی سس رفته بودند وحشتناک آنهایی که طعم مانند سس گوجه فرنگی و همچنین پیتزا یخ زده و burritos—مسائل ما هرگز غذا خوردن. کاغذ توالت از بین رفته است, بیش از حد, به عنوان حوله کاغذی.

من شروع به تماشای فیلم های یوتیوب با توطئه-نظریه های تاثیر گذار یک QAnon کسی که می بیند ارتباط بین شیوع و انتخابات سال نشان می دهد که ما “نقطه اتصال.” هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال مبارزه نامرئی دشمن” تاثیر گذار می دانستم که او در مورد صحبت کردن عمیق-دولت دوز و کلک و نه coronavirus.

“جایی که مردم به این مسائل است؟” من گفتم به هیو. سپس من منفجر بینی من به یک تکه پارچه من شده است حمل در اطراف. موفق باشید در پیدا کردن مقاله دیگر. بافت ها و دستمال ها جدید جایگزین برای کاغذ توالت.

دستمال کاغذی! من فکر کردم, اما که قفسه لخت بود در سوپر مارکت به عنوان به خوبی.

یک داروخانه در محله من تا به حال ضد عفونی کننده دست روز دیگر. وجود دارد یک علامت در پنجره اعلام آن و تعداد زیادی از مردم به دنبال ثبت نام و انتظار برای کسی که برای باز کردن درب. که خیلی اتفاق می افتد در حال حاضر. هیچ کس می خواهد به لمس رسیدگی است. “خوب,” من همیشه می گویم. “من آن را انجام دهد.”

پس از آن من مجبور به ایستادن وجود دارد و اجازه دهید سی نفر از طریق.

داروخانه بزرگ بود بطری ضد عفونی کننده دست, اما من نمی توانستم آنهایی که کمی و نمی توانستم خودم را بخواهید که در آن آنها به عنوان من نمی خواهم به مانند من دست پاچه شد. من حدس می زنم که چه چیزی باعث می شود برای موفقیت در بحران خریدار. مانند پدر من ایستاده در تاریکی با خود خالی قوطی گاز, این افراد نمی مراقبت از آنچه مانند نگاه کنند. مهم نیست که اگر آنها glared ، پنهان به عنوان آنها در پشت یک هشت پا برج از کاغذ توالت, آنها در حال رفتن هرگز برای ثبت نام آن به هر حال. “که روح!” من می توانید تصور کنید پدر من گفت که آنها خالی کردن چرخ دستی خود را در پارکینگ پر کردن هر سانتی متر مکعب از خود عظیم S. U. V. s. یک توقف سریع خانه به رها کردن مواد یخ زده و سپس آن را بازگشت به فروشگاه سی کوزه سفید کننده.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>