مادر من تحت قرنطینه اما ما هنوز به ماندن نزدیک

A woman silhouetted in front of a lace curtain
در میان coronavirus بحران در انگلیس در افراد مسن هستند که به خواسته خود جدا برای دوازده هفته.عکس توسط الک Soth / مگنوم

یکشنبه, آوریل 15th, تنها سی و پنج نفر در بریتانیا مرده بود از COVID-19. مادر من جینی سزار می دانستم که یکی از آنها است. در صبح روز دوشنبه او فرستاده من یک متن است که خواندن “Vrons یکی از عزیزترین دوستان آمد به نرماندی با ما, درگذشت آخرین, شب, C Virus . . . پریشان. ایمن ماندن عزیزم . . . MD x.” “MD” است که مادر من اهل تفریح و بازی, نیمه مضحک امضا. آن را مخفف “مادر عزیزترین.”

من نمی دانم Vrons—یک زن به نام ورونیکا Bailey—اما من می دانستم که شش دهه پیش او و مادرم شده بود معاصران در تلخ صومعه مدرسه در ساسکس در جنوب انگلستان و در سال های اخیر آنها تا به حال وصل. مادر من که هفتاد و سه و زندگی در لندن است که به شدت خوش مشرب. او مشقت بار عادت صحبت کردن با غریبه ها در قطار. او وراج و گاهی کشف و e-mail ها را گسترده تر گردش از برخی از روزنامه های محلی. اغراق نیست که بگویم که او را توصیف حداقل پنج صد نفر به عنوان “دوستان نزدیک است.”

از دست دادن Vrons یک ضربه بود. دو زن لذت می برد هر یک از دیگر شرکت به اندازه کافی است که آنها صرف تعطیلات با هم. در سال 2018 آنها به فرانسه رفت و با ناپدری من پیتر و بازدید از سواحل نورماندی و چندین جنگ جهانی دوم جبهه. من به خاطر کیفیت پایین عکاسی از خود است که آنها در طول سفر. سه تن از آنها در یک قایق در جایی در کانال انگلیسی. یک سایه می افتد در سراسر پرتره; یک سوم از Vrons سر از دست رفته است.

Vrons رنج می برد از آنچه که دولت انگلیس در حال حاضر از نظر یک بیماری زمینهای: یک مشکل قلبی است. اخیرا وضعیت او رو به وخامت گذاشته. اگر چه او و مادر من تا به حال دیده نشده هر فرد در حالی که آنها در تماس منظم. روز شنبه, مادر من دریافت یک متن از Vrons گفت که او پذیرفته شده بود به یک بیمارستان در نزدیکی خانه خود در ساری, فقط در خارج از لندن با قلبی عروقی شکایت و که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. “این همه بسیار ترسناک است اما آنها در حال تلاش به نگاه پس از من” Vrons نوشت. او یکشنبه شب.

وقتی که من دریافت اخبار من احساس اضطراب سخت و ناگهانی. من جوانترین از سه پسر و یکی از بهترین قرار داده و به دیدار مادر من. (قدیمی ترین برادر در حال خدمت در خارج از کشور به عنوان یک طبیب ارتش; من دیگر برادر اورژانس-اتاق دکتر که همچنین توصیه می کند دولت اسکاتلند کار طاقت فرسا ساعت.) من زندگی می کنند در منچستر و تحت شرایط عادی من می توانستم به راحتی بر باد رفته به لندن برای دیدن او و یا او می تواند گرفته اند قطار برای دیدن من. ما می تواند در آغوش گرفت خورده ناهار و تحریک هر یک از دیگر در آشنا و آرامش راه. فرزندان من که هفت و چهار را تشویق می کردند او را تا.

اما این شرایط عادی است. حتی اگر ما تا به حال نادیده گرفته شده دولت بریتانیا هشدار در برابر غیر ضروری سفر ما نمی توانست به ملاقات یکدیگر در وجدان خوب. مادر من دارای مشکلات اساسی. در تابستان سال 2017, او تشخیص داده از مرحله 4 سرطان تخمدان با بدخيم پلور—یک بیماری ترمینال. دکتر به او گفت که او ممکن است ببینید کریسمس که در آن سال. او outlasted او وخیم پیش بینی, اما او در حال حاضر در دور چهارم از شیمی درمانی و سیستم ایمنی بدن ضعیف است. یک آغوش از نوه شما با COVID-19 می تواند انجام دهد برای او چه سرطان تا کنون است.

دولت بریتانیا در حال حاضر توصیه برای افراد سالخورده و هفتاد و تا تمرین های سخت اجتماعی فاصله. اما افراد مسن و دیگران در گروههای در معرض خطر را در مدت کوتاهی خواسته می شود برای شروع هفته دوازده اجتماعی محافظ و یا در انزوا. که کشش طولانی برای هر کسی, اما به خصوص در زندگی از کسی برای آنها زمان تبدیل شده است گرانبها. آن را نیز دشوار برای افراد جدا شده از بیمار و اعضای خانواده. در بیشتر امیدوار سناریو ما نمی خواهد ببینید مادر من تا ماه ژوئن.

در سراسر جهان مردم در حال پرسید:—یا گفت:—به ماندن در خانه. خانواده من داستان منحصر به فرد نیست; آن را حتی ممکن است عادی. اما این حکم برای محافظت از قدیمی ترین و آسیب پذیر ترین مقدار به یک تست آزمایش اجتماعی. هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چه ultimate عواقب به شدت کاهش برخوردهای شخصی خواهد بود. چه اتفاقی می افتد زمانی که پدربزرگ و مادر بزرگ نمی بینم نوههایشان او در حالی که نیست ؟

قانع کننده ای وجود دارد تحقیقات نشان می دهد که تنهایی برای سلامتی شما بد است. استیو کول استاد پزشکی, روانپزشکی و biobehavioral علوم در U. C. L. A., انجام کار پیشگام در این موضوع است. هنگامی که ما صحبت کرد, هفته گذشته او به من گفت که انسان ها ذاتا اجتماعی حیوانات. آنها نیاز به افراد دیگر مانند آنها نیاز به مواد غذایی است. گرسنگی ما را از تماس و سلول های ما تحت التهابی مبارزه یا پرواز واکنش—خوب است که اگر شما در حال انتظار به زخمی شدن در نبرد اما بد اگر شما نیاز به مبارزه با یک ویروس است. زمانی که من صحبت می کرد به Kavita Vedhara یک استاد روانشناسی سلامت در دانشگاه ناتینگهام او بیشتر مستقیم. نه تنها وجود دارد یک لینک ثابت بین انزوای اجتماعی و “فقیر سلامت”; این یک واقعیت است که “مردم تنها مرگ سریعتر است.”

به عنوان coronavirus بحران آشکار در انگلستان این هفته گذشته من تعجب که آیا تنهایی رفتن به چنین یک مشکل بزرگ است. بله برخی از مردم از لحاظ جسمی جدا از دوستان خود مراقبان و عزیزان. اما انزوا است همان تنهایی است. Facebook و WhatsApp گروه تا به حال فنر اتصال همسایه. (در پنج شنبه, چاپ بروشور وارد صندوق پستی ما دعوت به جهنم همسر من و من برای پیوستن به خیابان ما را در Facebook صفحه.) جوامع بودند سازماندهی check-ins در افراد مسن و دیگران نیاز دارند. وجود دارد ابراز سخاوت و شخص احساس.

در ویکفیلد در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان یک مرد به نام تام طولانی کمک می کند تا برای اجرای شهروندان ارشد’ گروه حمایت از یک موسسه خیریه است که سازماندهی کلاس ورزش و سفر و یک گروه کر به صورت محلی. زمانی که این گروه تاسیس شد, یک دهه پیش از آن اظهار داشت: هدف بود به “توقف سالمندان افراد جدا شده خود را در چهار دیوار.” Coronavirus به ارمغان آورده است فعالیت های این گروه به یک توقف موقت اما طولانی است که در هفتاد و شش بود که مشغول طراحی خلاق راه حل. بعدی گروه کر تمرین در روز سه شنبه برگزار خواهد شد در زوم. “این رفتن به متفاوت,” طولانی به من گفت خنده.

با وجود این موج همسایگی بسیاری از مردم با من تماس گرفت صحبت از ارتباط از دست رفته. من از طریق پست الکترونیکی با ری تازد یک نود-پیر-سال بازنشسته کارمند در روستایی Wiltshire; او یک مرد زن مرده و زندگی خود را. چهار نعل رفتن مشتاق بود آرچر تا ninetieth تولد. در حال حاضر او را دوست دارد به خواندن در مورد قرون وسطی و جنگ جهانی دوم, تاریخ, نه به ذکر است “قتل/هیجان انگیز کتاب” برای “آرام تر خواندن.” یکی از لذت همیشگی بوده هفتگی نوشیدنی با همسایه, یک مورخ و روزنامه نگار. Coronavirus پایان دادن به این حداقل در حال حاضر. تازد نوشت: “من خوش شانس هستم که من عادت کرده بود به “خود-جداسازی’ از الیزابت همسر من درگذشت دو به سه سال پیش است.”

سو ریدلی است که هفتاد و پنج و زندگی در اسکس. او دارای یک مشکل تنفسی به نام bronchiectasis قرار می دهد که خود را در معرض خطر بیماری شدید در هنگام شیوع بیماری. فرزندان او گفته اند او را به خود انزوا جدی است و او به دنبال توصیه های خود را; او به من گفت که او بازی کرده است او در آخرین بازی از پل در حالی که برای. در حال حاضر ریدلی پر کردن شکاف ها در تقویم خود را با پاسخ دادن به و ساخت ده ها تن از تماس های تلفنی در روز است. او احساس می کند پرورش با خانواده و دوستان خود را در لباس محلی ایجاد کرد. اما او وحشت زده است. یکی از دختران او را به زندگی در کنیا با شوهر و فرزندان. “من مطمئن هستم که اگر من تا به حال آنها را دوباره ببینید,” ریدلی به من گفت. “من نگران هستم که اگر من ویروس من نمی خواهد زنده ماندن آن است.”

در این زمان ما طبعا با مشغول فکر کردن در مورد که نیاز به کمک اضافی. اما ما همچنین ممکن است فکر می کنم در مورد که ممکن است به نفع از دادن کمک های اضافی. Vedhara دانشگاه ناتینگهام استاد به من گفت که کمک به دیگران است نه فقط از نظر احساسی رضایت بخش; آن بازده قابل اندازه گیری مزایای بهداشت و درمان. در سال 1999 در مجله سلامت, روانشناسی, نتایج منتشر شده از پنج سال مطالعه بررسی ارتباط بین فعالیت های داوطلبانه و میزان مرگ و میر. در میان شرکت کنندگان با سن مشابه و بهداشت پروفایل داوطلبان تا به حال چهل و چهار درصد کاهش مرگ و میر نسبت به غیر داوطلبان. Vedhara به من گفت: “در این زمان افرادی که در حال فکر کردن در مورد دوستان و خانواده و جامعه خود آنها کاملا بهره مند خواهند شد. کاملا مخالف از کسانی که در حال انباشت کاغذ توالت.”

هیلاری Cottam, نویسنده “رادیکال کمک” داعش کشورهای غربی را به تبدیل آنها چگونه کمک به کسانی که نیاز دارند. در این کتاب او اسناد اغلب ناخواسته cruelties از دولت رفاه و پیشنهاد یک سیستم جدید است که مراکز در فرد-به-فرد روابط است. تاکید در Cottam کار در قدرت شبکه برای بهبود زندگی و به انتشار فشار بر نهادهای آخرین رفت و آمد مکرر مانند بیمارستان ها و زندان ها. به این منظور او را توسعه داده است جامعه-عضویت در سازمان هایی مانند دایره که کمک به افراد مسن ارتباط با یکدیگر و ایجاد شبکه های جدید از دوستان و یاران. در موفق ترین تکرارها از دایره طرح کاربران تبدیل شدن به زندگی واقعی دوستان به جای تکیه بر سنتی خدمات اجتماعی.

در صحبت های اخیر با من Cottam اشاره کرد که بریتانیا رفاه سیستم ساخته شده از خاکستر جنگ جهانی دوم است. او تشخیص هر دو تراژدی و فرصت ما در زمان فوق العاده ای لحظه. “شما می توانید با حقیقت چقدر مهم زیرساخت های اجتماعی است” Cottam گفت. “من فکر می کنم این واقعا باور نکردنی چگونه سریع مردم با عجله به مراقبت از یکدیگر. ما شاهد هستیم که چگونه مردم می خواهید برای دریافت, درگیر, اما آنها هرگز نمی خواسته است. آنچه که من واقعا امیدوارم که اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از این است که ما یک جرم حساب و ما رفتن به جلو با تقویت روابط است.”

از آنجا که COVID-19 همه گیر شروع مفسران ابراز نگرانی کرده اند که شیوه های فعلی و انزوا و دورى خواهد تعمیق موذی در روند زندگی مدرن: این عمل بمباران اتمی جامعه مرگ در فرد مکالمه گسترده تنهایی. من بیشتر خوش بینانه است. قطعا وجود دارد مشکلات را با روش زندگی ما و برقراری ارتباط در حال حاضر و بسیاری از مطالعات نشان می دهد که تنهایی مشترک در هر دو بریتانیا و امریکا است. اما شاید همواره وجود داشته است تعداد زیادی از مردم تنها. شواهد اندکی که جوامع غربی هستند هر تنهاتر از آنها پنجاه سال پیش (حداقل نه به دلیل وجود دارد هیچ زمینه مطالعات از آن دوران به شکل اساس مقايسه). علاوه بر این ارتباطات دیجیتال ممکن است با ما در ارتباط باشید در راه یک نوار و یا سافتبال تیم ما متصل, اما آنها خیلی بهتر از سکوت است.

من به تازگی به صحبت کرد مورین Holliday, یک زن انگلیسی که خود منزوی در آپارتمان او در نزدیکی آلیکانته اسپانیا است. او تا به حال شده رو با داشتن منظم ساعته مکالمات ویدئویی با خواهرش زندگی می کند که در شهر فینیکس, آریزونا. آنها اغلب با استفاده از واتساپ ویدیو به بحث در حالی که خوردن وعده های غذایی با وجود اختلاف زمان بین آنها است. چنین مراسم شده اند غیر قابل تصور حتی یک دهه پیش. آن را به من زده به عنوان یک معجزه است.

مادر من نیست در مقابله با گیر بودن در خانه. او و پیتر نمی تواند قبول بازدید کنندگان حتی اگر بسیاری از دوستان خود را باید کاهش یافته مواد غذایی یا دیگر تشویق و مواردی از قبیل گیاهان گلدانی. او را مجبور به سرمایه گذاری به زودی به رفتن به بیمارستان برای درمان و چشم انداز نگرانی های خود را. بسیاری از ارتباطات آنلاین هستند. او دوست دارد long video calls اما اغلب صرف دقیقه اول یا دو فریاد برای پیتر یک technophile برای رفع حجم یا نور و یا برخی از جزئیات دیگر به عنوان اگر او بودند و او ساقی. آن است که اغلب ارزش ساخت یک تماس تصویری فقط شاهد استدلال است که بازی در بین آنها است. گاهی اوقات زمانی که من می دانم مادر من احساس بیمار پس از شیمی درمانی من را تنها صدای تماس به فراغت او هر خودآگاهی در مورد ظاهر خود را.

من او را به نام صدا تنها پس از Vrons درگذشت.

“من صادقانه فکر می کنم بدون تلفن و e-mail من می خواهم استارک خیره دیوانه,” او گفت: جسارت من را آشکار شوخی است. “من از دست رفته مردم است.”

در زمانی که پارک نزدیک خانه او تمایل به خالی مادر من sneaks را برای برخی از تازه هوا, مراقبت برای جلوگیری از دیگر واکر و دونده. این خطر اما من تایید آن. این زیبا ترین بهار من می توانم به یاد داشته باشید. حتی در منچستر جایی که آسمان خاکستری و باران هنجار روز شده اند به رنگ آبی روشن با فلامینگو-صورتی شکوفه های شناور کردن درختان گیلاس. ورزش بخش مهمی از زندگی مادر من. او یک ورزشکار خوب در جوانی و تا زمانی که سرطان او بسیار فعال و بازنشسته که به اتمام بسیاری از دوچرخه سواری ماراتن. راه رفتن باعث می شود او احساس بهتر است.

ما او نزدیک اما دور از خانواده هستند همچنین در تلاش برای او را احساس بهتر است. شروع فردا زمانی که فرزندان من آغاز خواهد شد یک دوره طولانی بدون مدرسه من را برای نظارت بر یک بازی است که ما در حال تماس از چالش است. مادر من را اختصاص بچه ها یک کار را هر روز صبح بیش از e-mail و یا FaceTime; در پایان روز کودکان را با او تماس بگیرید و یا ارسال یک ویدیو در حال حاضر شواهدی وجود دارد که کار تکمیل شده است. این چالش می تواند به خواندن یک شعر و یا قرعه کشی یک عکس و یا کمک به یک خانواده کارهای عادی و روزمره.

یکشنبه روز مادر در انگلستان و کودکان ساخته شده کارت برای مادر بزرگ خود را به عنوان آنها همیشه انجام دهید. روری من هفت ساله, تزئین جلوی کارت خود را با یک عکس از دوچرخه. دانستن است که او مادربزرگ خواهد بود گیر در خانه برای مدت زمان طولانی او نوشت: یک پیام در داخل است: “امیدوارم که آن را بیش از حد خسته کننده است. ما از دست شما x.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>