نادال آیا نمی بینید تنیس به زودی است نگران صدمات

مادرید—رافائل نادال می گوید آن را “بسیار دشوار” برای تنیس برای بازگشت به اقدام هر زمان به زودی و نگران به خطر صدمات در هنگام ورزش رزومه.

نادال صحبت کرد و در یک مصاحبه مشترک با بازیکن NBA Pau Gasol که منتشر شد توسط روزنامه اسپانیایی در روز دوشنبه.

“من فکر نمی کنم آموزش خواهد بود یک مشکل اما رقابت… من از آن بسیار دشوار است” نادال گفت. “این یک لحظه به مسئول و منسجم بنابراین من نمی بینم که چگونه ما می توانیم سفر هر هفته به یک کشور متفاوت است.

“من خوب خواهد بود, بازی, بدون, طرفداران حتی اگر این چیزی است که ما می خواهیم, اما متاسفانه از آنچه که من از دیدن حتی اگر همه چیز در حال بهبود, برای ورزش ما من نمی بینم آن را محتاطانه به رقابت خواهند دوباره هر زمان به زودی.”

نادال با اشاره به این که حتی اگر وجود دارد یک کوچکتر خطر سرایت در تنیس نسبت به تیم های ورزشی وجود دارد بسیاری از مردم درگیر در این سازمان از تنیس مسابقات از هتل ها به بخش های دیگر جامعه است.

“تا آنجا که رقابت شاید ورزش ما این است که پیچیده ترین یکی نیاز به حرکت زیادی از مردم هفته به هفته,” او گفت:.

نادال که تا به حال برای مقابله با یک سری از آسیب ها در طول زندگی حرفه ای او همچنین نگران است که خطر جدید صدمات را افزایش می دهد هنگامی که بازیکنان بازگشت به عمل است.

“وقتی که من ضربه توپ دوباره بازوی من در حال رفتن به صدمه دیده است در مکان های مختلف … من مچ دست و آرنج من” 19-زمان گرند اسلم قهرمان گفت. “هنگامی که شما از عمل خطر آسیب بسیار بیشتر از زمانی که شما در حال ورزش, حتی اگر فقط یک کمی.

“اگر من می توانستم یک تنیس-آموزش های مرتبط با نیم ساعت هر روز اگر من می تواند حداقل ورزش خاص عضلات مورد نیاز در تنیس, من فکر می کنم که کمک دریافت زنگ خاموش من بدن زمانی که ما به عقب بر گردیم به عمل است.”

Gasol همچنین صحبت در مورد نگرانی های خود را در مصاحبه با روزنامه ها که انجام شد از طریق یک زوم جلسه و همچنین شامل سایر ورزشکاران اسپانیایی مانند گلف باز سرجیو گارسیا سوار موتور سیکلت مارک مارکز, F1, راننده Carlos Sainz دوچرخه سوار آلخاندرو والورده و مربی تیم فوتبال Julen Lopetegui.

مصاحبه پیشنهاد شد برای کمک به نادال و Gasol انتخاباتی را تشویق به کمک به صلیب سرخ و کمک در طول بحران بهداشت و درمان باعث coronavirus بیماری همه گیر. مصاحبه منتشر شده توسط اسپانیایی های ورزشی روزنامه Marca, عنوان, Mundo Deportivo و ورزش است.

Gasol شده است که از عمل برای بیش از یک سال به دلیل مصدومیت پای, همچنین انتظار دارد که یک زمان سخت در بدن خود را هنگامی که به NBA بازگشت به عمل است.

“ایده این بود برای من برای آماده سازی خودم برای توکیو بازی که تغییر کرده است و بسیاری از عدم قطعیت در حال حاضر,” او گفت:. “زمانی که من به عقب بر گردیم به یک زمین بسکتبال, آن را نه تنها به پای من که در حال رفتن به صدمه زدن به آن را نیز من ران شانه و زانو … همه چیز است.”

Gasol گفت: NBA می خواهد یک آموزش دوره حداقل سه تا چهار هفته برای بازیکنان قبل از لیگ می تواند راه اندازی مجدد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

نادال همچنین صحبت در مورد چگونه او شده است توجه ویژه ای به آکادمی تنیس در مایورکا وجود دارد که در آن حدود 150 نفر محدود از جمله 85 بچه ها.

اسپانیا شده است در یک مستند پس از 14 مارس و حبس است که انتظار می رود برای ادامه حداقل تا زمانی که ممکن است 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>