نسکار Kyle Larson برای معلق نژادی لکه دار کردن در مسابقه مجازی

شارلوت, N. C.—Kyle Larson متوقف شد به طور نامحدود توسط نسکار و بدون پرداخت توسط Chip Ganassi مسابقه روز دوشنبه با استفاده از یک نژادی لکه دار یک جریان زنده در طول یک مسابقه مجازی. ستاره راننده وجود دارد گفت: “هیچ بهانه ای” برای خود در نظر.

نسکار دستور لارسون که نیمی ژاپنی برای تکمیل حساسیت دوره آموزشی قبل از او را واجد شرایط برای بازگشت.

لارسون عذرخواهی در یک ویدیو ارسال شده در حساب های رسانه های اجتماعی.

“من ساخته شده یک اشتباه گفت کلمه ای که هرگز نباید بود گفت:” لارسون گفت. “وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است. من مطرح شده که در راه است. آن است که فقط یک چیز افتضاح می گویند. من احساس می کنم بسیار متاسفم برای خانواده دوستان همکاران من نسکار جامعه و به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه است.

“من درک می کنم این آسیب احتمالا unrepairable و من خود را به آن. اما من فقط می خواهم به اجازه دهید همه شما می دانید چگونه با عرض پوزش من هستم و من امیدوارم که هر کس ایمن ماندن در طول این زمان.”

لارسون رقابت در یک iRacing رویداد پنج شنبه شب هنگامی که او به نظر می رسد به از دست دادن ارتباط خود هدست با نقطه نقطه. طی یک بررسی از خود میکروفون از او خواست که خود را نقطه نقطه “شما نمی توانید مرا می شنوید؟” که به دنبال آن N-word. این لکه دار شد و در نقطه نقطه که سفید است.

“ما بسیار نا امید با چه کایل گفت: شب گذشته طی یک iRacing رویداد. کلماتی که او تصمیم گرفت به استفاده از تهاجمی و غیر قابل قبول” Chip Ganassi مسابقه گفت. “از این لحظه ما در حال تعلیق Kyle بدون پرداخت در حالی که ما کار را از طریق این وضعیت با تمام احزاب مناسب.”

لارسون که پدربزرگ و مادربزرگ زمان صرف شده در یک تدفين اردوگاه در کالیفرنیا در طول جنگ جهانی دوم صعود از مسیر مسابقه به نسکار از طریق آن “رانندگی برای تنوع” برنامه. او تنها راننده ژاپنی تبار به برنده اصلی مسابقه نسکار است.

هنوز هم ممکن است از انشعابات لارسون حامیان مالی که شامل مک دونالد اعتباری و یک بانک و شورلت اما نسکار و Ganassi شد و سریع به عمل می کنند.

“نسکار ساخته شده است که تنوع و شمول یک اولویت و نمی خواهد تحمل نوع زبان مورد استفاده توسط Kyle Larson در طول روز یکشنبه iRacing رویداد” نسکار در بیانیه ای گفت. “ما عضو انجام دستورالعمل های روشن در این زمینه و ما در اجرای این دستورالعمل به حفظ یک محیط جامع برای کل صنعت و فن پایه است.”

نسکار در سال 2013 به حالت تعلیق Xfinity سری راننده جرمی Clements برای استفاده از این کلمه همان لارسون استفاده می شود در حالی که Clements صحبت شد به یک خبرنگار. Clements ابقاء شد پس از اتمام حساسیت دوره های آموزشی و هنوز هم رقابت.

لارسون دوم راننده در یک هفته قرعه کشی موشکافی در حالی که با استفاده از آنلاین مسابقه پلت فرم برای پر کردن زمان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بابا والاس یک هفته زودتر “خشم ترک” رسمی نسکار iRacing رویداد زنده تلویزیونی ملی و حمایت از کار اخراج شد. والاس شده بود غرق, و, تغذیه, ترک بازی و آن را پذیرفته بود و از خشم در توییتر. آبی-Emu موضعی تسکین دهنده درد که به حمایت والاس برای مسابقه مجازی و ارتباط با او را برای پاسخ به صدای جیر جیر شلیک والاس.

لارسون پارک شده بود در طول مسابقه والاس ترک یک هفته قبل توسط iRacing مقامات عمدا مخرب راننده دیگر.

لارسون در هفتم فصل کامل مسابقه نسکار برتر جام سطح است که در سال آخر قرارداد خود را با Chip Ganassi مسابقه. او در بالای لیست شلوغ رایگان عامل زمینه هنگامی که مدار شد و به حالت تعلیق چهار مسابقه به فصل به عنوان ورزشی متوقف شد, در طول coronavirus بحران است.

نسکار سرعت چرخد و برای ایجاد یک iRacing لیگ مسابقه مجازی است که درگیر بینندگان و تنظیم پرونده برای esports تلویزیون بینندگان. یکی از این تساوی از پلت فرم است که رانندگان می توانند لینک به یک دیگر در جریان زندگی که در آن آنها گفتگوی بورسی, استدلال, جوک و بحث در مورد مسابقه. طرفداران می توانند استراق سمع از طریق بازی برنامه حرکت یا کشش ناگهانی.

لارسون با استفاده از لکه دار کردن در طول یکشنبه شب در مسابقه سرگرم کننده در برابر رانندگان از سری های مختلف. این رویداد بخشی از نسکار رسمی سری و لارسون در اوایل روز شنبه در پاسخ به یک صدای جیر جیر مثال صف برای مسابقه گفت: “من واقعا همیشه به یاد داشته باشید تایید اما اگر من مشغول با خانواده من ممکن است سعی کنید و دریافت کنید (شبیه ساز).”

رانندگان در چت بلافاصله در واکنش به لارسون استفاده از لکه دار کردن با یک فورا هشدار او “کایل شما در حال صحبت کردن به هر کس باد.” دیگران در کفر.

لارسون شش حرفه در جام حذفی برنده به پایان رسید و حرفه ای-بهترین ششم در جدول رده بندی فصل گذشته. او 27 ساله و متاهل و پدر دو فرزند جوان است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

او به عنوان یکی از بالا با حداکثر سرعت دویدن ماشین روروک مخصوص بچه ها در این کشور در ماه ژانویه در نهایت برنده های معتبر فلفل قرمز کاسه پس از 13 تلاش است. او با انتقاد توسط طرفداران نسکار پس از کاسه چیلی پیروزی برای نامیدن آن را بزرگترین کار خود را — تنها چند هفته قبل از فصل باز دیتونا 500 جایی که او 0-for-7.

“من متاسفم نسکار من متاسفم دیتونا اما این بزرگترین (expletive) مسابقه من همیشه برنده” لارسون گفت: پس از خروج خود را برنده فلفل قرمز کاسه ، “من امیدوارم که به پیروزی دیتونا در چند هفته اما این بد است (expletive).”

لارسون بعد از عذرخواهی برای کم اهمیت جلوه دادن اهمیت خود را نسکار برنده است. پیروزی خود را در جام آمده اند در کالیفرنیا دوور میشیگان (سه پیروزی) و ریچموند. او برنده نسکار غیر نقاط همه ستاره مسابقه فصل گذشته.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>