ملت گیج که سابق واقعیت-مجری آماده نیست برای این

U.S. President Donald Trump speaking in a televised address from the Oval Office.
عکس توسط Al Drago / بلومبرگ / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—میلیون ها نفر از آمریکایی ها بهت زده که سابق واقعیت-مجری آماده نیست برای این آمریکایی ها را تایید کرد روز پنج شنبه.

در مصاحبه های سراسر کشور افراد ابراز شوک و bafflement که قریب به اتفاق مجموعه مهارت لازم را برای تیتر نخست-زمان سرگرمی برنامه به نحوی که نمی توان کافی برای رسیدگی به جهانی همه گیر.

Harland Dorrinson یکی از لگزینگتون کنتاکی گفت: “در تلویزیون نشان می دهد او نشسته در صندلی چرم و barked خطوط dialogue که افراد دیگر نوشته شده بود برای او. من فرض بر این است که آن تجربه را در مفید آمده است اگر او تا به حال به مدیریت پیچیده و دلهره آور بهداشت عمومی اورژانس.”

تریسی Klugian از Akron, Ohio بود به همان اندازه متعجب و متحیر. “هنگامی که من برای اولین بار شنیده در مورد کوروناویروس من فکر O. K., در اینجا شانس خود را برای قرعه کشی در تمام سال خود را از بودن خالی کشتی برای, تلویزیون, تولید,” او گفت:. “مشکل چیست؟”

Daniela Kartpin از مینیاپولیس گفت که واقعیت نشان می دهد میزبان را از دست داده و همه گیر را ترک کرده بود او را متزلزل. “من همیشه فکر می کردم که اگر این کشور تا کنون در مواجهه با یک تهدید وجودی بهترین فرد برای دست و پنجه نرم کردن با آن خواهد بود کسی که تا به حال مورد آزار قرار گرفته مشاهیر برای سرگرمی ما,” او گفت:. “این تمام چیزی است که شروع به تعجب می کنم.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>