ملی بی کفایتی ذخایر در ظرفیت کامل

Jared Kushner standing beside President Donald Trump at a press briefing
عکس Win McNamee / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—ملی بی کفایتی ذخایر فدرال ذخایر inanity و نادانی کشیده می شود پس در زمان بحران در “ظرفیت کامل” دولت دفتر پاسخگویی در روز شنبه اعلام کرد.

با توجه به G. A. O. بی کفایتی ذخایر بسیار خوبی مواجه نگردند در لحظه ای که آنها در معرض خطر سرشار.

“محض تناژ از شکست و ناتوانی جنسی است که از ریخته شدن به انبارهای روزانه با زور زدن توانایی خود را برای مهار آن” G. A. O. بیانیه بخوانید.

دیویس لوگسدون یک استاد دانشگاه مینه سوتا که نوشته شده است این کتاب قطعی در مورد ملی بی کفایتی انبارهای گفت که این کشور بیهودگی ذخایر ایستادن در بالاترین سطح خود را تا به حال گرفتی رکورد ذخایر ایجاد شده در طول تصدی رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است.

“دولت بوش شنود گذاشته ملی بی کفایتی انبارهای هنگامی که آن را به عراق حمله کرد و در پاسخ به توفان کاترینا” لوگسدون گفت. “در آن زمان به نظر می رسید به عنوان اینکه انبارهای هرگز به طور کامل پر شده و باعث می شود که برگ برنده دولت دستاورد همه بیشتر قابل توجه است.”

با توجه به قوانین حاکم بر ملی بی کفایتی انبارهای فردی متحده ممکن است در قرعه کشی در ذخایر فدرال از حماقت در مواقع اضطراری اما تا کنون فرمانداران از کشورها مانند گرجستان و تگزاس و فلوریدا شده اند قادر به تکیه بر گسترده انبارهای خود را.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>