ملی چوگان سرپهن لیگ لغو بقیه فصل به طور منظم ممکن است هنوز بازی برگشتی

فیلادلفیا — ملی چوگان سرپهن لیگ را لغو کرده است باقی مانده از آن 2019-20 فصل به طور منظم با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

لیگ در آزادی گفت: روز شنبه که مقامات “به دنبال در هر تعداد حالات برای بازگشت به بازی زمانی که همه اعضا و مقامات بهداشت بر این باورند که ممکن است” اما اضافه شده است وجود دارد هیچ جدول زمانی در زمانی که تصمیم گیری خواهد شد.

لیگ معلق بازی در مارس 12 با هفت هفته باقی مانده به بازی در 22 هفته فصل است.

“با سه آخر هفته در سمت چپ در فصل به طور منظم و عدم اطمینان در مورد از سرگیری در آن زمان ما تصمیم گرفتیم آن را در بهترین منافع ما بازیکنان و مربیان و کارکنان و همکاران و علاقه مندان به حذف هر گونه قطعیت” NLL کمیسر نیک Sakiewicz در بیانیه ای گفت. “هدف ما این است که برای پیدا کردن بهترین و امن ترین راه حل برای از سرگیری بازی اما آنچه که به نظر می رسد و وقتی رخ می دهد که نمی توان تعیین کرد امروز.”

این NLL 13 تیم از جمله پنج کانادا تیم مستقر در تورنتو, Saskatoon, هالیفاکس, ونکوور و کلگری. هالیفاکس بود و بازی در آن برای اولین بار NLL فصل است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>