ملی چوگان سرپهن لیگ تعلیق فصل بیش از coronavirus نگرانی

CONSHOHOCKEN, PA.—ملی چوگان سرپهن لیگ تعلیق آن فصل به دلیل نگرانی از گسترش این کوروناویروس.

لیگ اعلام کرد تصمیم گیری در انتشار پنج شنبه.

“ملی چوگان سرپهن لیگ تعیین کرده است که آن را در بهترین منافع ما و طرفداران ما بازیکنان ما مربیان و کارکنان ما به طور موقت به حالت تعلیق بازی تا اطلاع ثانوی به دلیل نگرانی بیش از COVID-19” این لیگ در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به ارزیابی این وضعیت باقی می ماند و در ارتباط مستمر با سلامت تیم کسب و کار و مقامات لیگ در سراسر شمال امریکا است.

“امنیت و ایمنی اولویت ما است و تمرکز در این چالش برانگیز و بی سابقه بار, و ما همچنان به ارائه به روز رسانی در از سرگیری و تغییر زمان بازی به عنوان آنها مصمم هستند.”

گسترش رمان کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری تا به حال تأثیر عمده ای در ورزش در سطح جهان است. در آمریکای شمالی آن منجر به تعلیق NBA و لیگ برتر فوتبال و همچنین لغو جهانی اسکیت قهرمانی در مونترال و جهان زنان هاکی قهرمانی در نوا اسکوشیا.

این NLL به حال هفت بازی برنامه ریزی شده در این آخر هفته از جمله بوفالو در تورنتو, Saskatchewan در کلگری و سن دیگو در ونکوور در شب جمعه, هالیفاکس در روچستر در روز شنبه و کلگری در انگلستان در روز یکشنبه.

این NLL پنج کانادا تیم مستقر در تورنتو, Saskatoon, هالیفاکس, ونکوور و کلگری.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>