ملی-پارک قوانین ایمنی برای Millennials

A woman takes a picture in a national park.
عکس بروک Pifer / گتی

وای عشق بازدید از ملت ما زمین های عمومی, از آنجا که ما به معنای واقعی کلمه نمی توانیم به رفتن در تعطیلات در هر نقطه دیگری است. ما نفرت را به پیروی از قوانین ایمنی از آنجا که ما باید بدون توجه به زندگی خود ما. این تا حدودی به دلیل این واقعیت است که ما هرگز نمی میرند (علم به ما می گوید که اگر شما کمتر از سی شما در واقع هرگز نمی میرند تا کنون) و تا حدودی به دلیل این واقعیت است که ما هیچ تمایلی برای دیدن آینده به دلیل آن خواهد بود جهنم (تغییر آب و هوا; قریب الوقوع رکود اقتصادی; بسیاری از بسیاری دیگر مارول فیلم).

اما حتی اگر به عنوان یک هزاره هستم و بسیار در صلح با من (از نظر علمی غیر ممکن است) مرگ من آیا هنوز هم فکر می کنم ارزش وجود دارد در افراد جوان زیر ما پارک ملی’ قوانین ایمنی. در اینجا به همین دلیل است.

قانون شماره 1: هرگز به تنهایی پیاده روی

اگر شما پیاده روی به تنهایی وجود خواهد داشت هیچ کس را به تمام بدن Instagrams که خود را perv پیروان تقاضا است. مطمئن پیاده روی با دوستان باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد که شما دریافت می کنید کمک در صورت تصادف. اما مهمتر از آن بدان معنی است که شما باید کسی را به یک عکس از شما نشسته اولین بار در یک شکننده تشکیل سنگ. و همانطور که همه ما می دانیم اگر شما فقط پست selfies, همه را استنباط است که شما محکوم به فنا می شود برای همیشه لطفا برای تنهایی ذاتا unlovable و نه داغ.

قانون شماره 2: با توجه به گزارش آب و هوا

برخی از مردم اجرا ماراتن. برخی از مردم سرخپوشان هستند. شخصا, من احساس برتری نسبت به دیگران که تنها کسی است که یک چتر هنگامی که باران می بارد چون من تنها کسی بود که به بررسی گزارش آب و هوا.

قانون شماره 3: هرگز به نوبه خود پشت خود را در اقیانوس

به قول مرحوم بزرگ, Rip Torn “هرگز به نوبه خود پشت خود را در اقیانوس است.” اقیانوس بسیار غیر قابل پیش بینی. آن را فقط طول می کشد یک دوم از دور از اقیانوس نگاهی به عکاسی از خود به صورت یک موج به آمار کل خود را ،

قانون شماره 4: تمرین کنه پیشگیری

آن است که لنگ—و در واقع آن سرد است—به پهلو شلوار خود را به جوراب خود را. من می دانم که این به این دلیل من را دیده اند حدود چهار صد هزار عکس از Shia LaBeouf آن را انجام می دهند.

قانون شماره 5: بررسی جزر و مد برنامه

گوش دادن هر کس در حال حاضر این نرم افزار CoStar. هر کس حتی اون ماه برنامه که فقط به شما می گوید چگونه کامل ماه است و به معنای واقعی کلمه هیچ چیز دیگری. جدید برش لبه witchy برنامه برای رسیدن به ثابت کند که شما در تماس با حرکات اجرام آسمانی است که جزر و مد-برنامه, برنامه. فکر می کنم در مورد آن: جزر و مد هستند مانند طالع بینی, اما برای آب.

قانون شماره 6: دانستن محدودیت های خود را

Huffing و تنومند تا یک دنباله است که بیش از حد سخت را برای شما هیچ سرگرم کننده است. چه چیزی است که سرگرم کننده در حال اجرا است تا یک دنباله کاملا مناسب به سطح تناسب اندام خود را در حالی که فریاد “این طبیعی است برای من چون من زندگی در شهر نیویورک پیاده روی کردن!”

قانون شماره 7: صحبت کردن با یک رنجر قبل از شما در تنظیم کردن

رنجرز در خارج به تمام معنی آنها قهوهای مایل به زرد و مناسب است. بسیاری از آنها حتی شش فوت و هفت. قبل از رفتن به یک پیاده روی صحبت کردن با یک رنجر و اجازه دهید او را می دانم که خود را در مسیر برنامه ریزی شده چه وقت شما انتظار می رود به بازگشت است که شما باید در هیچ عصر از برنامه های که شما در کمپینگ در مجاورت نزدیک به خود کار می کنند و احتمالا ، او شماره تلفن خود را.

قانون شماره 8: قرار دادن دور گوشی خود را

بیشتر و بیشتر مردم در حال مرگ هستند چرا که آنها به دنبال در تلفن های خود را در حالی که پیاده روی و یا انجام کارهای خطرناک برای دریافت کامل عکاسی از خود. اما چگونه در مورد به جای مرگ شما فقط با قرار دادن گوشی خود را برای چند ساعت ؟ چون شما می دانید چه چیزی بهتر از کامل selfie? نوشتن کامل sanctimonious مقاله در مورد چگونه شما لازم نیست برای گرفتن عکس های سلفی برای لذت بردن از طبیعت است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>