ملت را از والدین می ترسند که اگر بچه ها دست به اندازه کافی مدرسه آنها را به نوبه خود مانند بتسی DeVos

Betsy DeVos.
عکس توسط تراشه Somodevilla / گتی

ایالات متحده امریکا (Borowitz گزارش)—با بسیاری از کشور مدارس بسته از طریق پایان سال تحصیلی, میلیون ها نفر از پدر و مادر آمریکایی نگران هستند که اگر فرزندان خود را از دست ندهید به اندازه کافی مدرسه آنها را به نوبه خود مانند بتسی DeVos.

عنوان خبر شکست هفته گذشته که DeVos خانواده ارائه بودجه به یکی از سازمان های پشت اخیر ضد اجتماعی-فاصله تظاهرات پدر و مادر وحشتزده در چشم انداز خود را از مدرسه-محروم شدن کودکان به عنوان نادان به عنوان کشور وزیر آموزش و پرورش.

“بدون مدرسه ما بچه ها می تواند ترسناک شکاف در درک خود را از ریاضی و علوم و تاریخ” کارول Foyler پدر و مادر در اکرون اوهایو گفت. “ما می تواند به بالا بردن یک نسل از بتسی DeVoses.”

وحشت زده با چنین وخیم نتیجه Foyler استخدام معلم خصوصی از راه دور برای پسرش رایان, یک کلاس برای اولین بار, اما اضطراب او همچنان ادامه دارد.

“دیروز من به نوعی آن را از دست داده با رایان,” او گفت:. “من به او گفتم” شما نمی خواهید به رشد به مانند بتسی DeVos.’ من بلافاصله احساس وحشتناک. من هرگز صحبت به فرزند من است که می خواهم.”

صحبت با خبرنگاران در وزارت آموزش و پرورش, وزیر DeVos تلاش برای اطمینان بخشیدن به والدین در مورد تعطیلی مدارس. “بسیاری از مدارس بسته شده اند و برای یک ماه,” او گفت:. “حتی اگر آنها بسته باقی می ماند برای دو ماه بیشتر است که تنها یک مجموع از چهار ماه.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>