NBA تغییر قبل از پیش نویس فرایند برای تمرینات, مصاحبه,

NBA گفته است تیم های که ممکن است آنها را انجام دهد و یا حضور در هر تمرین با پیش نویس واجد شرایط بازیکنان در طول لیگ coronavirus وقفه یک تغییر عمده از روش معمولی.

تیم همچنین در حال ممنوع “از درخواست و یا به اشتراک گذاری هر تصویری (زنده یا ضبط شده) پیش نویس واجد شرایط بازیکن و یا آینده نگر در اوایل ورود بازیکن در تمرین” در طول لیگ را خاموش کردن. NBA گفت: تیم از تغییر حکومت شنبه در یک یادداشت یک کپی از آن به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

تیم خواهد بود و مجاز به انجام مصاحبه از طریق تلفن و یا تصویری هر چند آنها را پوش می شود در مجموع از چهار ساعت با هر پیش نویس چشم انداز. آنها همچنین می توانید با ارسال پرسشنامه به بازیکنان پیش از هر مصاحبه.

“با توجه به چالش های منحصر به فرد در ارتباط با زمان coronavirus وضعیت آشکار است که تیم را نمی خواهد باید سراغ همان فرصت هایی که به طور معمول در دسترس در پیش” لیگ گفت: تیم در این یادداشت.

در حال حاضر NBA پیش نویس است و هنوز هم برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 25. لیگ تعطیل در تاریخ 11 مارس پس از رودی Gobert از یوتا جاز آزمایش مثبت برای COVID-19 و کمیسر NBA آدم نقره گفت: دوشنبه شب که او باور ندارد که در لیگ خواهد بود قادر به ایجاد هر گونه تصمیم گیری در مورد آینده فصل تا زمانی که در ماه مه در اولین.

تمرین ممنوعیت امر به آنهایی که توسط دو تیم, نمایندگی ها و یا دیگر نمایندگان. NBA گفت که تصمیم گیری ساخته شده بود “مطابق با دستورالعمل دولت و مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان در مورد چگونه به ترویج فردی و بهداشت عمومی در حالی که به حداقل رساندن گسترش coronavirus.”

تیم ها و پرسنل خود می توانید به تماشای فیلم از هر گونه پیش نویس-بازیکنان واجد شرایط و یا آینده نگر در اوایل ورود بازیکنان شرکت کننده در بازی ها و یا شیوه های است که در زمان قبل از لیگ وقفه آغاز شد.

تا کنون لیگ است نه تغییر تاریخ و یا فرمت NBA پیش نویس ترکیب یا G لیگ نخبگان اردوگاه هر دو که برنامه ریزی شده برای اواسط ماه مه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>