بازیکنان NBA به دریافت 25 درصد کمتر در paycheques شروع مارس 15

بازیکنان NBA را ببینید 25 درصد از آنها paycheques گرفته شروع مارس 15 اولین ضربه مستقیم به حقوق خود را به دلیل

توسط NEWS-SINGLE در 30 فروردین 1399

بازیکنان NBA را ببینید 25 درصد از آنها paycheques گرفته شروع مارس 15 اولین ضربه مستقیم به حقوق خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این تصمیم نهایی شد جمعه در یک حکام جلسه و انجام شد در کنسرت ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط است.

بازیکنان پرداخت خواهد شد به طور کامل در مارس 1. این تقلیل در حقوق و دستمزد شده است انتظار برای برخی از زمان در پاسخ به NBA خاموش آغاز شده است که در 11 مارس و هیچ پایانی در چشم. این فصل به طور منظم را روز چهارشنبه و در 259 بازی هنوز به بازی می شود — اما هیچ کدام به طور رسمی به نام خاموش نشده است.

"از طریق این توافق و به منظور ارائه بازیکن با یک مطلب تدریجی کاهش حقوق و دستمزد, برنامه کاهش جزئی از 25 درصد آغاز خواهد شد و با بازیکنان دو بار در یک ماه به دلیل پرداخت در مارس 15," NBA در انتشار اخبار گفت.

NBA پلی آف را آغاز کردند. اگر هیچ یک از 259 برجسته فصل به طور منظم بازی های لیگ بازیکنان خواهد از دست دادن حدود 800 میلیون دلار (ایالات متحده) ناخالص حقوق و دستمزد.

در نظر گرفتن 25 درصد از چک on May 15 — و احتمالا چک در ژوئن 1 و 15 ژوئن باید بازی نمی رزومه پس از آن را به مقدار بازیکنان در سراسر لیگ از دست رفته $40 میلیون در هر دوره پرداخت.

کاهش پرداخت از آنچه در پیش بینی توافق دسته جمعی بین لیگ و بازیکنان آن را به عنوان یک "نیروی Majeure رویداد" — مدت قانونی برای شرایط پیش بینی نشده مانند یک اپیدمی یا بیماری همه گیر. هر CBA بازیکن می تواند از دست دادن 1.08 درصد از حقوق سالانه خود را برای هر بازی که لغو شده است.

با در نظر گرفتن برخی از پول در حال حاضر آمار بازیکنان به بعد اگر بازی لغو خواهد بود lessened.

کمیسر NBA آدم نقره ای برنامه ریزی شده است به آدرس خبرنگاران بعد جمعه است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب