NBA هل برنامه ریزی برای بازگشایی امکانات تا مارس 8 در اولین

میامی—NBA به عقب رانده امکان بازگشایی تاریخ از برخی تیم تمرین امکانات برای حداقل یک هفته تا مارس 8 در اولین گفت دوشنبه به وقت اضافی مورد نیاز بود در بخشی به مطمئن شوید که بازیکن گزینه های آموزشی خواهد بود امن و کنترل شده و در تلاش برای سعی کنید برای کاهش تهدیدات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

و هنگامی که این امکانات بازگشایی قوانین خواهد بود سخت است.

مه 8 تاریخ است که تا کنون از شرکت NBA گفت, هشدار تیم است که آن را “فشار ممکن است این زمان به عقب اگر تحولات حکم.” لیگ برنامه ریزی در دادن تیم گزینه بازگشایی امکانات اوایل جمعه هر چند در نهایت تصمیم گرفت زمان بیشتری مورد نیاز بود در سراسر لیگ برای بسیاری از دلایل.

اما هر زمان که آن عمل دادگاه باز محلی در دولت, ترخیص کالا از گمرک مورد نیاز خواهد بود برای اولین بار در تمام موارد وجود دارد نخواهد بود فوری به حالت عادی بازگشت. یک فرد با دانش لیگ برنامه گفت: بازیکنان را مجبور به پوشیدن ماسک صورت داخل امکانات به جز زمانی که در حال کار کردن است که کارکنان هر حال مجبور به پوشیدن ماسک و دستکش و حداقل فاصله 12 فوت مورد نیاز خواهد بود به عنوان یک بافر بین بازیکنان و اعضای کادر کار با آنها.

استثنا در آن 12-پا مورد خواهد بود که پزشکی یا ورزشی آموزش پرسنل در تماس با بازیکنان. فرد به صحبت کرد آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که جزئیات نمی شد برای عموم منتشر شد.

بسیاری جزئیات دیگر از لیگ تسهیلات-بازگشایی پروتکل فرد گفت: از جمله:

— بازیکنانی که بازگشت به خانه خود را-تیم بازارهای خارج از شهر را به قرنطینه قبل از اینکه اجازه بازگشت در مرکز.

— تمام تجهیزات استفاده شده توسط بازیکنان در خود داوطلبانه تمرینات از جمله بسکتبال را باید ضد عفونی قبل از استفاده دوباره. بازیکنان اجازه خواهد داشت برای به اشتراک گذاشتن حوله و تیم ها نمی شود مجاز به اتاق بخار و سونا سرد وان اکسیژن اتاق یا سرما درمانی اتاق در امکانات موجود است.

— تیم باید برای تعیین یک از کارکنان به عنوان یک “مرکز بهداشت افسر” به نظارت بر تمام سیاست های جدید. بازیکنان را مجبور به ورود به مرکز به تنهایی و بدون اعضای خانواده و دوستان و یا امنیت شخصی است.

— همه تلفن های همراه کلید و دیگر اغلب موارد لمس باید تمیز و ضد عفونی پس از ورود به مرکز.

“مهمترین اولویت ما باقی مانده است همه را سلامت و خوب بودن و ما همچنان به دنبال NBA دستورالعمل در حالی که همچنین در ادامه به گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی و رعایت محلی دولتی, بخشنامه ها” اورلاندو سحر و جادو سخنگوی Joel شیشه ای گفت:.

زمانی که تیم می تواند بازگشایی دیگر قوانین شامل یک حد از چهار بازیکن در یک مرکز در هر زمان هیچ شیوه و یا scrimmages اجازه خواهد داشت و هیچ سر مربیان و یا دستیار مربیان می تواند بخشی از داوطلبانه تمرینات.

بازیکنان NBA نیز هنوز ممنوع از کار کردن در بهداشت عمومی باشگاه تناسب اندام مراکز و یا در ورزشگاه.

NBA معلق فصل 11 مارس پس از رودی Gobert از یوتا جاز پخش برای اولین بار برای تست مثبت برای COVID-19. آن دستور داد تیم به شاتر امکانات خود را هشت روز بعد از آن گفت: در آن زمان انجام شد پس “در نور به سرعت در حال توسعه coronavirus وضعیت و مداوم در حال تحول با مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان در مورد چگونه به ترویج فردی و بهداشت عمومی در حالی که به حداقل رساندن گسترش ویروس.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

امکانات شده اند باز پس از این مرحله زمانی که آن اتفاق می افتد — به این معنا نیست بازگشت به NBA بازی قریب الوقوع است. کمیسر NBA آدم نقره است گفت: بارها و بارها که او باور ندارد که لیگ را در موقعیت را به هر گونه تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فصل می توانید رزومه تا زمانی که در ماه مه در اولین.

“وجود دارد بیش از حد ناشناخته برای تنظیم یک جدول زمانی حتی بیش از حد ناشناخته می گویند, ‘در اینجا دقیق متغیرهای'” نقره ” در مارس 17.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>