NBA سازندگان: امکانات تیم های بیشتر در صورت مثبت آزمون

NBA گفته است که آن تیم به آموزش و تمرین و امکانات خود را به تمام بازیکنان و کادر شروع سهشنبه توسعه که در آمد یک روز که در آن چهار تیم بیشتر نشان داد که آنها تا به حال بازیکنان یا کارکنان تست مثبت برای coronavirus.

لس آنجلس لیکرز گفت: دو نفر از بازیکنان خود را آزمایش مثبت و مارکوس هوشمند از بوستون سلتیکز گفت که آزمایش مثبت نیز هست. کسانی که وحی آمد پس از Philadelphia 76ers گفت: سه نفر از اعضای خود سازمان و دنور ناگتس گفت: کسی که درون خود را حق رای دادن نیز آزمایش مثبت است.

لیکرز 76ers و قطعات همه تصمیم گرفتند به شناسایی کسانی که آزمایش مثبت است. این 76ers و قطعات نیز آشکار نیست اگر مثبت آزمايشات مربوط به بازیکنان و مربیان و یا سطح دیگری از کارکنان.

هوشمند گفت: او منتظر پنج روز برای او نتایج آزمون.

“من خود قرنطینه پس از آزمون, خدا را شکر” هوشمند ” در توییتر. “COVID-19 باید در بالاترین سطح از جدیت. من می دانم که این یک #1 اولویت برای کشور ما با کارشناسان بهداشت و درمان, & ما باید بیشتر تست ASAP.”

هوشمند نظرات و مثبت-تست وحی آمد ساعت پس از NBA یادداشت یک کپی از آن به دست آمده توسط آسوشیتدپرس فرستاده شد بعد از ظهر پنجشنبه و تاکید کرد که بازیکنان نیاز به بسیار سخت کوش در مورد اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر.

NBA توصیه می شود که بازیکنان “باید اقدامات تهاجمی برای جلوگیری از تماس با دیگران باقی می ماند و خانه به عنوان آنجا که ممکن است ترک تنها برای فعالیت های ضروری.” این علاوه بر این گفت که به روز رسانی دستورالعمل “در نور به سرعت در حال توسعه coronavirus وضعیت و مداوم در حال تحول با مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان در مورد چگونه به ترویج فردی و بهداشت عمومی در حالی که به حداقل رساندن گسترش ویروس.”

اخیرا در دوشنبه NBA گفتن بود تیم که در تمرینات فردی را می تواند در تیم تاسیسات با استفاده از آنچه در این لیگ به نام “یک بازیکن و یک مربی و یک سبد خرید” حکومت. در حال حاضر حتی که مجاز نیست. اگر بازیکنان در حال رفتن به کار کردن در لیگ را تعطیل, و آنها را مجبور به انجام آن در خانه و یا برخی دیگر از مرکز خصوصی. امکانات عمومی مانند ورزشگاه و یا کالج دادگاه — که بسیاری از آنها بسته به هر حال نمی مجاز به استفاده توسط بازیکنان NBA در زیر لیگ coronavirus سیاست.

فعالیت های ضروری توسط NBA تعریف شامل خرید مواد غذایی و پزشکی و یا دیگر تجهیزات لازم; اخذ بحرانی خدمات پزشکی; ارائه مراقبت های لازم برای یک عضو خانواده در یکی دیگر از خانه و یا مراجعه به اورژانس.

NBA در حال حاضر 10 بازیکن شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای COVID-19.

تعداد موارد شناخته شده در NBA است که در حال حاضر 14 در هنگام اضافه کردن دنور و شیکاگو موارد است.

“به موجب دستورالعمل CDC این افراد در خود به انزوا خواهد شد و تحت نظارت به دقت توسط متخصصان پزشکی” به 76ers گفت.

کمیسر NBA آدم نقره ESPN گفت: روز چهارشنبه که هشت تیم ها تست شده اند; نه همه کسانی که تیم را علنا اذعان تست بنابراین این امکان وجود دارد که تعدادی از مثبت میان بازیکنان NBA می تواند بالاتر باشد.

با اعتقاد به این که وجود خواهد داشت هیچ NBA بازی برای چندین هفته حداقل لیگ به وضوح احساس دوشنبه بود, زمان مناسب برای برداشتن گام های اضافی از اصرار بازیکنان به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض.

“سازگار با تعداد فزاینده ای از دولت های ایالتی و محلی محدودیت و ظهور اجماع در مورد چگونه به کاهش گسترش coronavirus که با NBA بیماری های عفونی و بهداشت عمومی کارشناسان معتقدند موثر فردا و تا اطلاع ثانوی با تیم تمرین یا آموزش امکانات … بسته خواهد شد به بازیکنان و کارکنان” NBA نوشت. لیگ گفت: این ممنوعیت شامل G لیگ امکانات نیز هست.

NBA قبلا ممنوع تیم به عنوان بخشی از coronavirus پاسخ از استفاده از بهداشت عمومی باشگاه تناسب اندام مراکز ورزشگاه و امکانات. اما در لیگ برتر گفت: این تیم ها مجاز به مجموعه ای از بازیکنان با آموزش مطبوع و یا دیگر مواد آموزشی برای استفاده در خانه های خود.

برخی از بازیکنان شده بود انجام تمرینات فردی در تیم تاسیسات در دادگاه یا در وزن اتاق. دیگران خلاق کردم. جیمی باتلر از گرمای میامی به تازگی تصاویر ارسال شده از صبح تمرین خود را در خانه و کوین عشق از کلیولند کاوالیرز گفت: او را به پیدا کردن راه های مختلف برای نگه داشتن در برخی از مرتب کردن بر اساس شکل است.

“من فوق العاده پر برکت برای فقط برخی از وزنه های آزاد در اینجا. من یک عکس کوهنورد. من به اندازه کافی چیزهای که من نمی خواهد یک گام به عقب” عشق ” میگوید. “من مطمئن شوید که من در حفظ و امیدوارم نگه داشتن باد و قوی باقی بماند و فقط نگه داشتن آن ثابت تنش در بدن من دلیل آن را دشوار است در حال حاضر. من واقعا چپ دارم.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

لیگ همچنین خاطر نشان کرد تیم روز شنبه که آن را توصیه می کند بازیکنان باقی می ماند در تیم خود بازار و جلوگیری از غیر ضروری سفر هر چند بازیکنان در کنسرت با تیم خود را — می توانید انتخاب کنید برای رفتن به شهر دیگر و اقامت وجود دارد به جای. اما بازیکنان هنوز هم می تواند سفر در خارج از آمریکای شمالی; یکی از دلایل این است که لجستیکی از آن است که معلوم نیست اگر بازیکنان که فرضی می خواهید به بازگشت به خانه در اروپا خواهد بود و مجاز به پرواز بازگشت به ایالات متحده

پنج شنبه بود و در هشتمین روز پر از NBA shutdown از آنجا که از virus. که به ارمغان می آورد در کل بازی از دست رفته به 57 از جمله دو نام در تاریخ 11 مارس — شب که تست مثبت از یوتا جاز all-star مرکز رودی Gobert نازل شد و لیگ اعلام شد که در آن تعلیق این فصل است.

هوشمند و Celtics بازی یوتا در 6 مارس. جاز باید دو بازیکن برخورد با ویروس; all-star گارد داناون میچل که نتیجه مثبت بود و نشان داد در مارس 12, است دیگر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>