NBA قصد دارد برای از سرگیری فصل برگزاری پیش نویس و رایگان آژانس نامشخص باقی می ماند در میان COVID-19

در داخل و اطراف NBA وجود شور و شوق به انتخاب کنید تا یک بسکتبال و حرکت به سمت نتیجه گیری از 2019-20 فصل یک نتیجه گیری است که می تواند حل و فصل بحث در مورد لیکرز و کلیپرز در مورد LeBron James و Giannis Antetokounmpo مورد در دراز مدت امکان Philadelphia 76ers و وعده بوستون سلتیکز.

در داخل جبهه دفاتر وجود شور و شوق برای پیدا کردن آنچه در آینده — به می دانم که زمانی که فصل راه اندازی مجدد خواهد شد, چگونه لیگ خواهد آن را به کار. آنچه در مورد پیش نویس ؟ آنچه در مورد رایگان آژانس ؟ آنچه در مورد حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ?

بازیکنان و مربیان در مقابل دفتر پرسنل و کارکنان همه جواب می خواهم. اما گفتگو با مردم با آگاهی از NBA قصد دارد تمام نقطه در یک جهت — هیچ کس نمی داند چه آینده و زمانی که “آینده” اتفاق خواهد افتاد.

که توپ است که هر کس می خواهد انتخاب کنید تا ؟ آن را هم ندارد که هوا در آن نشده — ایالات متحده آمریکا هنوز در مبارزه با COVID-19 همه گیر است که تعطیل کردن همه اما ضروری ترین کسب و کار. این که چرا لیگ باقی مانده است در یک الگوی برگزاری — برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد آن می داند که ممکن است آمده است این سال است.

این است که چرا جزئیات در تقاضای بالا هستند و تامین کوتاه مدت.

“من نمی آیند به یک نقطه که در آن من یک نقطه مانند بدون بازگشت و یا یک نقطه که در آن ‘OK این نی نهایی. به ما بگویید که چیزی در حال حاضر'” جیمز گفت. “ما فقط مصرف آن روز به روز به خصوص در اینجا در خانواده ما. بدیهی است که همه ما دوست داریم از خواب بیدار فردا و بالاتر از افراد مسئول (هستند) مانند: “ما باید این چیز را تحت کنترل در دو هفته ما قادر خواهید بود به سر ما به زندگی عادی.’ که ایده آل خواهد بود.”

اما این واقع بینانه نیست.

در هفته گذشته بازیکنان NBA دریافت خود را به طور منظم در حالی که حقوق خود را به اتحادیه و لیگ ادامه داد: بحث در مورد نحوه رسیدگی مالی پیامدهای احتمالا لغو بازی. که هنوز هم اتفاق افتاده است — وجود دارد و حتی برخی که فکر 82-بازی فصل هنوز هم ممکن بود اگر این لیگ می تواند شروع به بازی در ماه ژوئن 1. اما حتی خوشبین احساس آن ممکن است لغو بیشتر احتمال دارد احتمالی.

در حالی که NBA همچنان به کار در یک “همه چیز-که-در-این-table” راه وقتی که می آید به ایده های قوی وجود دارد احساسات در میان تیم ها برای به تعویق انداختن پیش نویس است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 25.

“NBA رفتن برای تعیین کنند و در واقع آنها فقط به ما دستور, ‘فقط اعتماد به ما و ما به شما اجازه می دانم,'” گفت: لارنس فرانک کلیپرز’ رئیس جمهور بسکتبال عملیات. “بنابراین شما باید آماده می شود اگر آنها گفت:” هی این تاریخ.’ شما باید آماده می شود — بلکه دانستن است که بسته به اینکه چگونه همه چیز بازی است که می تواند وجود داشته باشد برخی از جنبش است.”

این پیش نویس به طور سنتی انجام شده که بلافاصله پس از این فصل است. اما با این فصل در برزخ که تاریخ به از سرگیری بازی.

برگزاری پیش نویس به زودی ارائه مشکلات — تیم خواهد بود قادر به رفتار فرد در تمرینات و جلسات در حالی که ماندن در خانه و اقدامات در محل باقی مانده است. به تعویق انداختن پیش نویس کامل نیست یا چگونه است که تاثیر بازیکنان که اعلام زود هنگام اما همین حالا ثبت نام با عوامل? خواهد بود وجود دارد یک نقطه برای آنها در تیم کالج اگر آنها تصمیم به بازگشت در اواخر ماه اوت?

درپوش حقوق — یک شماره به طور مستقیم وابسته به مقدار بسکتبال مربوط به درآمد و تعدادی که نرخهای هر روز لیگ را در عرصه باقی می ماند توقیف — همچنین به چقدر این فصل را می توان نجات داد.

وقتی که چگونه و اگر فصل می تواند بازگشت به بی شمار از عوامل: دسترسی سریع تست گله ایمنی توانایی تست برای آنتی بادی های درمانی بهتر و در و در. آن را به اتفاق می افتد در لاس وگاس ؟ شاید آن اتفاق می افتد در یک شهرستان است که در حال حاضر شده است از طریق بدترین coronavirus?

وجود دارد بسیار برای کشف کردن با تقریبا روزانه تغییر در حقایق.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

این که چرا بسیاری از بازیکنان و مدیران و مربیان ندارد و پاسخ آنها می خواهند مجبور به سادگی به نظاره نشست و صبر کنید برای آموزش است.

“ما گوش دادن به آنچه آنها می گویند ما” کلیپرز مربی Doc Rivers گفت. “و سپس هنگامی که آنها به ما بگویید که ما می توانیم همه با هم, همه ما در حال رفتن به آن را انجام دهد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>