NBA TV میلیاردها هستند گفت: هنوز هم جریان حتی به عنوان بازی کننده با توجه به COVID-19

انجمن ملی بسکتبال تیم هنوز پرداخت های خود را از پخش شرکای حتی اگر بازی ها را در برگزاری به دلیل شیوع کروناویروس به گفته افراد آشنا با این موضوع.

NBA در هفته گذشته گفت که تعلیق آن فصل به طور منظم بعد از یک بازیکن تست مثبت برای این ویروس وادار کردن آن شرکای شبکه — AT&T Inc.’s ترنر و والت دیزنی Co.’s ABC و ESPN — برای پر کردن برنامه نویسی سوراخ زمانی که لیگ بود به نزدیک شدن به آن برگشتی.

NBA نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. ESPN و ترنر کاهش یافته است می گویند که آیا این شبکه بودند پرداخت و به عنوان بخشی از موافقت نامه های که پرداخت این لیگ در حدود 2.6 میلیارد دلار آمریکا در سال است.

“این بی سابقه است وضعیت” ESPN در بیانیه ای گفت. “ما باید روابط خود را با لیگ ما همکاران و اعتماد به نفس ما می توانید آدرس تمام مسائل سازنده رفتن به جلو است.”

گفت: ترنر: “ما باید قوی, روابط دیرینه با شرکای ما و ما اعتماد به نفس ما خواهد بود قادر به پیدا کردن راه حل هایی که برای همه ما, با وجود این, واقعا, وضعیت بی سابقه ای.”

از دست دادن درآمد

نگه داشتن جریان تلویزیون پول رفتن یک مزیت برای این لیگ تیم های که در حال از دست دادن درآمد حاصل از پارکینگ بلیط و سازش است.

NBA پخش قرارداد منقضی پس از 2024-25 نجومی است که قابل توجه است چرا که با توجه به مردم ارزش از دست رفته به شبکه باید ساخته شود تا طول عمر می پردازد. که مقدار دقیق باید مذاکره شود و ممکن است شامل بازی های بیشتر و یا اضافی موجودی تبلیغات.

آن را شبیه به آنچه که در NBA کار اختلافات. اخیرا در سال 2011 یک تحریم کوتاه فصل به 66 بازی از معمول 82.

تلویزیون پرداخت و همچنین خبر خوبی برای بازیکنان به عنوان حقوق و دستمزد کلاه یا تیم صرف محدود به درآمد.

دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا گفت: ممکن است این لیگ می تواند در پایان فصل آن در اواسط ماه اوت به جای آن مرسوم برنامه از اواسط ماه ژوئن.

NBA رسانههای شدت درد و رنج از دست دادن برنامه نویسی. تقریبا 700 میلیون دلار از تبلیغات را در معرض خطر دیزنی باید معلق فصل به طور کامل لغو Geetha Ranganathan یک تحلیلگر در هوش بلومبرگ گفت: در یک یادداشت سه شنبه. ترنر که قرار بود برای نشان دادن سوراخ کردی NCAA March Madness کالج بسکتبال قهرمانی در علاوه بر این به NBA, چهره, یک, از دست دادن تقریبا $960 میلیون در تبلیغات, او گفت:.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>