با این وجود او مردد

درو Angerer / گتی

Gerri پادشاه هرگز احساس مطمئن نیستید.

در این نقطه در یک دموکرات ریاست جمهوری اولیه 77 ساله مشاور همواره نامزد مورد علاقه. او باید او را مشاهده و یا او را بدقت بیش از قهوه و دسر در خانه اش در کنکورد, New Hampshire—جایی که او دریافت بیشتر از رقیب هر چهار سال یکبار در او و با حضور در خانه احزاب و luncheons—و او را ساخته اند مراقب باشید توجه داشته باشید از چگونه آنها را پاسخ به پرسش از دوستان و همسایگان. هنگامی که او متقاعد شده از یک نامزد خاص و توانایی های او را آغاز کرده اند به شور و شوق انتخاباتی برای او و یا او.

این که چگونه آن رفت و با باراک اوباما در سال 2008 و با هیلاری کلینتون در سال 2016. اما این زمان در اطراف, با, فقط ساعت تا نیوهمپشایر اولیه یک تصمیم نهایی است او را فراموش. وجود دارد که فقط بیش از حد بسیاری از گزینه های خوب پادشاه به من گفت. “من احساس می کنم خارجی به خودم,” او گفت:. “من استفاده می شود به فکر می کنم زمانی که مردم می گویند [آنها مردد بودند], چگونه می تواند شما را نمی دانم تا به حال ؟ در حال حاضر من می دانم چگونه شما می توانید بدانید!”

اولیه است که هنوز هم پف کرده با نامزدها و مبهم نمایش نتایج: از هفته گذشته کثیف, آیووا, انجمن نیست کمک زیادی به باریک این زمینه است. که باعث می شود امروز انتخابات در نیوهمپشایر حتی بیشتر پر. یک پیروزی برای سناتور برنی ساندرز ورمونت برای مثال کمک خواهد کرد سیمان خود را پیشتاز وضعیت و یک پیروزی برای پیت Buttigieg نشان می دهد که شهردار سابق را موفقیت در آیووا نیست یک انحراف. چگونه سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در اینجا انجام می تواند باعث شکستن و یا مبارزات انتخاباتی خود را.

وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر رای دهندگان از گرانیت دولت است. است و صفر فرصتی است که شاه با وجود او تقریبا بی نظیر دسترسی به نامزدها ممکن است راه رفتن به غرفه رای گیری این بعد از ظهر بدون دانستن آنها او را برای رای دادن. من صحبت با شاه دیروز در مورد که فشار وزن احساس توسط هزاران نفر از رای دهندگان مردد در سراسر کشور. مصاحبه ما ویرایش شده برای طول و وضوح.


ایلین گادفری: رفتن من از طریق سیاسی خود را دخالت در این سال است. که نامزدها باید شما را ملاقات کرد ؟

Gerri King: [من, شوهر, ران, و من] میزبانی 12 نامزد در خانه ما در این سال شروع سال پیش زمانی که Cory Booker آمد و 120 نفر نشان داد تا با شش روز اطلاع—در طول تعطیلات در یک شنبه شب. هنگامی که ما دریافت که بسیاری از مردم یک نامزد کارکنان برای کمک به ما مبلمان را به گاراژ به جای آنها. اوباما بود که در خانه ما زمانی که او برای اولین بار زد و هوارد دین در اینجا بود که او مدت زمان طولانی پیش.

این هنجار در اینجا است که ما می بینیم نامزدها. آن است که هنجار وجود دارد که بسیاری از بلاتکلیف—ما گنجانده شده است. به این دلیل است که من تصمیم—و بسیاری از دوستان ما می گویند همان چیزی است که وجود دارد بسیاری از نامزدها خوب است. پس از آن یک دلیل خوب. وقتی که من پرسید که چه من فکر می کنم نامزد من توصیف آنها را [به عنوان ساخت تا] یک نفر کامل.

گادفری: شما برگزار می شود یک رویداد در خانه خود را از چند هفته پیش برای رای دهندگان مردد به شنیدن از Buttigieg حامیان. به من بگویید در مورد آن.

پادشاه: Gary Hirshberg که آغاز شده Stonyfield ماست و جنیفر Frizzell که بسیار بزرگ در سیاست هر دو حمایت از پیت Buttigieg. آنها از ما خواست [اگر آنها می تواند] به خانه ما آمده و ملاقات با رای دهندگان مردد. ما با قرار دادن کلمه به ما لیست بسیار طولانی از مردم احتمالا 150 یا 200 نفر و گفت: ما با داشتن این رویداد. مردم فقط به شنیدن که چرا آنها او را حمایت.

گادفری: آنچه می شنوید از رای دهندگان وجود دارد ؟ مردم نگران هنوز مردد ؟

شاه: من دیده نمی شود مردم وحشتناکی تاکید کرد. من آنها را کمی عصبی است. آن را مانند زمانی که شما در کالج و مقاله خود را با توجه فردا. من نمی دانم اگر مردم در حال رفتن به جلو و همه nighters …

گادفری: چگونه در مورد خود تصمیم گیری روند ؟ چگونه شما فکر کردن در مورد تمام این ؟

پادشاه: زمانی که من شروع من همیشه نگه داشتن ذهن باز. من فکر نمی کنم ذهن من خواهد بود باز در این نقطه! من در NHPR عمومی رادیو از چند ماه پیش صحبت کردن در مورد رای دهندگان مردد و آنها نامیده می شود و گفت: “چرا می خواهی آمد؟’ من گفت: “من لیست واز دیگر به جای کوتاه تر است.’

داستان ما در مورد شوهر من است به او فکر می کردم او واقعا باریک پایین و پس از آن بیشتر نامزدها آمد به خانه ما. رون پاسخ این بود: ‘لعنت کند!’

گادفری: که تحت تاثیر قرار شما است ؟

شاه: من باید بگویم این واقعا برای تلفن های موبایل نوع احمقانه اما به یک نامزد شده اند بخشنده. آنها سرگرم کننده است. ما تمام پخت و پز [در رویدادهای ما]. من به ارمغان آورد یهودی و من را از یک ظرف به نام ماکارونی kugel. تنها زمانی که من آن را برای نامزد. چه اتفاقی می افتد این است که من نشانه ای که می گوید: “تجربه ما این است که اگر نامزد طول می کشد نیش kugel آنها چیزی برنده.” من [نیز] را سلب کرد و گفت من واقعا عذر خواهی به Howard Dean چون من آن را در خدمت [به او] و ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است ؟ من فکر می کنم اوباما به حال kugel برای اولین بار در اینجا.

گادفری: آیا شما یک سه بالا راست در حال حاضر حداقل ؟

King: A top هفت! من قطعا پیت. من مانند وارن. من فکر می کنم امی [Klobuchar] بزرگ است. بایدن است که احتمالا بسیاری تجربه کرده است. من هم واقعا دوست دارم آنچه تام Steyer است که به اندازه کافی شجاع به می گویند. چون ما یک کشور همسایه ما نگه داشته تا با [Deval پاتریک] به عنوان فرماندار ماساچوست و او فوق العاده است. او واقعا خوب است.

گادفری: شما در حال چیدن کسی بر اساس electability? در توانایی خود را به نوبه خود از رای دهندگان ؟ چه نگرانی های خود را به عنوان شما در حال تصمیم گیری?

پادشاه: این خود منجر بالقوه است. غالبا از من پرسید که آیا من فکر می کنم مختلف نامزد electable. پاسخ من این است که به یاد همه است که ما فکر نمی کنم اوباما برنده خواهد بود چرا که او یک مرد بود از رنگ و ما مطمئن شوید که به عنوان جهنم نمی فکر می کنم برگ برنده برنده خواهد بود. من فکر می کنم ما هیچ راهی برای دانستن است که electable. من نمی توانم از آن استفاده کنید به عنوان معیار دیگر.

من استفاده می شود به پایه آن بر مردم چگونه احساس خود را در مورد مسائل خاص. در این مورد اگر چه آنها را به شیوه های مختلف از گرفتن وجود دارد همه آنها به توافق برسند. مراقبت های بهداشتی, چگونه ما در حال درمان مهاجران آب و هوا بسیار بالا در لیست من. که بخشی از دلیل آن را سخت می گیرید! من نمی توانم جداگانه آن را با مسائل است.

گادفری: چه آن را مانند احساس به چشم کشور در شما?

شاه: یکی از دلایل مردم بلاتکلیف هستند—درصد زیادی از وجود دارد تا کنون شده است در نیوهمپشایر—این است که ما احساس مسئولیت است. چه اتفاقی می افتد در اینجا نشانی از توجه و دارای اهمیت در انتخابات گذشته است. بله, در علاوه بر این به ساخت یک انتخاب آن احساس مسئولیت به این روند است. من ملاقات نکرده یک نفر که نیست گفت: [آنها] را به کار خستگی ناپذیر برای هر کس می شود نامزدی. مساله این نیست. مسئله این است: چه کسی را انتخاب کنم در روز سه شنبه?

گادفری: آن را مانند آیووا که در آن شما می توانید رفتن به یک جلسه مردد و متقاعد شود. شما باید بدانید که در آن شما در حال رفتن به بازیگران یک رای برای کسی.

پادشاه: شما در راه رفتن و شما باید برای بررسی به کسی. من هرگز در این وضعیت من انجام شده برای این دهه است. من همیشه شناخته شده است. من [معمولا] از canvassing و ساخت تلفن تماس; من کمک به آموزش افراد دیگر برای انجام این نوع کارها. آن بوده است بسیار عجیب و غریب نمی شود وجود دارد.

گادفری: شما امید است که در آیووا که قرار بود برای کمک به شما را از این تصمیم با شکل گیری این زمینه بیشتر ؟

شاه: که هرگز به من رخ داده است و هرگز آن را دارد. من معمولا شناخته شده زمان آیووا اتفاق می افتد که از من حمایت می کنند. آن را هرگز وارد ذهن من است.

گادفری: مشارکت مردم در آیووا بود که تقریبا در سال 2016 سطوح است نه آنچه که دموکرات ها بودند پیش بینی است. آیا شما انتظار پایین مشارکت مردم در نیوهمپشایر?

شاه: من احتمالا یک اشتباه را بپرسید چرا که هر فرد تنها من می دانم که رای خواهد داد. کنکورد به طور سنتی بسیار بالا و مشارکت مردم است. من ندیده ام کسی نیست رای دادند. من نمی دیدار با مردم که رأی نمی دهند.

گادفری: آنچه شما در حال رفتن به انجام این کار در حال حاضر و فردا هنگامی که شما رای بدهند ؟ چگونه شما می رویم به آن محدود کردن ؟

شاه: در چند دقیقه, من قصد دارم به ارائه یک سخنرانی حرفه ای بیان. من مشغول به کار در میان. ما خواسته شده است به سی ان ان این بعد از ظهر. و از من خواسته بودند به روباه در روز سه شنبه.

من به خواب رفتن و تفکر در مورد انتخابات و از خواب بیدار شدم فکر کردن در مورد آن است. و در این میان من فکر می کنم در مورد آن.

گادفری: اما چگونه شما می رویم به آن را انجام دهد ؟ شما فقط تا پایان تصمیم گیری در برخی از نقطه در روز فردا ؟

شاه: من فکر می کنم من می آره. من احساس می کنم خارجی به خودم! من استفاده می شود به فکر می کنم زمانی که مردم می گویند [که], چگونه می تواند شما را نمی دانم تا به حال ؟ در حال حاضر من می دانم چگونه شما می توانید بدانید!

گادفری: من فقط نمی توانم باور کنم که چگونه شاد شما را صدا. این یک فشار وضعیت—من فکر می کنم من می خواهم بیشتر تاکید کرد.

پادشاه: [می خندد] از آنجا که با همه فشار وجود دارد مقدار زیادی از هیجان است. آن را مانند یک ضربه. این واقعا سخت است برای توضیح به مردم چه جالب این است. من تا به حال مردم می گویندمن هرگز نمی تواند به تمام کسانی که در حوادث است.’ مردم ما صحبت نمی تونستم تحمل نمی رفتن! آن را تبدیل به بخشی از فرایند ما و زندگی ما.

گادفری: وجود دارد یک فرصت است که شما راه رفتن به غرفه رای گیری فردا و هنوز هم نمی دانم و فقط باید یک تصمیم پس از آن و وجود دارد ؟

شاه: من امید نیست. من حدس می زنم من نمی دانم تا فردا و سپس آن را خیلی دیر شده برای مقاله خود را!

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>