People clap for a coworker.
عکس توسط لوئیس آلوارز / گتی

که صحبت می گه شما در مورد: در LinkedIn شما در حال حاضر می دانیم که مشخصات خود را مشاهده. در حال حاضر با ما آخرین ویژگی, شما همچنین می توانید ببینید که چه کسی بوده است dissing شما پشت سر خود را. اگر شما تا کنون فکر که چرا سابق خود شده است به دنبال در صفحه مربوط به خود را, سپس شما عاشق شنیدن آنچه که او برای گفتن در مورد ریش خود را و مهارت های مردم” شما ادعا می کرده اند.

صادقانه میگوییم: بیایید صادقانه خود دانشگاه هم اتاقی نیست واجد شرایط به تایید شما برای استعدادهای خود را در رهبری و اجتماعی-رسانه های بازاریابی است. جدید endorsable مهارت ها عبارتند از: “آرام جارچی,” “دوست Lizzo” و “گه-مذاکرات اما تنها در مورد افرادی که آن را سزاوار است.”

از جان گذشته متن: با پیش بینی ما-گزینه های متن, شما می توانید در حال حاضر صدا و حتی بیشتر مانند انسان جلوه ای از یک رزومه. تبریک یک همکار بر کار او سالگرد خودکار با استفاده از عبارات مانند “شگفت انگیز! پول شما را!” و “تبریک می گویم! من یک کار؟”

Headshot/تیتر فیلتر: آپلود هر عکس از خودتان و ما آن را اجرا خواهد کرد از طریق ما فیلتر خاص به شما را نگاه کمتر خودتان را دوست دارید و بیشتر شبیه به یک کسی که مغازه ها به طور منظم در جس. A. بانک. همچنین ما کمک خواهد کرد که شما به سادگی یک تیتر که فریاد می زند “من نیاز به بیمه دندانپزشکی—من هفت حفره.”

مستقیم-مقایسه اخبار سایت: طراحی کردیم LinkedIn به شما یادآوری می کنند که تمام فهرست خود را از کالج چوگان سرپهن تیم موفق تر است که شما در حال از آنجا که هر ورزشکار نیز در امور مالی. در صفحه اصلی خود را ببینید اتصالات خود را’ قابل توجه عنوان شغلی حقوق بالا و عکس های خود را زیبا لبخند خانواده—همه ارائه شده در تضاد کامل خود را تیره و تار تبلیغات-مدیریت کار است.

فشار اطلاعیه برای افراد دیگر دستاوردهای: ما در حال حاضر e-mail شما هر زمان که یکی از اتصالات خود را یک “کار در سالگرد” برای برخی از این دلیل. در حال حاضر ما هیجان زده تا اعلام کند که هر زمان که هر کسی که شما می دانید که رسیدن به هر چیزی در همه ما ارسال هشدار به طور مستقیم به گوشی خود را. ترویج جمع آوری و یا به سادگی یک احساس است که آنها killin’ آن است. و بله, ما به شما اجازه می دانم که اگر آنها جوان تر از شما!

رویا-شغل جستجو: ارتباط با یک ابزار قدرتمند برای امروز جویندگان کار. سایت ما در حال حاضر می توانید صفحه نمایش یک لیست از شغل هایی که کاملا همسو با منافع خود را (به عنوان طولانی به عنوان آنها در بازاریابی B2B) و است که شما نیاز به دو تا پنج سال تجربه در صنعت است. درخواست برای هر یک از آنها با رها کردن رزومه تان را به پورتال وب سایت ما (پوشه اسپم) و پس از آن هرگز شنوند. شما خواهید بود مناسب برای این شغل پس از چند کارآموزی احتمالا!

پادکست انتشارات: هر کس در LinkedIn همواره قادر به نوشتن یک مقاله در کسب و کار و یا توسعه حرفه ای و به اشتراک گذاری آن را با جهان صرف نظر از شناخت واقعی از این موضوع است. در حال حاضر هر کسی می تواند ثبت unedited پادکست و پرتاب آن بر روی خود را ببینید. چگونه مادر خود را از تمپا احساس در مورد گرایش های جدید در اجتماعی رسانه بازاریابی است ؟ پیدا کردن تنها در دو ساعت و نیم از پرچین گفتگو.

جشن هم تیمی: ما در حال به روز رسانی نیست این از ویژگی های ما فقط می خواستم به اطلاع شما است که شما تنها فرد در شبکه خود را که هنوز برای رسیدن به یک نقطه عطف زندگی حرفه ای به ارزش علنا جشن.

اجازه استخدام می دانم که شما در جستجوی آن هستید: Ha ha, فقط شوخی. استخدام اهمیتی نمی دهند اگر شما در جستجوی آن هستید. اما ما اضافه شده اند رباتها به پیام شما در مورد موقعیت جعلی در مدارس. نه قبول پیشنهادات خود را به عنوان اغوا کننده به عنوان آنها ممکن است به نظر می رسد مگر اینکه شما عاشق بچه ها و همچنین در نهایت تبدیل شدن به بخشی از تکینگی ما در ساختمان ستاد شرکت ما.

Freaky به جمعه از ویژگی های: مکان مبادله با کسی که جوان تر و موفق تر از شما (مانند پسر عموی خود که برهم زدن حبوبات صنعت!), اما پس از بازگشت به بدن خود را در پایان روز و تنها زندگی می کنند با علم به این که خود را حرفه ای اضطراب است به طور کامل توجیه می شود. شما باید ارتقاء به حق بیمه برای این ویژگی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im