جدید-نگاه ولاد در میان داستان به تماشای ورود Blue Jays بهار آموزش

بیس بال است که بر روی عرشه با Blue Jays کوزه و خشکشویی تنظیم گزارش به Dunedin, Fla., به صورت غیر رسمی شروع سال 2020 فصل است.

جیز به پایان رسید در سال گذشته با سوالات به عنوان بسیاری از پاسخ های زیر یک 67-95 فصل است. توسعه و تولید از بالا زمین زیر کشت چشم انداز ولادیمیر Guerrero جونیور بو ❄ و کون Biggio ارائه برخی از امید در میان یک سوم متوالی و از دست دادن فصل تبادل بیرون از محیط و سلامت کلی در میان نقاط مشکل.

تیم رئیس جمهور مارک شاپیرو و مدیر کل راس اتکینز فعال بودند در خارج از فصل و برخی از بزرگترین سوالات قبلا پاسخ داده شده است. آنها اضافه شده پیش بینی آس Hyun-Jin ریو و اسب های کاری تنر Roark و تعقیب اندرسون برای شروع چرخش در آورده و مت کفاش. تراویس شاو امضا شد به دسته اول پایه های زیر جاستین Smoak خروج از طریق آژانس. و مدیر چارلی Montoyo گفت: در ماه گذشته که او قصد دارد به تقسیم ابتلا به وظایف بین دنی یانسن و ریس مک گوایر.

در اینجا برخی از داستان های دیگر در بازی به عنوان جیز بازگشت به میدان در دولت آفتاب:

چگونه مناسب است ولاد?

گرفتن Guerrero به شکل بهتر بود یک اولویت برای جیز که در زمان دست در رویکرد به خود خاموش-فصل رژیم. او آن را به قلب, ارسال فیلم از بسیاری از تمرینات خود را در رسانه های اجتماعی و خبرنگاران در آخرین ماه زمستان متحرک که او احساس سبک تر و امیدوار به بازی 150 بازی در پایه سوم تا از 94 در rookie فصل است. بهار آموزش ارائه خواهد شد در نگاه اول آنچه در اثر این کار تا به حال در دفاع از او حلاجی و سکته مغزی — و اشاره در مورد اینکه آیا او باقی می ماند در گوشه ای از طریق فصل آینده.

که پنجم استارت?

لیست رقیب شروع می شود با right-hander ترنت تورنتون که رای اعتماد از اتکینز در پایان فصل گذشته. تورنتون رفت 6-9 در rookie فصل با 4.84 دوران بیش از 32 ظاهر. خود را 154 1/3 نوبت بودند تاپ در باشگاه تا کنون. دیگران در مخلوط: lefty Ryan Borucki که نیاز به اثبات او می تواند سالم بماند;, ژاپنی, right-hander اجتناب یاماگوچی که زمین در اغل گاو یا حشم اگر او شروع نمی کند; و lefty آنتونی کی که تحت تاثیر قرار گرفته و در اندازه کوچک نمونه به عنوان یک سپتامبر تماس بگیرید تا پس از ورود از متس در Marcus تجارت بود.

که در اغل گاو یا حشم?

کن Giles, سام Gaviglio و Wilmer فونت بازگشت خواهد بود و به تازگی به دست آورد آنتونی باس و رافائل Dolis باید pencilled در. فراتر از آن است که آن را باز مگر اینکه یاماگوچی اراضی در اینجا.

چه نزدیک است Nate پیرسون?

جیز’ top چشم انداز رتبه شماره 2 در میان همه راست دست در افراد زیر سن قانونی با توجه به MLB, خط لوله, اما انتظار نداریم که این شعله پرتاب پیرسون برای شکستن اردوگاه با این باشگاه بزرگ. 23-در سال فقط سه شروع می شود در زیر کمربند خود را در سه گانه-A و جیز می خواهید برای دیدن بیشتر در سطح است که قبل از او از MLB اولین. مانند فصل گذشته با Guerrero, زمان سرویس نیز به بازی می آید. اگر پیرسون صرف کمتر از 172 روز در رشته های اصلی در این فصل آن را نمی خواهد هزینه جیز یک سال از قرارداد کنترل. آن کمتر از یک شماره از آن را با Guerrero پس پیرسون هرگز تن به تن بیش از 101 2/3 نوبت در یک فصل و جیز نمی شیب دار تا حجم کار خود را از وجود دارد به عنوان یک تازه کار, اما او انتظار کرک رشته برخی از زمان در سال 2020 است.

که در خود?

لورد Gurriel جونیور, Randal Grichuk و Teoscar هرناندز هستند علاقه مندی ها اگر چه مشخص نیست که کدام یک شروع خواهد شد در مرکز. نبرد برای دو پشتیبان ورزش را بازی در بهار و وجود چندین نامزد. آنتونی Alford, Jonathan Davis, Derek Fisher و بیلی میشن همه در مخلوط همراه با non-فهرست مدعوین جاش پالاسیوس و فارست دیوار. Palacios صرف 2019 با دو-A New Hampshire در حالی که دیوار تنها 14 بازی در سه سطح. هیچ روشن پیشتاز بنابراین یک اسب می تواند از طریق شکستن.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

آنچه در مورد داد و بیداد کن ؟

علاوه بر این از شاو برگ داد و بیداد کن Tellez نقش در هوا. MLB را گسترش فهرست اسامی توسط یکی تا 26 این فصل باعث می شود آن را آسان تر برای جیز برای حمل Tellez به عنوان بخشی-زمان DH که می تواند پر کردن در برای اولین بار در مناسبت. هنوز 24 ساله مشت زن نیاز قوی بهار به تحکیم نقطه خود را پس از هدف قرار دادن فقط .227 در سال 2019 البته با 21 اجرا می شود.

Laura Armstrong

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>