جدید Pats کیکر می گوید: تو نمی نمایندگی گروه شبه نظامی

بوستون—جدید پرستان کیکر جاستین Rohrwasser می گوید یک خال کوبی بر روی بازوی خود است نه نماینده آزادانه سازماندهی جناح راست گروه شبه نظامی است که به تصویب رسید این نماد است.

Rohrwasser که بازی در رود آیلند و مارشال گرفته شد 159th کلی در پنجمین دور از این پیش نویس روز شنبه.

او گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران گفت که او از تو به عنوان یک نوجوان به دلیل او تا به بسیاری از اعضای خانواده در ارتش. او افزود: “فکر کردم این یک حمایت نظامی نماد در آن زمان است.”

“این تکامل به چیزی است که من نمی خواهم به نمایندگی از” او گفت:. “آن را پوشش داده خواهد شد.”

در وب سایت خود جناح راست سه Percenters گروه می گوید آن را یک ضد دولتی و شبه نظامی اما “ما دفاع از خودمان در زمانی که لازم است.”

سه Percenters مشتق شده نام خود را از اعتقاد به این که تنها سه درصد از استعمارگران افزایش یافت تا به مبارزه با انگلیسی ها. آنها قول داده اند که به مقاومت در برابر هر دولتی که نقض در قانون اساسی ایالات متحده.

با توجه به مصاحبه در مارشال herdzone.com در سال گذشته Rohrwasser گفت: تتو خود که شامل عبارات مانند “آزادی یا مرگ” و “don’t tread on me” را به عنوان به خوبی به عنوان یک پرچم آمریکا و یکی برای Dave Matthews Band هستند “همه تصادفی.”

Rohrwasser فراخوانده شد و به عنوان جایگزینی برای میهن پرستان تمام وقت منجر گلزن Stephen Gostkowski بود که ماه گذشته منتشر شد. Gostkowski ساخته شده 2010s همه دهه تیم دو بار همه طرفدار و عضو سه تن از میهن پرستان’ Super Bowl-تیم برنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>