جدید-ثبت نام رای دهندگان است کاهش

رابرت الکساندر / گتی

Gamers بازی نینتندو عبور حیوانات مواجه دید غیر معمول در اواخر بعد از ظهر یک هفته گذشته است.

انبوه آنلاین محبوب بازی های ویدئویی اجازه می دهد تا شرکت کنندگان برای سفارشی کردن ظاهر خود و در خود را روی صفحه آواتار برخی از بازیکنان بودند و ورزشی سیاسی کوله پشتی. چند تن تی شرت با نام NextGen یا NGAبرای لیبرال سازماندهی گروه NextGen امریکا است. برخی از عینک کلاه که خواندن رای. و برخی ایستاده و در کنار غرفه مجازی مانند نوع شما می خواهم در یک کارناوال که آگهی تام Steyer–حمایت سازمان است.

NextGen که Steyer های سابق نامزد ریاست جمهوری تاسیس و در سال 2013 به تعامل با جوان, رای دهندگان, استخدام بازیکنان با ارسال اعلامیه در Twitter و Facebook گروه اختصاص داده شده به بازی. حدود 60 کاربران به توافق مشتری جلب کردن این گروه علت آنها به عنوان بازی های برگزار شده; یکی از ساخته شده حتی یک تریبون و تحویل یک آدرس کوتاه از طریق تابع چت در مورد اهمیت ثبت نام برای رای دادن.

حیوانات عبور رویداد صورت گرفت که روز قبل از روز زمین, زمانی که NextGen به طور معمول برگزار شد در شخص رای دهنده ثبت نام رالی به احتمال زیاد این برنامه شامل سخنان از یک رهبر سیاسی می گوید: علامت Riffenburg گروه مدیر در نوادا که به سازماندهی این رویداد است. در عوض با چنین توسعه کنار گذاشته توسط coronavirus شیوع این گروه سعی در پخش پیام خود را به بسیاری از بازیکنان که صرف ساعت در داخل بازی ساختمان, دیجیتال, محله های خرید و فروش مجازی محصولات و تعامل با حیوانات انسان. در رویدادهای سیاسی Riffenburg می گوید: “شما استفاده می شود به داشتن یک سناتور. اما در حال حاضر آن است که یک سنجاب.”

NextGen را بازی فشار است تنها یکی از بسیاری از این بیماری همه گیر مجبور است هر دو طرف به reimagine یکی از فعالیت های هسته ای خود را در هر انتخابات ریاست جمهوری-انتخابات: ثبت نام رای دهندگان جدید. شیوع حذف تمام چهره به چهره تکنیک های که هر دو طرف معمولا تکیه بر: درب-به-درب canvassing تنظیم جداول در قدس و یا خارج پارکینگ و ارسال از داوطلبان با پلانشت به دکمه شرکت کنندگان در تظاهرات سیاسی.

از بین بردن این تاکتیک های سنتی است که وادار کردن سازمان برای تغییر تلاش های خود را تقریبا به طور کامل به سمت آنلاین, ایمیل, تلفن و تلاش برای رسیدن به رای دهندگان. جمهوری خواهان اعتماد به نفس است که ارائه خواهد شد یک مزیت تاکتیکی به ایران به دلیل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سرمایه گذاری به شدت در آن دیجیتال عملیات—و برخی از دموکرات ها از ترس آنها ممکن است حق.

اما پس از یک سال آغاز شد که با پیش بینی های که مردم در انتخابات ریاست جمهوری می تواند به بالاترین سطح خود در بیش از یک قرن هر دو طرف ممکن است در تلاش خود را برای دیدار با اهداف بلند پروازانه برای شناسایی و ثبت نام رای دهندگان جدید. در ماه مارس و اوایل آوریل, ثبت نام جدید کاهش یافت در بسیاری از کشورهای در مقایسه با مدت مشابه در سال 2016 با توجه به اطلاعات جدید ارائه شده به طور انحصاری به اقیانوس اطلس توسط TargetSmart یک دموکرات رای دهندگان-هدف شرکت است. “ثبت نام شما تقریبا قطعا کاهش توان بالقوه توسط میلیون ها نفر از رای دهندگان زمانی که همه گفته و انجام داده می گوید:” تام Bonier, TargetSmart مدیر عامل شرکت.

هر چند بسیاری از ناظران فرض کنیم که دموکرات ها بیشتر در معرض خطر در حال گسترش رای دهندگان مطالعات نشان داده اند که nonvoters نیست بیان یک اولویت قوی برای هر دو طرف است. سفید رای دهندگان بدون مدرک دانشگاهی مغلوب ساختن پیشی جستن هسته گروهی از حامیان تشکیل یک اکثریت از همه واجد شرایط nonvoters در هفت رقابت نوسان متحده و بیش از سه پنجم از آنها را در میدان نبرد متحده در سراسر زنگ کمربند به طور خاص بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته با مشارکت رای دهندگان در مرکز و تمرکز آن بر روی ثبت نام اقلیت زنان مجرد و دیگر دموکراتیک متمایل حوزه.

در آن میدان نبرد متحده نظرسنجی در بر داشت که ثبت نشده آفریقایی رای دهندگان ابراز علاقه بیشتر در رای گیری نسبت به ثبت نام رای دهندگان سفید بود. اما آن را نیز نشان داد که nonvoters کلی برگزار می شود حداقل به منفی یک نظر presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به عنوان آنها را از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. که نشان می دهد هر دو طرف در حال خروج تعداد زیادی از رای دهندگان بالقوه در حاشیه ثبت نام به عنوان فعالیت های در حال مختل یادداشت صفحه گاردنر رای دهندگان مشارکت مرکز بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره. این از دست داد هفته او می گوید: در حال تحمیل “یک فرصت باور نکردنی هزینه در هر دو طرف است.”

Key جمهوری خواه و دموکرات موسسات کار بر روی ثبت نام می گویند آنها هنوز رتبهدهی نشده است کاهش انتظارات خود را. “ما در آغاز این سال به ثبت نام 2 میلیون رای دهندگان جدید با تمرکز بر ثبت نام افراد از رنگ و به حداقل 30 میلیون رای دهندگان تماس می گوید:” الکسیس اندرسون-نی مدیر عامل شرکت دولتی صدای, که با این نسخهها کار با همکاران در 23 متحده برای ترویج مشارکت مردم در میان دموکراتیک متمایل حوزه. “است که هنوز هم هدف ما است.”

ریک گرکا معاون ارتباطات رئیس کمیته ملی حزب جمهوری خواه نمی خواهد شناسایی یک هدف خاص به صورت مشترک RNC-مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین-ثبت نام تلاش است. اما او نیز می گوید که نمی کمرنگ جاه طلبی های خود را. “چه این نشان می دهد که مبارزات انتخاباتی آماده است برای پیش بینی نشده است,” او می گوید. “ما آماده برای تغییر است. ما ساخته شده این تصمیم در مارس 13 تا همه چیز را مجازی و … ما از دست رفته به ضرب و شتم.”

اما دولت آمار و ارقام جمع آوری شده توسط TargetSmart نشان می دهد که چگونه مشکل آن ممکن است برای هر دو طرف برای رسیدن به آن معیار. در اکثر ایالت ثبت نام کاهش یافت در ماه مارس در مقایسه با مدت مشابه چهار سال پیش.

واشنگتن اوایل کانون شیوع ثبت شده تنها در حدود یک سوم به عنوان بسیاری از رای دهندگان در ماه گذشته (24,000) آن را به عنوان در مارس 2016 (فقط بیش از 75,000). در گرجستان تنها در مورد 31,000 جدید رای دهندگان ثبت شده در ماه گذشته و کمتر از نیمی از مارس 2016 در مجموع حدود 75,000. در چندین ایالت این تعداد کاهش یافت و حدود نیمی از جمله در تگزاس, North Carolina, مریلند, Missouri, ویرجینیا و کانزاس است. پنسیلوانیا و کلرادو شاهد کاهش حدود دو پنجم.

چند متحده برگزار شد که انتخابات مقدماتی در ماه مارس یا اوایل ماه آوریل bucked روند. در مقایسه با سال 2016 TargetSmart یافت که ثبت نام افزایش در میشیگان و مینه سوتا, کالیفرنیا, و حتی ویسکانسین که در مارس اولیه به شدت مختل به دلیل شیوع.

اما بسیاری از کسانی که دستاوردهای ممکن است قبل از اینکه ایالات متحده به طور کامل قفل شده است و اقتصاد خود را به عنوان مارس اقدام به داده های محدود در دسترس برای مارس همچنان به نشان می دهد ثبت نام رو به کاهش. از طریق هفته اول مارس کالیفرنیا ثبت نام کمتر از یک دهم به عنوان بسیاری از رای دهندگان جدید در هر روز به عنوان آن را در مارس 2016. در آیووا ثبت نام در حال اجرا در یک چهارم به طور متوسط روزانه برای ماه چهار سال پیش.

به عنوان TargetSmart را آمار و ارقام نشان می دهد که بالاترین سطح از رای دهندگان ثبت نام یو پی اس طول می کشد محل در تابستان و (به خصوص) در پاییز هر سال انتخابات. اما حتی پس از اختلال در بهار ثبت نام فصل می تواند ضربه ای بزرگ به این گروه انجام این کار: حدود 40 درصد از کل جدید ثبت نام در سال 2016 امضا شده بین ماه های ژانویه و ژوئن. و هیچ کس تا مقدار اعتماد به نفس است که حتی در پاییز ثبت نام درایو قادر خواهد بود به استفاده از روش های سنتی و چهره به چهره تکنیک های.

“ما از دست رفته برخی از قدرتمند ترین ابزار ها در این ابزار قفسه سینه می گوید:” اوان راث اسمیت از بنیانگذاران و شریک در تیرکمان بچه گانه استراتژی که با این نسخهها کار های دموکراتیک متمایل به رای دهندگان ثبت نام تلاش در فلوریدا. “ما از دست همه بر اساس سایت [ثبت نام]. ما از دست همه در شخص است. ما از دست همه درب به درب. ما از دست همه این وقایع است.”

تیوی حذف از این راه است که بیشتر دلسردکننده برای دموکرات ها از جمهوری خواهان. این مستندات را رد کرده اند ایران بزرگ مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات حزب استفاده می کند برای ثبت نام رای دهندگان و کمک طلب کردن از داوطلبان. اما به طور کلی جمهوری خواهان تلاش کرده اند با تکیه کمتر بر فرد, تماس, تا حدودی به دلیل رای خود را در پایگاه در حال حاضر آنقدر متمرکز در کمتر مناطق پر جمعیت کشور است.

در ویسکانسین مثلا شیوع “است و نه دراماتیک اختلال هنگامی که شما فکر می کنم در مورد چگونه جمهوری خواهان در مورد” ثبت نام رای دهندگان می گوید علامت, Jefferson, مدیر اجرایی دولت حزب جمهوری خواه. ایران را از اهداف او می گوید قرار دارد “و عمدتا [در] برون شهری و به ویژه روستایی” جوامع است. “هنگامی که شما یک رای دهندگان مانند که و که در آن شما در حال رفتن” جفرسون ادامه داد: “آن است که تقریبا غیر ممکن است برای رفتن درب به درب. آن نیاز به دیجیتال و خوب ایمیل و یا شما نمی خواهید به طور موثر است.”

در شرایط ثبت نام رای دهندگان جدید او می گوید: فرد canvassing “یک جزء کلیدی” دموکرات ها اما “هرگز برای ما است.”

در امتداد آن خطوط همان گرکا این RNC رسمی می گوید: مرتضوی سنگین سرمایه گذاری در فن آوری دیجیتال و رای دهندگان-اکتساب داده ها را می چرخاند و آن را به سرعت وفق دهند. این RNC در حال گذراندن شدت در تبلیغات دیجیتال با هدف رانندگی بالقوه جدید رای دهندگان به دو آنلاین پورتال های آنها ساخته شده است برای کمک به مردم ثبت نام کنید. آن را نیز ایجاد ابزارهای دیجیتال آن می توانید استفاده کنید برای پیگیری پیشرفت خود را از طریق سیستم ثبت نام—و اشاره به پتانسیل ثبت نام در صورت لزوم با تماس های تلفنی از داوطلبان. “برای ما به صرف سه چرخه ساخت این سیستم عامل آنلاین و آموزش آن به ما اجازه انتقال یکپارچه,” گرکا می گوید.

گروه دموکرات آشکارا بیشتر افسوس از دست دادن فرد در سازماندهی. “این است که واقعا مخل می گوید:” بن Wessel مدیر اجرایی NextGen امریکا است. گروه برنامه ریزی برای ثبت نام نزدیک به 300,000 نفر جوان در این سال با نیم آینده “از چهره به چهره گفتگو.” در حال حاضر او آه “است که نه فقط رفتن به مورد دیگر.”

حدود یک سوم از همه در شخص علامت یو پی اس در این گروه انتظار برای متراکم کردن این سال آمده اند صرفا از رسیدن دانش آموزان در جهت هفته این سقوط در محیط های دانشگاهی. در حال حاضر معلوم نیست که آیا آن را امن برای گروه تنظیم جداول در خارج از خوابگاه—یا اینکه آیا دانش آموزان خواهد شد در حال حرکت به خوابگاه در همه. او می گوید: NextGen به طور معمول را سنگین حضور در گی-غرور راهپیمایی در سراسر کشور در ماه ژوئن در حال حاضر بعید است بسیاری از (و یا هر) از این وقایع رخ خواهد داد.

“ما هنوز در حال کار با [تجاوز] Instagram اثرگذارندهها به اشتراک گذاشتن لینک ما به عنوان بخشی از غرور خود را جشن, اما آن را بسیار متفاوت تر از هزاران نفر از تاب توده ها در خیابان های دیترویت یا شارلوت” وسل می گوید.

برای لیبرال متمایل به گروه سوال این است که چگونه به طور موثر دیجیتال تلاش و همچنین به عنوان تلفن و پست الکترونیکی می تواند جایگزین معمول خود را در شخص تماس با ما. “ما تا به حال به طور کامل تغییر ما برنامه نویسی و تاکتیک می گوید:” اندرسون-نی از دولت صدای. با آن سازمان reassigned این گروه در حال حاضر مستقر بسیاری از متون و تماس های تلفنی به پتانسیل ثبت نام است که مصرف آن در بودجه سالانه برای هر دو فعالیت های آن را در حال حاضر بالا بردن پول اضافی برای حمایت بیشتر از آن توسعه. این گروه همچنین ramping تا برنامه به پست الکترونیکی ثبت اطلاعات برای هر خانوار در برخی کم درآمد کدهای پستی.

در برخی از روش اندرسون-نی می گوید: شیوع تشویق رای دهندگان لیبرال-ثبت نام گروه ها برای سرعت بخشیدن به انتقال آن ضروری خواهد بود به هر حال به عنوان آمریکایی ها صرف بیشتر از زندگی خود را در برقراری ارتباط و تعامل دیجیتالی. “هیچ چیز وجود دارد که می تواند جایگزین چهره به چهره تعامل و ما می دانیم که” او می گوید. “اما ما همچنین می دانیم که بیشتر مردمی هستند که در تعامل آنلاین … ما در حال تلاش در این نگاه به عنوان بزرگترین تاثیر را ما می توانیم در این سال و به عنوان یک فرصت برای تقویت دیجیتال ما آنلاین سازماندهی برای آینده است. من فکر می کنم این مثل این است که یک بیدارباش تماس بگیرید.”

هر چند آن رسیده نسبتا متوسط تعداد افراد NextGen تلاش برای تعامل با پارسه جوان از طریق عبور از حیوانات ارائه می دهد یک مثال از آن است که فکر می شود. این ایده رشد از ساده تحقق: در میان مستندات جوان افراد گروه هدف در حال تغییر که در آن آنها را به صرف زمان خود را. برای رسیدن به آنها گروه نیاز به دنبال همراه. “این واقعا چیزی که مهم برای من” Riffenburg می گوید: فکر کردن در مورد مقصدهای آنلاین “در همان راه ما برگزارکنندگان فکر در مورد جداول در خارج از اتحادیه دانشجویی” به عنوان “مکان های که در آن مردم جمع آوری شده است.”

Crisaly مارکز-سانتوس گروه دیجیتال مدیر پس از آن تا به حال این ایده با استفاده از عبور حیوانات. نه تنها آن را باید مخاطبان بزرگ, اما آن را نیز اجازه می دهد تا برای این نوع سفارشی که اجازه NextGen برای ارائه پیام خود را. این گروه در حال حاضر به کاوش در بازی های دیگر به هدف.

گاردنر و Bonier می گویند بعید است این احزاب جمهوری خواه و دموکرات می توانید ثبت نام جدید به اندازه کافی رای دهندگان بعد از این سال برای جبران فرصت های از دست رفته در این بهار. اما تحلیلگران در هر دو طرف هشدار می دهند که نمی رستاخیز زودتر پیش بینی است که به طور قابل توجهی بیشتر آمریکایی ها رای خواهد داد در سال 2020 نسبت به سال 2016. برخی از گروه ها در حال حاضر تغییر تلاش های خود را از ثبت نام رای دهندگان جدید به تشویق مردم در انتخابات بالاتر در میان آنهایی که موجود است. و گاردنر اشاره می کند که افزایش تمرکز در رای گیری از طریق پست در این سال می تواند در میلیون ها نفر از رای دهندگان ثبت شده که معمولا نمی بازیگران در یک رای گیری.

رشد اعتماد در رای گیری غایب خواهد نیروی هر دو طرف به اختصاص منابع بیشتر برای کمک به راهنمای رای دهندگان از طریق فرآیند پیچیده اغلب درخواست و بازگشت ایمیل های رای و حصول اطمینان از که خود دولت آنها را شمارش. که فقط یکی از جنبه های ناگهانی تلو تلو خوردن به سمت دیجیتال-روش اول که به احتمال زیاد به تعریف این coronavirus انتخابات. “این نوع از فن آوری های در حال رفتن به استفاده از تعداد زیادی بیشتر در حال حاضر” گاردنر می گوید: “و مردم در حال تلاش برای کشف کردن بهترین راه برای استفاده از همه آنها را.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme