شهر نیویورک خیابان های خالی

یک ویدیو جدید ارائه می دهد یک تور مجازی از این شهر فضاهای عمومی که همه هستند اما ترک به عنوان ساکنان ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

پس از اتمام Oculus های قابل توجه ترانزیت در زمین صفر معمار سانتیاگو کالاتراوا که در طراحی آن گفت که او پیش بینی این ساختمان به عنوان یک هدیه به نیویورک و یک یادبود برای انعطاف پذیری است. “این چیزی است که من در تلاش بود برای انجام با زمین صفر به یک ساختمان برای جشن گرفتن روز به روز با سه صد هزار و یا حتی بیشتر کاربران است. و امیدوار است که زمانی که از آن استفاده می کنند آنها فکر می کنند, ‘New York, بهترین مکان,’, ” او گفت:. در حال حاضر مانند بسیاری از شهر نیویورک دیگر اماکن عمومی روشن و سفید دهلیز Oculus است اما خالی به عنوان ساکنان که می تواند به ماندن در خانه به سرسخت گسترش COVID-19. در این ویدئو بالا ارائه می دهد یک تور مجازی از برخی از نیویورک نمادین ترین مکان در حال حاضر به طرز مرموزی آرام.

در میدان تایمز یک ساکسیفون بازیکن نقش ماتمزده آهنگ. خود را تنها مخاطبان است چند هدفمند واکر و دوچرخه سواران; تنها دیگر برای تلفن های موبایل عمومی-بهداشت ضبط از N. Y. P. D. و ناله از sirens. آن را نگران کننده برای دیدن بسکتبال غرب چهارم خیابان ایستگاه مترو و کاورنو تلاقی چند خیابان یا جاده اصلی داخل ترمینال مرکزی بدون عادی خود فعالیت و تعامل است. اما همانطور که دیوید Remnick نوشت: در این هفته مجله که در غیاب دارای یک هدف مهم:

منظره نیویورک بدون نیویورکی است که در نتیجه یک
جمعی پیمان. ما absented خودمان را از مدارس و
زمین های بازی های ballparks و میله مکان های که در آن ما کار
زیرا ما می دانیم که زندگی در حال حاضر بستگی به ما خروج از زندگی است. این
جای خالی ما فضاهای عمومی هر چند در تضاد به هدف
شهر بزرگ است که تعریف شده توسط ثبات و شعر از آن
برخوردهای لازم است برای حفظ و نگهداری آن.

در سراسر شهرستان ضروری کارگران هنوز در مورد کار خود را. تحویل مردم صدای تیز و تند پایین خیابان, در, دوچرخه, با کوله پشتی پر از وسایل و یا وعده های غذایی. پستی حمل و نقل-کارگران شرکت در ماسک مرتب کردن بر اساس از طریق انبوهی از جعبه. مواد غذایی-فروشگاه کارگران نگه داشتن قفسه های ذخیره برای خریداران که صف خارج در یک خط که امتداد پایین شهر بلوک با هر فرد ایستاده دقیق شش فوت از آینده.

برخی از کسب و کار های ارسال شده پیام های خود را در ویندوز. “بله ما باز,” اعلام کرد یک دست markered بخش از مقوا. “دیدن شما به زودی می گوید:” یکی دیگر از. یکی توقیف کسب و کار ارائه می دهد بیشتر از یک یادآوری نوشته شده در رنگ روشن در مقابل پنجره برای هر کسی که ممکن است تصویب شده توسط: “مراقبت از هر یک از دیگر.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های..
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>